İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Karakalem

Firma Mozart Sanat Kursu
Web Adresi mozartsanat.kurs.com
Yer
%10 indirim 250 TL 225 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Böyle bir standart tespit söz konusu değildir. Her insanın görsel algısı, motivasyonu, donanım yeterliliği farklılık göstermektedir.
Bu çok yanlış bir düşüncedir. Resim yapmak için yetenekten daha çok ihtiyacınız olan, Resim yapmaya olan tutku ve istek, çalışma azmi, sabır ve doğru teknik bilgiyi edinmektir. Sanat alanında yetenek her zaman doğru çalışma ve azim ile geliştirilebilir.

Karakalem Resim sanatının başlangıcındaki en temel ve öğrenilmesi gereken resim tekniğidir. Resim eğitimine yeni başlayan kişi hangi resim malzemesinde ilerlemek isterse istesin Karakalem tekniğinde belirli bi seviyeye gelmiş olması gerekmektedir. En Temel resim malzemesi olarak gösterebileceğimiz Karakalem ve kağıt ikilisi size yalın ve bir o kadar güzel resim çizme olanağı sağlayacak.

Karakalem eğitimi haftada 1 gün 3 saat süren dersler halinde yapılmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz Güzel Sanatlar Fakültelerinden mezun ve alanlarında kendini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz temelden başlayıp kendinize güveniniz arttıkça zorlaşan öğelere yer vererek, sizi çizim yapmanın farklı alanlarından dengeli bir biçimde geçirmek üzere planlanmıştır. Karakalem eğitimimiz süresince natürmortinsan figürü çizimipeyzaj çizimiportre çalışmaları yapacak ve bir çok objeyi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız.

Mozart Sanat Kursu ile Resim eğitimlerinde bir kez Sanat aşkını tattıktan sonra, bilgiyi kavramanın ve kendi algılama gücünüzü ölçmenin son derece etkili bir yolu olduğunu keşfedeceksiniz. Çizim yaparken, bir sanatçının gözüyle gözlemlemeyi ve böylelikle önünüzde gösteri yapan dünyanın daha fazlasını aklınızda tutmayı öğreneceksiniz. Ancak çizim yapmak sadece görsel kaydetme tekniği veya hafıza anlayışımızı güçlendirme yöntemi olmaktan ibaret olmayıp bizleri dış görünüşüyle ve varoluşumuza can katarak büyüleyen yaşadığımız dünyanın inanılmaz güzelliğini takdir etmemize de yardımcı olur. Resim çizmek hayat kalitesini iyileştirir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (12 Saat) 1 x 250 TL 1 x 225 TL Kazancınız: 25 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 19:30
Salı 10:00 - 19:30
Çarşamba 10:00 - 19:30
Perşembe 10:00 - 19:30
Cuma 10:00 - 19:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 20:00
Pazar 9:30 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Meşrutiyet mahallesi Meşrutiyet Caddesi No : 5/11 Kat: 6 Kızılay - Çankaya Ankara

Toplu taşımaya yakın
Güvenpark Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul