Cimnastik Akademik Cimnastik

Firma Akademik Cimnastik
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Cimnastik hem erkek hem kız çocuklarına hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan olimpik bir branştır. 3 yaş itibariyle başlayan cimnastiğin devamında cimnastik alt yapısını almış bireyler, katılmış oldukları farklı branşlarda üstün başarılar sergiledikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Performans geliştirme: Çocuklar, yaşlarına ve fiziksel performanslarına göre gruplara ayrılarak çalışmalar yapılmaktadır. Bu grupta çalışmalar genel sportif performansı artırmaya, başka branşlara hazırlık ve sağlık amaçlı çalışmalar olup sportif kültürü geliştirmeye yöneliktir. Jimnastik kulübümüzün programlarında; bale eğitimi, yüzme, voleybol, basketbol, futbol ve dans gibi her türlü aktiviteye destek amaçlı, esneklik gibi kaba ve ince motor becerilerin geliştirilmesi için programlar mevcuttur.

Yarışmacı düzeyde: Yeni başlayan çocuklar ilk 2 yıl temel eğitime katılırlar ve iyi performans gösteren sporcular yarışmak üzere bir üst programa katılırlar.

Kişiye özel programlar: Fiziksel veya zihinsel problemi olan veya özel antrenman isteyen çocuklar için tek kişilik özel programlar.
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 10:00 - 19:30
Çarşamba 10:00 - 19:30
Perşembe 10:00 - 19:30
Cuma 10:00 - 19:30
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Ümraniye

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir