Kinesiyoloji Kelebek Dokunuşu

Firma Kelebek Dokunuşu
Yer
Yorum Puanı 0 yorum
İnternetten Kayıt Avantajları
İptal 14 gün cayma hakkı
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
250 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Kinesiyoloji belli bir hastalığı tedavi etmek yerine kas testi sayesinde bedendeki dengesizlikleri test edip düzelttiğinden etki alanı sınırsızdır.
Kinesiyoloji diğer terapi yönetemlerinden farkı her tedavi aşamasının kas testi ile sorgulanmasına yatıyor. Kinesiyolojiye göre beden iyileşmek için neye ihtiyacı olduğunu,nelerin strese sebep olduğunu ve yaşanan enerji dengesizliğinin hangi yönetemlerle giderilebileceğini söyleyen tek uzmandır.

Birçoğumuz hayatımız boyunca bu zayıflıklarımızla mücadele ederiz. Bilgimizi artırarak, irademizi kullanarak, hatta fiziksel gücümüzle bu zayıflıkların, bağımlılıkların, hastalıkların üstesinden gelebileceğimize inanırız. Belki bir süre için, diyetimizi sürdürürüz, sigara içmeyiz, alkol içmeyi bırakırız, ama zaaflarımız bizi eninde sonunda yine ele geçirir. Bize zarar veren ilişkileri bir süre için bitirebiliriz, ama sonunda ya o ilişkiye geri döneriz ya da benzer sorunları yeni partnerimizle yaşarız. Aynı sorunları yeni işimizde, yeni eşimizde, yeni taşındığımız şehirde yeniden yaşarız. 

Gerçek çözüm, bizi desteklemeyen programlarımızdan özgürleşmektir. Hayatın diğer alanlarında çok bilgili ve başarılı olsak bile , bu programlar içimizde var olduğu sürece, gerçek potansiyelimizi ortaya çıkarmayı engelleyecek, yaşam hazzımızı ve doyumumuzu azaltacaktır.

Duygusal Dengeleme, bilinçaltımızdaki negatif programlarımızı keşfetmek, anlamak ve bu olumsuz programlamalardan özgürleşerek, hayatımızda mucizevi değişimler yaratmamıza ve gerçek potansiyelimizi açığa çıkarmamıza yardımcı olan kinesioloji ve ruhsal terapi birlikteliğinin özgün bir kullanım tekniğidir. Duygusal Dengeleme, fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal boyutlarımızın bütününde köklü ve kalıcı değişime yol açar. Fobiler, fazla kilo, fiziksel ve duygusal sorunlar, sigara bağımlılığı, özel yaşamda ve iş yaşamında başarısızlık gibi günlük yaşamla ilgili temel sorunların üstesinden gelmek için etkili ve anında sonuç veren bir yöntemdir. 

Duygusal Kinesioloji Tekniği size negatif programlarınızdan özgürleşebilmeniz için anında kullanabileceğiniz yöntemler sunar. Bunlar, uzun yıllardır boğuştuğunuz ve üstesinden gelmek için her yolu denediğiniz sorunlar olsa bile. 

Bu teknik sizi negatif programlamanın ilk yaratıldığı ana döndürür ve sizi desteklemeyen inancınızın, duygunuzun ya da hücresel belleğinizin gerçek doğasını keşfetmenizi sağlar. Bu keşif, programı temelli yok edip yerine istenen olumlu programın konması için gerekli ön koşulu da hazırlamış olur. 

Duygusal Kinesioloji Tekniği, zihnin ve bedenin en derin bilgeliğine ulaşarak, hayatınızın bu döneminde gerçekteki en öncelikli sorunuzu ortaya çıkarır. Sorun olarak gördüğünüz şeyin altında yatan gerçeğin çoğunlukla çok farklı olduğunu görmek sizi şaşırtacaktır. 

Duygusal Dengeleme Tekniği, çabuk ve isabetli bir şekilde sorunu oluşturan esas programın kaynağına iner. Daha sonra istenmeyen negatif programlamanın bilinçaltının kıyısında köşesinde kalmış parçalarını temizlemek için kinesiolojinin temeli olan kas testi kullanılır. Böylelikle, çoğu zaman tek bir seansta bile varlığınızın fiziksel, duygusal ve zihinsel boyutlarında kalıcı değişimler yaratmak mümkündür. Bu büyük değişimler hayatınızı daha doyumlu kılacak, özsaygınızı büyük ölçüde artıracak, size başarı ve umut duygularını yaşatacağı için kendinize daha fazla güven duymanızı sağlayacak kadar etkilidir. 

Süre Saat Fiyatı Fiyat Açıklaması
1 Gün 2 Saat 1 x 250 TL Seans Kayıt Ol
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 22:00
Salı
Çarşamba
Perşembe 10:00 - 22:00
Cuma 10:00 - 22:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 22:00
Pazar 10:00 - 22:00
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Mimarsinan

Kelebek Dokunuşu İzmir Konak Mimarsinan
Toplu taşımaya yakın
Alsancak Metro Durağı 300 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder

Lütfen danışmana ilan numarasını iletin İlan No: 10052

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir