İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Sektörde İlk Tecih Edilen Olmak İçin, Kariyerist 3D Max Uzmanlığı Eğitimi

Firma Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Web Adresi kariyerist.kurs.com
Yer
%53 indirim 3.200 TL 1500 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlerimizde uyguladığımız ve kalıcı öğrenmeyi sağlayan "proje bazlı uygulamalı eğitim metodu"muz doğrultusunda tüm eğitim müfredatımız benzersiz konu anlatımlı ve projelidir. Kişi daha önce biraz az ya da hiç bilmesi eğitimi almasına engel değildir. Zİra eğitim her zaman "0"dan başlayarak kademe kademe sistemli bir şekilde ilerler.
3Ds Max Uzmanlığı Eğitimimiz toplamda 60 saat sürmektedir. 3D MAX Uzmanlığı Kursu Eğitim Süresi 60 saat olarak yapılır. 3D MAX Uzmanlığı Kursu, ilk 60 saat ücretli normal eğitim süresidir. 3D MAX Uzmanlığı Kursu, hafta İçi sabah, öğle, akşam 4’er, hafta sonu sabah, öğle, akşam saatlerinde 5’er saatlik blok seanslar halinde yapılır.(her ders saati 45 dakikadır)
Eğitimlerimiz hafta içi gündüz 4 gün. Hafta içi akşam 4 gün ve hafta sonu cumartesi ve pazar günleri yapılmaktadır. En sağlıklı ve verim alınan eğitim stratejisi elbette sistemli ve günbegün görülen kesintiye uğramayan okul gibi ilerleyen eğitimdir. Eğitim günlerinin haftada bir olması ya da pek çok günün araya girmesi öğrenilen programın kısa zamanda unutulmasına neden olur öğrenci öğrendiği konuları pekiştirme ve sindirme olanağı yakalayamaz.
Kariyerist 3D Max Kursu, sizi iş dünyasına tam anlamıyla hazırlayacak, yetkinliğinizi uygulamalı ve bol tekrarlı eğitimiyle artıracaktır. Kariyerist 3D Max Kursları, konuları öğrenemediğiniz taktirde katılımcılarına, sınırsız eğitim tekrarı hakkı vererek, eğitim hakkınızı korumaktadır.
Kariyerist 3D Max Kursunu tercih eden katılımcılarımıza elbette pek çok olanak ve ayrıcalık tanınır. Bonus Kredi Karına 5 Taksit. Maksimum Kredi Kartına 12 takside kadar ödeme kolaylığı sağlayabilmektedir. Ayrıca eğitim süresine göre senetli satışlarda yapılmaktadır.
Sınıflarımız temiz ferah ve klimalıdır. Projeksiyon eşliğinde her katılımcıya bir bilgisayar düşecek şekilde eğitim verilmektedir. Maksimum 10 kişilikdir.
ElbetteKİ hayır. AutoCAD programı ölçekli çizim programıdır ve yaptığı iş amaç başkadır. 3D Max ise bir modelleme programıdır. Kişi isterse her iki programı da öğrenebilir. Ya da ayrı ayrı birinden birini öğrenmekte isteyebilir. Bu durum ne yapmak istediğine bağlıdır. Eğer tam bir projenin her unsurunu gerçekleştirmek istiyorsa önce AutoCAD öğrenip ölçekli proje yapmayı öğrenmeli sonrada 3d Max öğrenip çizdiği 2 boyutlu projeyi 3D Max Programının içinde modelleyebilmelidir.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Nedir?    
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisinin, profesyonel akademisyen eğitimci kadrosunca hazırlanan 3D Max Kursları Teknik Çizim Eğitimleri, en güncel bilgilerle katılımcılarına en iyi eğitim planını vererek onların, sektörde ilk tercih edilenler olmalarını sağlamaktadır. Eğitime bakış açısı katılımcının eğitimden alacağı maksimum faydaya odaklıdır. Her katılımcı "Kariyerist 3D Max Kursu Eğitim Garantisi" ile anlamadığı konuları sınırsız kere tekrar hakkına sahiptir. 

Kariyerist 3D Max Kursları, uzmanlaşmış bilgi birikimi ile eğitimde farklılığını ortaya koyan, katılımcıya ilgili, mentorluk görevi üstlenen, sektörel deneyimlerini paylaşan uzman eğitmen kadrosunca verilmektedir.

Autodesk 3Ds MAX üç boyutlu oyunlar televizyon ve filmler için hareketli grafikler (animasyonlar) üreten profesyonel bir modelleme programıdır. Özellikle karakter ve obje modelleme, render işlevselliği ile oluşan animasyon ve gerçekçi özellikleri sayısız yüksek profilli 3D oyunların üretilmesinde kullanılır. 3Ds Max’in aydınlatma dinamikleri ve diğer özel efektler özellikle obje modelleme, oyun ve video üretimi için tasarlanmıştır.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?   
3Ds MAX güçlü kaplama özellikleri, hızlandırılmış iş akışları ve diğer yazılımlarla daha uyumlu çalışma özellikleriyle, kullanıcının hayal gücünün ötesine geçerek, kendi yaratıcılıklarını açığa çıkarmak isteyenler içindir. Yaratıcı araç setleri, zengin ve güçlü efect özellikleriyle mesleki yeterliliklerini artırmayı hedefleyen bireyler 3Ds MAX Kursu Eğitimine katılabilirler.

3Ds Max Eğitimi / Kursu Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.   
3Ds MAX Kursuna, meslek liselerin ilgili bölümlerinden mezun ya da  mesleki yeterliliğini artırmayı hedefleyen mimarlar, mekanik tasarımcılar, video ve film üretenler, karakter canlandırma tasarımcıları, inşaat teknikerleri, teknik çizerler, planlamacılar, mühendisler, film yapımcıları, görsel efect sanatçıları, oyun geliştiricileri, reklam ve film ile uğraşan tüm profesyoneller 3D Max Kursu’na katılabilirler. Reklam ajanslarında, peysaj firmaları, İç mimarlık Büroları, Fuar Satndı Üretim Firmaları, Dijital Pazarlama Şirketleri, mimarlık ofisleri, Prodüksiyon ajansları, Şirketlerin teknik departmanlarında çalışabilirler.

 

ÖĞRENCİLERİMİZDEN TAVSİYELER

N. Nazlı DURAK / İç Mimar

Kariyerist Acedemy ailesine çok teşekkür ederim. Hocamızın bıkmadan usanmadan sabırla ders anlatımı sayesinde, ne kadar zorlanacağım düşünsem de kolaylıkla 3d max kursunu tamamladık başardık. Hocaların aile ortamını aratmadan, gösterdiği sıcaklıkla eğlenceli bir şekilde 3d max kursumuz bitti. Bu kadar alışmışken eğitimin bitmesinden dolayı veda edeceğim için üzülsem de, her zaman yardımlarını esirgemeyeceklerini biliyorum. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim. Kariyerist Academy’ye gelip doğru bir tercih yaptığım için mutluyum.

Mehmethan Demirkale / Mimar

Hafta içi aldığım 3d max eğitiminden memnun kaldım.

Sınıftaki ciddi ortam ve öğretmenin öğrencileriyle özel ilgilenmesi benim en çok memnun olduğum konudur. Hocamızın ilgili olması sayesinde özel ders kıvamında bir ders işlenmesinden ayrıca memnunum. 3D max kursunu kesinlikle tavsiye ederim.Herşey için teşekkürler.

Tuğçem Öğüt /İç Mimar

Her şey için teşekkür ederim Hocam. Yakın zamanda da photoshop kursuna gelip bilgi dağarcığıma bir yenisini eklicem inşallah J)))..iyiki sizleri tanımışım 3d max eğitimini gözümde çok büyütüyordum ama 3 ay gibi bir zamanda iş yerimde harikalar yapar hale geldim sayenizde..

Murat AYDIN /Makina Mühendisi

Öncelikle, Kariyerist 3D Max eğitimini tercih ettiğim için kendimi şanslı hissediyorum. Eğitimini aldığım "3DMax Kursunun" faydalarını en kısa zamanda etkilerini ve olumlu getirilerini gördüğümden ötürü kendimi mutlu hissediyorum. Hocamız Volkan Hoca başta olmak üzere Kariyerist Eğitim kurumu ve tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim. 

Emre CANDAR / Amatör Designer

3d Max Kursuna askerden önce gitmiştim ama unutuğum için tekrar gitmek istedim ve Kariyerist Eğitim Kurumuna başvurdum. Eğitimden çok memnun kaldım. İç mimar hocamız çok bilgili ve ilgili. On numara eğitim dedim. Herşeyi fazla fazla öğrendim. teşekkürler.

Murat TARIM /İç Mimar

Hocamızın 3d max dersinde yaptığı örnek uygulamalar akılda kalıcı olmasını sağladı. Hocamızla birlikte iş görüşmesinde istenilen bir projeyi yaptık. Bana çok yardımcı olduk birebir ilgilenilen bir kurum Katiyeristi herkese tavsiye ederim.

Celal YALAVAÇ /İç Mimarlık Ofisi Sahibi

Dışarıya yaptırdığımız 3D Max projelerini hocamız sayesinde kendimiz yapıyoruz artık. Özellikle dış cephe ve kaplama vray konularında gösterdiği püf noktaları hayat kurtardı. Çok teşşekkür ederim Kariyeriste böyle bir eğitim verdiği için.

DUYGU AKBULUT /Peyzaj Mimarı

Hocamın ilgisinden çok memnununm. Sağolsun her konuda yardımcı oluyor. Çok soru sormama rağmen sabırla cevaplıyor. Hakkını helal etsin. Kariyeristten aldığım 3d max eğitiminden memnunum. Herşey için teşeşkkürler.

Elif YALÇINDAĞ /Mimarlık Öğrencisi

Kariyerist Eğitim Kurumunu internette araştırırken buldum. Önce tereddütlerim vardı iyi bir eğitim alabilecekmiyim diye. Ama dersler başladığında hocamıda tanıyınca şüphelerim yokoldu. Çok güzel anlatımı ve ilgisi sayesinde 3Dmax programını tam anlamıyla öğrendim. Projelerimi okulda sunabiliyorum ve notlarımada yansıdı. Teşekkür ederim.

Dilruba OVACI /Okan üniv. Mimarlık Öğrencisi

Eğitim gayet iyi gitti. Sınıfların az kişi oluşu hocamızın bizimle çok daha fazla ilgilenebilmesini sağlıyor. Özel ders gibi son derece akıcı anlatımı ilgisi ile rahatca öğrendim.  çok çok teşekkür ederim. 3D Max Eğitimiyle ilgili eğitimimi tamamladım.

Ömür Fatih EKŞİOĞLU /Yüksek Mimar

Daha önce özel ders alarak öğrenmiştim. Bazı eksiklerimi tamamlamak için 3d max kursuna geldim. Hocam birebir ilgilendi. Detaylı anlatımından çok memnunum. Çok daha iyi öğrendim. Bu 3d max kursunu bütün mimarlara tavsiye ediyorum.

Derya Aksüz /İç Mimarlık Öğrencisi

Ben daha önce bu eğitimi aldım yaklaşık 5yıl önce kadar. Fakat unutmuştum. Volkam hocamla herşeyi öğrendim. Hocam bana en ayrıntısına kadar detaylı öğretti. Kariyeristte zamanında düzenli 3D Max eğitimi aldım sağolun.

Betül Dilsiz /İç Mimarlık Öğrencisi

3D maxin modelleme kısmını kendi çapımda ve okulda aldığım yüzelsel eğitimle kendi kendime boxlardan modelleme yaptığımı sanıyordum. Işık temel konular Vray diyince işlerim son derece kötü oluyordu. Hocamözellikle VRAy konusunda çok güzel eğitim verdi. Hepsi gayet başarılı bilmediğim o kadar çok şey varmışki hepsini öğrendim . Projelerimi istediğim gibi yapabiliyorum. Hocama Kariyerist Eğitim kurumuna çok çok teşekkür ederim. Bu kursa iyiki gelmişim sağolun :)

Mahir Turhan / Yönetici

Yaklaşık 3 ay süren 3D Max eğitimim süresince gerek kurs yöneticimiz, gerekse 3d max kursunu aldığımız Volkan hocamızın gösterdiği yakınlık, ilgi, bilgi aktarımı gibi konularda bize gösterdikleri başarılı aktarım/eğitim için çok teşekkür ederim.

Reyhan ÜÇGÜL / İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İç Mimar

Aldığım 3D Max eğitiminden ve hocalarımızın gösterdiği ilgi ve alakadan fazlasıyla çok memnun kaldım ve öğrendiğim bilgilerin fazlasıyla faydasını gördüm. Çok teşekkür ederim.

 

Zehra GÜNDOĞDU / İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İç Mimar

Katıldığımız 3d Max kursunun içeriğinden çok yararlandım. Kurs süresince aldığımız ders sayısı ve hocaların anlatım şekillerinden çok memnun kaldım. Herşey için Teşekkürler.

Duygu TOPAL /  İç Mimar

04.04.2016 tarihinde Kariyerist Akademi Kurumunda başlamış olduğum 3D Max dersinden, çok memnun kaldım. Volkan Hocamızın dersleri akıcı ve sadece gerekli komutları vererek kafamızı karıştırmadan anlatması öğrenmemizi kolaylaştırdı. Sadece tek bir mekan tasarımı değil pekçok mekan tasarımı yaptırması komutlara  daha iyi hakim olmamızı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim. 

Filiz AYDIN /  İç Mimar

04-04-2016 tarihinde başladığım 3d Max Studio kursundan son derece menun kaldım. Volkan hocanın öğrencilerle tek tek ilgilenmesi, sorularına içtenlikle yardımcı olması, öğrenme sürecini hızlandırdı. Bütün Kariyerist çalışanlarına samimi ve iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim. 

Hazen ALTINDEĞER /  İç Mimari Öğrencisi

Sevgili Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi ailesi ve Volkan hocamız;

Yaklaşık bir buçuk ay süren 3D Max Eğitimini en verimli şekilde ders işlenerek aldığıma inanıyorum. Hocamızın derslerdeki ilgisi, desteği için teşekkür ederim. 

Özge YALÇIN /  İç Mimarlık Öğrencisi

Kariyerist’i internetten bularak gelmiştim. Daha önce 3D max hakkında hiçbir bilgim yoktu. Hocamızın ilgisi, motivasyonu gerçekten beni kendime inandırdı. Konulara hakimiyeti, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğretmesi, aklıma takılan her soruya cevap bulması, tamamen öğrenci odaklı yaklaşımı bu programı bu sürede öğrenmemi sağladı. Benim için Kariyerist gerçekten doğru seçimdi. Tüm çalışanların desteği için tekrar teşekkür ederim. Bana Kalırsa bu platformdaki en iyi kursa ve öğretmene rastladım. Tüm Kariyerist Akademi ailesinin ve Hocamızın ilgisine desteğine bilgisine teşekkür ederim!!

Paşa Çiftci /  İnşaat Mühendisi Bodrum

Kariyerist Eğitim Kurumundan almış olduğum bir haftalık özel ders 3D Max eğitim sürecinde bana rehberlik eden Volkan Hocamın mükemmel yol gösterme kabiliyeti sayesinde memnuniyetimi ifade etmek isterim. Vermiş olduğu teknik bilgilerinden dolayı kendisine kurumunuza teşekkür ederim. 

Betül KÖROĞLU /  İç Mimar

Aldığım Autocad-3Ds Max kursundan çok memnun kaldım. Bundan sonra da almam gereken tüm kursları buradan alacağım. Hocamız ve ortam çok iyi. Burayı seviyorum.

Musa AKSOY /  Öğrenci

02/02/2017 tarihinden beri almış olduğumuz 3D Max dersinin çok iyi ve eğlenceli geçtiğini düşünüyorum. Ayrıca hocalarımızın anlatımı çok güzel ve akılda kalıcıydı. bizlere bu imkanı sağladığı için Kariyerist Akademiye ve hocalarımıza teşekkür ederim.

Pelin ÖZCAN /  Tasarım Öğrencisi

20-02-2017/ 16-03-2017 Tarihleri arasında aldığım 3D Max dersinde Volkan hocamızın verdiği Eğitim’den son derece memnun kaldım kendisi derste çok ilgili ve öğrenmemiz konusunda çok duyarlı anlamadığımız konuların üzerinde tekrar tekrar durarak daha kapsamlı bir şekilde öğrenmemiz için çabaladı :) Volkan hocamız bir harika kendisini çok seviyoruz  <3

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (60 Saat) 1 x 3200 TL 1 x 1500 TL Kazancınız: 1700 TL 10 saat photoshop eğitimi ücretsiz verilmektedir.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:30
Salı 9:00 - 21:30
Çarşamba 9:00 - 21:30
Perşembe 9:00 - 21:30
Cuma 9:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 21:00
Pazar 9:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. Şimşek İş Merkezi No:3 Kat:3 K:10-11-12 Kadıköy / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir