Ön Kayıt Avantajı

Ön kaydınızı şimdi yapın, indirimli fiyattan yerinizi ayırtın! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kinesiyoloji belli bir hastalığı tedavi etmek yerine kas testi sayesinde bedendeki dengesizlikleri test edip düzelttiğinden etki alanı sınırsızdır.
Kinesiyoloji diğer terapi yönetemlerinden farkı her tedavi aşamasının kas testi ile sorgulanmasına yatıyor. Kinesiyolojiye göre beden iyileşmek için neye ihtiyacı olduğunu,nelerin strese sebep olduğunu ve yaşanan enerji dengesizliğinin hangi yönetemlerle giderilebileceğini söyleyen tek uzmandır.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

  • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
  • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Birçoğumuz hayatımız boyunca bu zayıflıklarımızla mücadele ederiz. Bilgimizi artırarak, irademizi kullanarak, hatta fiziksel gücümüzle bu zayıflıkların, bağımlılıkların, hastalıkların üstesinden gelebileceğimize inanırız. Belki bir süre için, diyetimizi sürdürürüz, sigara içmeyiz, alkol içmeyi bırakırız, ama zaaflarımız bizi eninde sonunda yine ele geçirir. Bize zarar veren ilişkileri bir süre için bitirebiliriz, ama sonunda ya o ilişkiye geri döneriz ya da benzer sorunları yeni partnerimizle yaşarız. Aynı sorunları yeni işimizde, yeni eşimizde, yeni taşındığımız şehirde yeniden yaşarız. 

Gerçek çözüm, bizi desteklemeyen programlarımızdan özgürleşmektir. Hayatın diğer alanlarında çok bilgili ve başarılı olsak bile , bu programlar içimizde var olduğu sürece, gerçek potansiyelimizi ortaya çıkarmayı engelleyecek, yaşam hazzımızı ve doyumumuzu azaltacaktır.

Duygusal Dengeleme, bilinçaltımızdaki negatif programlarımızı keşfetmek, anlamak ve bu olumsuz programlamalardan özgürleşerek, hayatımızda mucizevi değişimler yaratmamıza ve gerçek potansiyelimizi açığa çıkarmamıza yardımcı olan kinesioloji ve ruhsal terapi birlikteliğinin özgün bir kullanım tekniğidir. Duygusal Dengeleme, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal boyutlarımızın bütününde köklü ve kalıcı değişime yol açar. Fobiler, fazla kilo, fiziksel ve duygusal sorunlar, sigara bağımlılığı, özel yaşamda ve iş yaşamında başarısızlık gibi günlük yaşamla ilgili temel sorunların üstesinden gelmek için etkili ve anında sonuç veren bir yöntemdir. 

Duygusal Kinesioloji Tekniği size negatif programlarınızdan özgürleşebilmeniz için anında kullanabileceğiniz yöntemler sunar. Bunlar, uzun yıllardır boğuştuğunuz ve üstesinden gelmek için her yolu denediğiniz sorunlar olsa bile. 

Bu teknik sizi negatif programlamanın ilk yaratıldığı ana döndürür ve sizi desteklemeyen inancınızın, duygunuzun ya da hücresel belleğinizin gerçek doğasını keşfetmenizi sağlar. Bu keşif, programı temelli yok edip yerine istenen olumlu programın konması için gerekli ön koşulu da hazırlamış olur. 

Duygusal Kinesioloji Tekniği, zihnin ve bedenin en derin bilgeliğine ulaşarak, hayatınızın bu döneminde gerçekteki en öncelikli sorunuzu ortaya çıkarır. Sorun olarak gördüğünüz şeyin altında yatan gerçeğin çoğunlukla çok farklı olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır. 

Duygusal Dengeleme Tekniği, çabuk ve isabetli bir şekilde sorunu oluşturan esas programın kaynağına iner. Daha sonra istenmeyen negatif programlamanın bilinçaltının kıyısında köşesinde kalmış parçalarını temizlemek için kinesiolojinin temeli olan kas testi kullanılır. Böylelikle, çoğu zaman tek bir seansta bile varlığınızın fiziksel, duygusal ve zihinsel boyutlarında kalıcı değişimler yaratmak mümkündür. Bu büyük değişimler hayatınızı daha doyumlu kılacak, özsaygınızı büyük ölçüde artıracak, size başarı ve umut duygularını yaşatacağı için kendinize daha fazla güven duymanızı sağlayacak kadar etkilidir. 

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri
1 Gün (2 Saat) 1 x 250 TL Seans 44 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 250 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 22:00
Salı
Çarşamba
Perşembe 10:00 - 22:00
Cuma 10:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 22:00
Pazar 10:00 - 22:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Mimarsinan

Toplu taşımaya yakın
Alsancak Metro Durağı 300 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir