İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
%10 indirim 250 TL 225 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstisnai durumlar haricinde, 4 – 5 yaştan itibaren resim eğitimine başlanabilir.
Bu çok yanlış bir düşüncedir. Resim yapmak için yetenekten daha çok ihtiyacınız olan, Resim yapmaya olan tutku ve istek, çalışma azmi, sabır ve doğru teknik bilgiyi edinmektir. Sanat alanında yetenek her zaman doğru çalışma ve azim ile geliştirilebilir.
Böyle bir standart tespit söz konusu değildir. Her insanın görsel algısı, motivasyonu, donanım yeterliliği farklılık göstermektedir.

Mozart Sanat Kursu Resim eğitimleri, yetişkin hobi sınıfları, çocuk hobi sınıfları ve Güzel Sanatlar Lise ve Fakülteleri’ne hazırlık sınıfları ile 3 kategoriye ayrılmıştır. Her seviye için uygun donanıma sahip, güzel sanatlar fakültesi mezunu ve deneyimli eğitmen kadrosu ile sizlere kaliteli bir eğitim sunmayı hedeflemekteyiz.

Yetişkin hobi sınıflarımızda karakalem, obje ve desen çalışmaları ile başlayıp, perspektif çizimleri, kurşun kalem figür deseni, imgesel kompozisyon çizimi çalışmalarının yanısıra yağlı boya tekniği ile renk çemberi ve akrilik boya, sulu boya vb. birçok teknik ve malzemenin kullanımının eğitimini almanız mümkün.

Çocuk hobi sınıflarımızda çocukların hayal dünyasını geliştirmelerini ve bunu resim sanatıyla ortaya çıkarmalarını, yeteneklerini kullanabilmelerini, özgüven kazanmalarını amaçlanmaktayız. Çocuk resim sınıflarımızda genel açıdan temel sanat ve desen eğitimi verilmektedir, sonrasında çocukların kendi yetenekleri doğrultusunda yönlendirilerek çeşitli uygulama teknikleriyle eğlenmesini ve öğrenmesini sağlamaktayız.

Güzel Sanatlar lise ve Fakültelerine hazırlık sınıflarımızda konusunda deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde Güzel Sanatlar Liseleri Resim Bölümlerine ve Resim, Heykel, Animasyon, Seramik, Grafik, İç Mimarlık bölümlerinin giriş sınavlarına yönelik hazırlanan öğrenciler için sınava hazırlık eğitimleri verilmektedir.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (12 Saat) 1 x 250 TL 1 x 225 TL Kazancınız: 25 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 19:30
Salı 10:00 - 19:30
Çarşamba 10:00 - 19:30
Perşembe 10:00 - 19:30
Cuma 10:00 - 19:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 20:00
Pazar 9:30 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Meşrutiyet mahallesi Meşrutiyet Caddesi No : 5/11 Kat: 6 Kızılay - Çankaya Ankara

Toplu taşımaya yakın
Güvenpark Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul