Yabancı Eğitmenler ve Akademisyenler Eşliğinde IELTS Hazırlık

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı KATMAN EĞİTİM
Web Adresi katmanegitim.kurs.com
Yer
İncelenme 390 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 2. YIL

Ülkemizde ve uluslararası eğitim dünyasında uygulanan sınavlarda yüksek puan almayı hedefleyen öğrencilere yönelik özel hazırlık programları bulunmaktadır. IELTS hazırlık eğitimleride bunlardan biridir. IELTS hazırlık programlarında genel İngilizce eğitimlerinden farklı olarak, sadece o sınava yönelik eğitimlere odaklanılmaktadır. Eğitimler bu sınavlar konusunda uzman eğitmenlerle birlikte geçmişten günümüze uygulanmış sınavların yakın takibinden gelen tecrübe ile hazırlanan, sınav mantığının en iyi şekilde öğrenciye aktarıldığı kaliteli ve geniş içerikli eğitim materyalleri kullanılarak verilmektedir.

IELTS (International English Language Testing System) Nedir ?

IELTS, British Council, University of Cambridge ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilen bir dil sınavıdır. İngiltere, Avusturalya, Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkedeki yüksek öğretim kurumları ve Türkiye’de bazı üniversitelerin hazırlık sınıflarından muaf olmak için ve  bunun yanı sıra bazı kurumlarda çalışanların İngilizce seviyesini ölçmek için kullanılan bir sınavdır. IELTS’in Genel ve Akademik olmak üzere iki farklı sınavı vardır ancak yüksek öğrenim için geçerli olan  Akademik IELTS’dir. Kağıt üzerinde (Paper based) yapılan IELTS sınavı dinleme, okuma, yazma ve konuşma olmak üzere 4 bölümden oluşur.

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

IELTS sınavına İngilizce seviyesi ileri düzeye ulaşmış herkes katılabilir.
IELTS dünya çapında 135 ülkede 7.000’in üzerinde kuruluş tarafından kabul edilir. Bunların arasında; üniversiteler, göçmen büroları, devlet daireleri, meslek kuruluşları ve uluslararası şirketler yer almaktadır.
IELTS Sınavı ielts.org sitesinde belirlenen sınav merkezlerinde yine ielts.org daha önce adresinde ilan edilen tarihlerde iki oturum olarak uygulanır. Başvuruların online gerçekleştirebilmesi için sınav ücretinin bankaya ödenmesi gerekmektedir. IELTS Online başvuru formunda sınav tarihi seçip, istenen kişisel bilgilerinizi doldurulduktan sonra sınav başvurusu ve sınava ilişkin tüm iletişim e-mail yoluyla gerçekleştirilmektedir.
Sınav ücretleri sınav merkezlerine göre değişmektedir. Bununla birlikte sınav ücreti Adana, Ankara ve İzmir’ de ki sınav merkezleri için 295 tl İstanbul’ da ki sınav merkezleri için 345 tl’ dir
Toplam test süresi 2 saat 45 dakikadır. The Dinleme, Okuma ve Yazma sınavları tek bir seansta gerçekleştirilir. Konuşma testi ise en fazla 7 gün arayla olmak kaydıyla ayrı yapılır.
IELTS sınavının geçerlilik süresi 2 yıldır.
Adaylar 1`den 9`a kadar olan bir puanlama sistemiyle değerlendirilirler. Testin Listening, Reading, Writing and Speaking bölümleri için ayrı ayrı 0 ile 9 puan arasında bir puanlama yapılır. IELTS ‘e göre her puanlama grubu farklı bir İngilizce yeterlilik düzeyine karşılık gelir. Kabul gören skor başvuru yapılacak kurum ve kuruluşlara göre değişmekle birlikte genel anlamda 5,5 -7 arasını kapsamaktadır.
Adana - British Council Adana (Test Venue) Ankara - British Council Ankara (Test Venue) Ankara - IDP Turkey – IELTS Test Location Bursa - British Council Test Venue (Bursa) İstanbul - IDP Istanbul – IELTS Test Centre İstanbul - British Council Istanbul (Test Centre) İzmir - British Council Izmir (Test Venue)
IELTS Eğitimleri Öğrencilerin Seviyesine göre 3 e ayrılır. Intermediate - 90 Saat Upper Intermediate - 60 Saat Advanced - 40 Saat
IELTS Hazırlık için 4 aşamalı (Readig, Writing, Listening ve Speaking) Seviye Tespit Sınavı Yapılır ve öğrencinin skoru doğrultusunda alacağı ders saati ya da yerleştirileceği sınıf belirlenir.
Reading ve Writing eğitimleri Türk - Akademisyen Eğitmenler eşliğinde ya da Öğrencinin isteği doğrultusunda yabancı eğitmenler eşliğinde de yapılabilmektedir.
Listening ve Speaking eğitimleri Ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenler eşliğinde ya da öğrencinin isteği doğrultusunda Türk eğitmenler eşliğinde de yapılabilmektedir.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

IELTS Kursu İçin Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Yabancı Eğitmenler ve Akademisyenler Eşliğinde IELTS Hazırlık...

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 21:00
Salı 10:00 - 21:00
Çarşamba 10:00 - 21:00
Perşembe 10:00 - 21:00
Cuma 10:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 21:00
Pazar 10:00 - 21:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Rasimpaşa

Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. No:36 Kat:2

Toplu taşımaya yakın
Kadıköy Metro Durağı 100 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Tramvay 100 m. uzaklıkta
Eminönü - karaköy Vapur İskelesi 150 m. uzaklıkta
Beşiktaş Vapur İskelesi 200 m. uzaklıkta
Kadıköy çarşı Minibüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Söğütlüçeşme Metrobüs Durağı 300 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2019

Bana Kurs Bul