İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
Fiyat tablosuna göz at
%54 indirim 3.000 TL 1390 TL

Beginner İngilizce Eğitim İçeriği

Beginner kelime anlamı ile yeni başlayan anlamına gelmektedir. Bu seviye İngilizce eğitimine yeni başlayan veya sağlam bir temel oluşturmak isteyen öğrencilere tavsiye edilmektedir. Başlangıç eğitimleri olarak da adlandırılan bu eğitimlerde öğrencilere ilk etapta kelime bilgisi aşılanmakta böylelikle de dile yatkınlıkları sağlanmaktadır. Genel Avrupa dil standartlarına göre ingilizce eğitiminin bu basamağındaki öğrenciler " Konuştuğu kişilerin yavaş ve anlaşılır bir şekilde konuşması ve yardıma hazır olması halinde basit düzeyde iletişim kurabilir. Kendini ya da başkalarını tanıtabilir, bu bağlamda, nerede oturduğu, kimleri tanıdığı, sahip oldukları ve benzeri temel sorular yoluyla iletişim kurabilir. Somut gereksinimlerini karşılayabilmek adına bilinen, günlük ifadeleri ve çok temel deyimleri anlayabilir ve kullanabilir. Öğrenciler yaklaşık olarak 450 kelime öğrenirler.

Bu kararımızdaki en önemli sebep, öğrencinin İngilizce öğrenmeye yeni başladığı Elementary kurunda önce dili basit kalıplar ile konuşabilecek hale getirmek, yabancı biriyle karşılaşmasında ön hazırlık yapmaktır. Öğrenci ortaya çıkabilecek soru ve sorunlarını rahatlıkla kendi dilinizde paylaşabileceği bir ortam sunulmaktadır.
Öğrencinin sınıf içi derslerini işleyeceği öğretmenlerine ek olarak, Elementary seviye de öğrencinin gelişimi online ortamda ödevlerden takip edilecek ve en doğru pratiklere yönlendirecek ve İngilizce koçluğu yapacak bir de danışman öğretmeni bulunacaktır.
Elementary ve diğer kurlarda öğrenciden kelime öğrenmeye ağırlık vermesi ve öğrendiği kelimeleri basit cümlelerde kullanarak kalıcı hale getirmesini sağlıyoruz.
Kelimelerin doğru telaffuzları, dilbilgisi alıştırmaları, okuma parçaları, videolar vb. aktiviteler sistemlerinde mevcuttur. Ayrıca Club çalışmalarında bu detaylar değerlendirilecektir.

Beginner İngilizce eğitimleri 84 saatten oluşmaktadır. Yaklaşık olarak 3 ay sürer. Eğitimlere hafta içi hafta sonu katılabilirsiniz. Cuma günleri kulüp çalışmalarımız bulunmaktadır. mutlaka katılmalısınız. dersler 50 dakika ders, 10dakika ara olarak yapılmaktadır. hafta içi genellikle blok dersler yaparak daha fazla eğitim verebiliyoruz. Eğitim konu başlıklarını sıralarsak;

Alfabe.
Günler, aylar ve zaman kavramları. 
Genel kalıplar.
Beginner ingilizce kursunun enbaşı ilk adımı olduğu için öğrenci fazla sıkılmadan kolay tekrarlarla eğitime ısındırılır. Eğitim sonunda ise öğrencimiz, günlük ifadelerden basit olanlarını anlayabilir, basit cümleler kurabilir ve sorulara cevap verebilirler. Basit kelimeleri kullanarak ricalarda bulunabilirler; örneğin, basit bir kelime+please (salt(tuz) please).Küçük yapıları kavrayabilirler. Yazıda bir iki küçük yapıyı birbiri yerine kullanabilirler. Ama örgeyi çok uzun devam ettiremezler. Bir sonraki kurda daha fazlasını öğreneceksiniz.

Elementary İngilizce Eğitim İçeriği

Elementary İngilizce eğitimide beginner seviyesini geçmiş ve sağlam bir temel oluşturmak isteyen öğrencilere tavsiye edilmektedir. Temel eğitimler olarak da adlandırılan bu eğitimlerde öğrencilere artık tam anlamı ile ingilizce eğitimine başlamış sayılırlar. Genel Avrupa dil standartlarına göre ingilizce eğitiminin bu basamağındaki öğrenciler " Basit bir dil kullanarak kendi özgeçmişi ve yakın çevresi hakkında bilgi verebilir ve anlık gereksinimleri karşılayabilir. Bildiği, alışılmış konularda doğrudan bilgi alışverişinde bulunarak basit düzeyde iletişim kurabilir.Kişisel, aile, alışveriş, iş ve yakın çevre ile ilgili konularda çok sık kullanılan temel deyimleri ve cümleleri anlayabilirler. Öğrenciler yaklaşık olarak 750 kelime öğrenirler.

 • Elementary İngilizce eğitimleri 84 saatten oluşmaktadır. Yaklaşık olarak 3 ay sürer. Öğrenciler Gündelik hayattaki bir çok temel ifadeyi anlayabilirle ve ana başlık üzerinde konuşma yapabilirler. Anlaşılabilir sorular üretebilir, ve cevaplandırabilirler. Örneğin sadece “ what is your name?” sorusuna değil aynı zamanda “what does your father do?” gibi sorularla da yanıt verebilirler. Okumada basit hikayeleri ve bilgilendirmeleri takip edebilirler. Yazmada ise birkaç basit cümle ile paragraf oluşturabilirler fakat cümleleri bağlaçlarla birbirine bağlayamayabilirler.
 • Öğrenciler Gündelik hayattaki bir çok temel ifadeyi anlayabilirle ve ana başlık üzerinde konuşma yapabilirler. Anlaşılabilir sorular üretebilir, ve cevaplandırabilirler. Örneğin sadece “ what is your name?” sorusuna değil aynı zamanda “what does your father do?” gibi sorularla da yanıt verebilirler. Okumada basit hikayeleri ve bilgilendirmeleri takip edebilirler. Yazmada ise birkaç basit cümle ile paragraf oluşturabilirler fakat cümleleri bağlaçlarla birbirine bağlayamayabilirler.
 • İngilizce'nin Tanımı ve Dil Özellikleri
 • Cümle Oluşturma ve Öğeleri
 • Zaman Kavramı ve Saatler
 • Zamirler: Kullanım Yerleri ve Kullanım Şekilleri
 • Sıfatlar: Kullanım Yerleri ve Kullanım Şekilleri

Pre-Intermediate İngilizce Eğitim İçeriği

Bu seviye İngilizce eğitimi elementary (temel) ingilizce eğitimini başarı ile tamamlamış öğrencilere tavsiye edilir. Ön orta eğitimleri olarakta adlandırılan bu eğitimler de öğrencilere daha çok güncel hayata ve tecrubelerine ilişkin bilgiler ve dil edinimi özellikleri kazandırılmaktadır.. Genel Avrupa dil standartlarına göre ingilizce eğitiminin bu basamağındaki öğrenciler " Yaşadığı olayları ve deneyimlerini aktarabilir; düşlerinden, umutlarından ve isteklerinden söz edebilir, görüşlerini ve planlarını kısaca nedenleriyle ortaya koyabilir.Kişisel ilgi alanları doğrultusunda ya da bildiği konularda, basit, ancak fikirler arası bağlantıların oluşturulmuş olduğu metinler yoluyla kendini ifade edebilir.Seyahatlerde, dilin konuşulduğu yerlerde karşılaşılabilecek çoğu durumların üstesinden gelebilir. Günlük yaşamda, işte ya da okulda, sık karşılaştığı ve tanıdık olduğu konulara dayalı yazılı ve sözlü ifadeleri ana hatlarıyla  anlayabilir. Öğrenciler yaklaşık olarak 1400 kelime öğrenirler.

 • Kariyerist English CEdu+ İngilizce eğitimlerimizde Pre-Intermediate seviyesinde öğrenci bir önceki seviyede öğrenilen İngilizce temeli üzerinden bir geçiş süreci gördükten sonra, öğrenilenlerin artık bir yabancı karşısında kullanmaya hazır hale gelmesi beklenmektedir.
 • Pre-Intermediate kuru öğrenciyi İngilizceyi aktif olarak konuşmaya teşvik eder ve bunun için günlük hayatta kullanılan kalıplara, ara zaman kalıplarına ve karşılaşılacak sık kullanıma sahip kelimelere yönlendirme görevi görür. Bu aşamada unutulmaması gereken, Pre-Intermediate seviyesindeki bir öğrencinin ilk kez bir yabancıyla karşılaştığında duraksamasının son derece normal olduğudur.
 • Bu seviyedeki İngilizce kursları 1/3 oranında Türk ve yabancı öğretmenler ile devam eder. Amaç, İngilizce temele sahip olan öğrencinin yabancı öğretmenlerle aktif olarak iletişim halinde olmasını sağlayarak konuşma çekingenliğini kırmak ve anadili İngilizce olan öğretmenlerle bu dilin kullanım mantığını görebilmeleri sağlamaktır. Bunun için dersler teknoloji donanımlı sınıflarda ve her zaman istediğiniz yerde ulaşabileceğiniz online eğitim sistemi ile gerçekleştirilir ve eğitim süreci danışman öğretmenler tarafından takip edilmektedir.
 • Ücretsiz kulüp etkinleri sayesinde konuşma, dinleme ve gramer eksiklerini ders müfredatı dışında da giderme şansı bulacak Pre-Intermediate seviyesi öğrencilerimizin, kulüp ve dersler sırasında hata yapmaktan çekinmemeleri, bu seviyenin İngilizcenin aktif olarak konuşulmaya başlandığı ilk adımlar olduğunu bilmeleri gerekir.
 • İyelik ve İyelik Zamirleri
 • Var ve Yok Kalıbı: Kullanım Yerleri ve kullanım Şekilleri
 • Miktar Belirleyiciler (Quantifiers)
 • Şimdiki Zaman (Present Progressive)
 • Geniş Zaman (Simple Present Tense)

Kur sonunda öğrenciler Genel olarak İngilizce bir konuşmanın ana fikrini anlayabilirler, detaylı olmasa da konuşmaya dahil olacak kadar cümle kurabilirler. Aynı zamanda gündelik konular ile ilgili sorular sorarak bir konuşma başlatabilir ve konuşmaya yön verebilirler. Hayatlarını idame ettirecek kadar bilgiye sahip olurlar. Okumada özel konular hariç tüm yapıyı anlamlandırabilirler. Yazmada kısa basit kompozisyonlar yazabilirler.

Intermediate İngilizce Eğitim İçeriği

Kariyerist English Kursları bünyesinde, yarı yarıya olmak üzere Türk ve yabancı eğitmenler ile devam edecek olan dersler, yılların tecrübesi sayesinde en verimli şekilde işlenir.
Kariyerist English Kursları CEdu+ sistemimiz ile öğrencimizin İngilizce seviye gelişimi, eksikleri ve kur içi hedefleri,  sistemimizde pratik yapmak için geçirdiği süre danışman öğretmeni tarafından sürekli olarak takip edilir. Size İngilizce koçluğu yapacak olan danışmanınız, sizi cesaretlendirmek, yeni hedefler belirlemek ve tüm muhtemel sorularınız için online olarak ulaşabilir olacaktır.
Kariyerist English Kursları bünyesinde ücretsiz olarak sunulan Club aktiviteleri ile ihtiyaç duyduğunuz konularda ek ders alma imkanınızdan faydalanmanız, hedeflerinize ulaşmanızda size yardımcı olacaktır.

Intermediate kurunda sizi neler bekliyor?
Intermediate seviyesi, İngilizce için en önemlisi seviyedir demek çok da yanlış olmaz. Bu kurdaki kişi artık İngilizce temel bilgisine sahip olarak kabul edilir. Gerek çeşitlendirilmiş ve bol alternatifli bir konuşma bilgisine odaklanması, gerekse bu zamana dek öğrendiklerini her alanda öğreneceği çeşit çeşit yeni kelime ile kullanmaya başlayacağı bir döneme girmesi açısından; öğrenci için artık güvenle İngilizce konuşabilme ve öğrendiklerini türeterek İngilizceyi mantık potasında eritme vakti gelmiştir.
Elementary ve Pre-Intermediate seviyesinde daha çok dinleyici konumunda olan öğrenci, Intermediate seviyesi sonlarında artık düşündüklerini ve ihtiyaçlarını belli bir seviyede fakat doğru aktarabilecek, yani üretebilecek konuma gelmiş olur. Intermediate konuları sonunda öğrenci sosyal yaşama İngilizcesi ile dahil olabilecek seviyeye gelmiş olmalıdır. Bu bakımdan kişinin bol bol pratik yapması, sözlük çalışmalarını aksatmaması oldukça önemlidir. Pre-Intermediate seviyesinde yabancı öğretmenlerden öğrendiği İngilizce düşünme şeklini pekiştirmesi ve kullanması gereken seviyeye varmış olan öğrenci, akademik düzeyde olmamakla birlikte, yapacağı konuşma ve dinleme pratikleri sonunda öğrendiklerinin etkisini anında görebileceği bir İngilizce becerisine sahip olacaktır. Bir önceki seviyelerde görülen temellendirme yerine artık hızlıca sonuç alabileceği, yeni gramer ve kelime bilgilerini görür görmez eski bilgileriyle bağlayabileceği konuma varmış olur.

Intermediate seviyesinde kişinin yapması gereken dinleyerek anlama ve konuşarak ifade etme yeteneklerini geliştirmeye çalışması olacaktır. İlk tekrarlardan sonra, bu zamana dek edinmiş olduğunuz gramer yapılarının size yetmediğini, tıpkı Türkçedeki gibi daha komplike yapıda cümleler kurmak istediğinizi göreceksiniz. Bir önceki kurlarda edindiğiniz temel sayesinde, İngilizce ifade edebileceğiniz daha çok şey olduğunu gördüğünüz bir seviyeye geçmiş olacaksınız. Intermediate seviyesinde göreceğiniz gramer bilgileri sizin bu ihtiyacınızı karşılayacaktır.
Bu aşamada pratik ihtiyacınızın arttığını göreceksiniz. Kişisel başarınız için, binalarımızda bulunan kütüphaneyi kullanmanızı, seviyenizin ihtiyaçlarına uygun faydalı metin ve kaynakları paylaşacağımız Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmenizi ve Kariyerist English Kursları Club aktivitelerine mutlaka katılmanızı öneririz. Dersliklerimiz ve binalarımız genelindeki görsel ve işitsel materyaller teknolojik ortamda öğrencilerimize destek vermemizi sağlarken ve böylece öğrenci İngilizce konuşmanın tüm yönlerinde dengeli olarak geliştirilir.

Advanced - Basic İngilizce Eğitim İçeriği

Advance İngilizce Kursu eğitimleri 90 saatten oluşmaktadır. Yaklaşık olarak 3 ay sürer.

 • Advanced seviyesinde İngilizce eğitimi en eğlenceli kurlarımızdan biridir zira bu seviye sonunda öğrencimiz artık akademik düzeyde İngilizce eğitimi görmeye hazır hale getirilir. Bu seviyeye gelene dek gösterilen çaba artık meyvesini verecektir ve kişi bunu kur süresince gözlemleyecektir. Süreç içerisinde gerek konuşma, gerekse yazma konusunda elde edilen rahatlık da gösterecektir ki bu kurun sonunda öğrenci artık İngilizce konuşmaktan çekinmeyen, bunu garipsemeyen ve iletişim becerisine sahip bir yetkinliğe sahiptir.
 • Kariyerist English'in  eğitim sistemi ile Advanced seviyesindeki öğrenci bol pratik ihtiyaçlarını online sistem üzerinden dilediği zaman, dilediği yerden akıllı telefon, tablet veya bilgisayarları üzerinden karşılayabilecektir. Öğrenciye İngilizce koçluğu yapacak olan danışman öğretmenler online ortamlarda haftanın her günü irtibatta kalabilir, konu anlatımlı video, dinleme, okuma ve gramer pratikleri, e-kitaplara kolayca ulaşabilirler. Danışman öğretmenler sayesinde özel olarak atanan testlerle son seviye olan Advanced kurumuzu da eksiksiz tamamlama fırsatı sağlanmaktadır.
 • Advanced - Proficiency İngilizce Eğitim İçeriği

  Proficiency İngilizce Kursu eğitimleri 90 saatten oluşmaktadır. Yaklaşık olarak 3 ay sürer.

 • Advanced  ingilizce seviyesinden Proficiency seviyesine geçen öğrenci sağlıklı bir akademik dil eğitimi görmeye hazır olur. TOEFL ve IELTS gibi uluslararası sınavlarda yüksek sonuçlar almak isteyenlerin, Advance seviyesini iyi değerlendirmesi gerekmektedir. Proficiency seviyesi, mesleki ve akademik kariyerinde profesyonelleşmek isteyenler için önemli bir seviyedir. Öğrencinin kur süresince kaynak araştırması ve bol bol okuma pratiği yapması dil gelişimi ve özgüven için son derece faydalıdır.
 • İleri seviye İngilizce eğitiminiz sırasında günlük hayatta bir yabancıdan veya televizyondan duydukları anlayacak hale gelmesi hedeflenir. Kur sonunda, kişisel eğilim ve çabaların da bir sonucu olarak, İngilizce üzerinde hakimiyete sahip olur, ifade yeteneği çeşitliliği artar. Advanced seviyesinin amacı öğrenciye bir cümleyi birden farklı yollarla ifade edebilmenin temellerini sağlamaktır. Nasıl Türkçede hakimiyet kelime dağarcığı ve kullanılan kalıplarla ölçülüyorsa, aynı şekilde İngilizcede de bu şekilde ölçülür. Artık önemli olan derdini anlatabilmek değil, derdini istediğiniz şekilde anlatabilmektir.
 • Uzman eğitmenlerimizle devam edeceğiniz Proficiency seviyesinde öğretmenlerin tamamı yabancıdır. Proficiency kurunda öğrenci artık anadilinde destek görmeye ihtiyaç duymaz, tüm fikir ve sorularını İngilizce aktaracak birikime sahip olur.
 • Bu kurdaki öğrencilerimizin Kariyerist English Kursları kütüphanelerini kullanmasını, rahatlıkla bol bol pratik yapabileceği, varsa eksiklerini giderebileceği Club etkinliklerine katılmasını tavsiye edilmektedir. Ayrıca, kurs bitiminin ardından da pratik yapabilmek, öğrenilenleri unutmamak adına paylaşacağımız metin ve faydalı linkleri kaçırmamak için Kariyerist English Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip edilmesi öğrenci için faydalı olacaktır.

Kariyerist English'in eğitim sistemi ile Advanced seviyesindeki öğrenci bol pratik ihtiyaçlarını online sistem üzerinden dilediği zaman, dilediği yerden akıllı telefon, tablet veya bilgisayarları üzerinden karşılayabilecektir. Öğrenciye İngilizce koçluğu yapacak olan danışman öğretmenler online ortamlarda haftanın her günü irtibatta kalabilir, konu anlatımlı video, dinleme, okuma ve gramer pratikleri, e-kitaplara kolayca ulaşabilirler. Danışman öğretmenler sayesinde özel olarak atanan testlerle son seviye olan Advanced kurumuzu da eksiksiz tamamlama fırsatı sağlanmaktadır.

 

 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (90 Saat) 1 x 3000 TL 1 x 1390 TL Kazancınız: 1610 TL
1 Ay (90 Saat) 1 x 3000 TL 1 x 1490 TL Kazancınız: 1510 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:00
Salı 9:00 - 21:00
Çarşamba 9:00 - 21:00
Perşembe 9:00 - 21:00
Cuma 9:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 21:00
Pazar 9:00 - 21:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. Şimşek İş Merkezi No:3 Kat:3 K:10-11-12 Kadıköy / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir