Bil. İşletmenliği Kuantum Akademi

Firma Kuantum Akademi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Kurs sonunda size MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası verilir. Kurs sertifikasında devlet kurumlarının belirlediği bir ders saati yoktur 120 saat ya da 160 saat fark etmeksizin.
Bilgisayar işletmeni, devlet kurumlarında bulunan bilgisayarların bakım ve onarımlarını yapabilen bu bilgisayarlarda bulunan Word, Excel vb ofis programlarını kullanabilen, kurumun bilgisayarla ilgili beklentilerine cevap verebilen kişilere verilen bir unvandır.
Bilgisayar İşletmenlik kursu Özellikle KPSS Sınava girip atanmayı düşünen öğrencilerimiz için bir ön koşuldur. İşyerinde yada günlük hayatında bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen, raporlama, teklif, makale, sunum hazırlama ve internet kullanmak isteyen herkes içindir.
Bilgisayarların bakım ve onarımını yapmak Word, Excel, Powerpoint gibi programları yetkin bir biçimde kullanmak Yazılı metin ya da verileri dijital hale çevirmek Verileri bilgisayara kaydetmek Sunum hazırlamak vs.

Bilgisayar İşletmenlik kursuna; bilgisayar kullanmasını öğrenmek isteyenler, temel yapıda windows-word-excel kullanmak isteyenler, Kpss sınavında sertifika zorunluluğu olan bölümlere girecek olanlar(MEB Sertfikası için) Bilgisayar İşletmenlik Kursu'na katılabilirler. Daha önce hiç bilgisayar kullanmamış ya da az bilgisi olduğunu düşünenler bilgisayar işletmenliği kursuna katılabilirler.Bilgisayarın temel elemanlarının tanıtımı, Windows 7, Mc Office (Word-Excel-Powerpoint), internet ve yardımcı programlar bilgisayar işletmenliği eğitiminin ana konulardır.

 Bilgisayar İşletmenliği Kursunun Faydaları:

     Bilgisayar İşletmenlik kursunu bitirdiğinizde, bilgisayar kullanmayı temel düzeyde profesyonel bir şekilde öğrenmiş oluyorsunuz. Bilgisayar donanımı,windows,word,excel,powerpoint,internet gibi konularda bilgi sahibi olunurken, kurs bitiminde alacağınız sertifikalar bir çok devlet sınavında (KPSS,DMS, Zabıt Katipliği...v.b.) istenen sertifikalardır. Bu sertifikalarla kariyerinize yön verebilirsiniz.

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimini alarak bir bilgisayarı genel olarak kullanıp dokümanlar oluşturabilecek, Ms Word de belgelerle çalışabilecek, Ms Excel de sayısal hesaplamalar yapabilecek, Ms Powerpoint ile sunumlar hazırlayabilecek ve Internet Explorer ile internet dünyasında dolaşabileceklerdir.

Ders İçerikleri:
 

  • Bilgisayara Giriş
  • İşletim Sistemi
  • Sistem Hizmet Programları
  • İdari-Ticari Uygulamalar
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 22:00
Salı 19:00 - 22:00
Çarşamba 19:00 - 22:00
Perşembe 19:00 - 22:00
Cuma 19:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 22:00
Pazar 10:00 - 22:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Tuzla Aydıntepe

Toplu taşımaya yakın
İçmeler köprüsü Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir