3. YIL MERVE ÖZER AKADEMİ
 • İstanbul
  1. Ümraniye

 • 2.122 kişi bu kursu inceledi

  KURUMUMUZUN 5.YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL KAMPANYA (Kısa Süreliğine Geçerli)

  M.E.B ONAYLI MASAJ KURSU

  Masaj kursunun sağladığı iş olanakları nelerdir?

  Kursu başarıyla tamamlayan katılımcılar güzellik salonlarında veya güzellik merkezlerinde, masaj salonlarında, oteller, banyo tesislerinde veya kaplıcalarda çalışma olanağına sahiptir. Aynı zamanda fizik tedavi merkezleri, SPA merkezleri, bakım ve spor merkezlerinde de çalışabilen katılımcılar kendilerini geliştirmeleri halinde farklı alanlara da yönelebilmektedir.

  Klasik masaj kursunda nasıl bir eğitim alacağım?

  Masaj kursları ilgi duyduğunuz alanlara yönelik olarak farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Klasik veya temel masaj kursunda alacağınız eğitim sürecinde thai ayak masajı, thai masajı, spor masajı, hint baş masajı, sıcak taş masajı, hint baş masajı, müşteri ile iletişim teknikleri, ilk yardım ve salon yönetimi hakkında uygulamalı ve teorik eğitimler verilmektedir. Genellikle minimum 2 ay ile 3 ay arasında değişen bu eğitimle birebir alıştırmalarla pekiştirilmektedir.

  Masaj yaparken nelere dikkat etmeliyim?

  Masaj yaparken doğru teknikleri uygulamak ve vücudum tüm noktalarını tanımak gerekmektedir.Unutulmaması gereken en önemli ayrıntı, vücudun her bölgesinin farklı bir masaj süresi bulunduğudur.Yüz masajı için maksimum 10 dakika ayırmanız, genel vücut masajı içinse 50 dakika ile 60 dakika arasında değişen çalışma süreçlerini tercih etmeniz gerekmektedir.

  Masaj sırasında oluşabilecek ani bir doku zedelenmesine karşı ilk yardım eğitimi almış olmanız büyük bir önem taşımaktadır. Her masajın farklı bir teknik çalışma gerektirdiğini unutmamalısınız. Bu çalışmaları belirli bir kompozisyonla destekleyerek, eğitim sürecinizde öğrendiğiniz bilgilere göre temellendirebilirsiniz. İyi bir masör veya masöz olmak için anatomi ve fizyoloji hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

  Masaj kursuna kimler katılabilir?

  Masaj kursuna katılmak için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekmektedir. Bu yaş seviyesinden itibaren, kendini geliştirmek isteyen ve en az ilkokul mezunu olan kişiler kursa katılabilmektedir. Hem uygulamalı hem teorik olarak verilen eğitimlere aksatmadan katılmak gerekmektedir.

  Böylelikle kursun hazırladığı programları en kısa sürede öğrenebilir, eğitiminize yönelik olumlu adımlar atabilirsiniz. Bazı kurslarda katılım gösteren öğrencilerin yaş seviyelerine göre sınıflar hazırlanabilmektedir.

  Masaj Eğitimi İşlenecek Konular

  • Klasik Masaj
  • Masaj Kursu
  • Spor Masajı
  • Bölgesel Masajlar (Baş, Sırt, Boyun, Bacak)
  • İş analizi
  • Müşteri ile iletişim
  • Diksiyon
  • İlk Yardım
  • Salon Yönetimi (İşletme & İktisat)
  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Evet, tamamladığınız eğitimler için sertifika alabileceksiniz.
  Evet, alacağınız sertifikalar T.C. M.E.B. tarafından onaylıdır.
  Evet, 608 saatlik eğitim programlarımız sonunda iş yeri açma yetkisine sahip olacaksınız.
  Evet, alacağınız sertifikaların Uluslararası denkliği bulunmaktadır. Dünyanın tüm ülkelerinde geçerlidir.
  Tüm eğitimlerimiz Milli Eğitim Bakanlığı’nın yönetmeliklerine tabidir. Her eğitim kendi içerisinde kademeli modüllerden oluşmaktadır. Tüm modülleri başarı ile tamamladığınızda sertifika almaya hak kazanmaktasınız.
  Evet, uygulamalı eğitimlerimizde canlı manken üzerinde uygulama yapıyoruz.
  Seçmiş olduğunuz eğitimin tüm modüllerini başarı ile tamamlamanızın ardından 15 iş günü içerisinde sertifikanızı teslim alabilirsiniz. (Resmi kurumların yoğunluğuna bağlı olarak bu süreç değişiklik gösterebilir.)

  Kurumun Tüm Kursları İçin Tıklayınız

  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %36 indirim 7.000 TL 4500 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  4 Ay (520 Saat) 7000 TL 4500 TL Kazancınız: 2500 TL

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Ümraniye Atatürk

  Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No:40/10 Ümraniye / istanbul

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2023

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.