II. Dönem Yaratıcı Drama Grubumuz Derslerine Devam Ediyor. Ücretsiz Tanışma Dersimizi Kaçırmayın !

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Mor Sanat Akademisi
Web Adresi morsanat.kurs.com
Yer

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yaratıcı drama derslerimiz haftada 1 gün 2 ders saati grup şeklinde yapılmaktadır. Gruplarımız en fazla 12 kişiden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz, okul öncesi öğrenciler de dahil yaş gruplarına göre sınıflandırılmaktadır.

Yaratıcı drama dersleri çocuğu merkezine alarak, öğrenme sürecinin aktif hale gelmesini sağlamaktadır. Çocuğunuzun kendisini tanıması, fiziksel ve sosyal dünyayı öğrenmesi dramanın en büyük katkılarındandır. Yaratıcı drama, her ne kadar tiyatro ve tiyatro eğitim teknikleri temeline dayansa da bir tiyatro değildir. Yaratıcı drama belirli bir metin içermez, verilen konunun canlandırılması, kavranması ve uygulanması üzerinde durur. Bu şekilde yapılan derslerimizde çocuklarınızın farklı sanat dallarına olan ilgisi ve yeteneği de ortaya çıkma imkanı bulacaktır.

Yaratıcı drama dersinin çocuklar üzerindeki geliştirici özelliği birçok araştırmaya konu olmuş ve kanıtlanmıştır. Dersin genel amaçları yaratıcılık, estetik gelişme ve eleştirel düşünme yeteneğini arttırmasıdır. Küçük yaşta kendine güvenen, iletişim becerileri yüksek, başkalarını anlayabilen, problemlerini çözebilen, kendi kararlarını verebilen ve yeteneklerinin farkında olup geliştirebilen bireyler yaratmak drama dersinin önem verdiği konulardandır.

Sizde çocuğunuzun güvenli bir şekilde sosyal farkındalığa küçük yaşlarda ulaşmasını istiyorsanız detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 13:00
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Barış

Çiftlik Caddesi Adakent Villaları No:78

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir