İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Yağlı Boya

Firma Mozart Sanat Kursu
Web Adresi mozartsanat.kurs.com
Yer
%10 indirim 250 TL 225 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Böyle bir standart tespit söz konusu değildir. Her insanın görsel algısı, motivasyonu, donanım yeterliliği farklılık göstermektedir
Bu çok yanlış bir düşüncedir. Resim yapmak için yetenekten daha çok ihtiyacım olan, Resim yapmaya olan tutku ve istek, çalışma azmi ve doğru teknik bilgiyi edinmektir. Sanat alanında yetenek her zaman doğru çalışma ve azim ile geliştirilebilir.
İstisnai durumlar haricinde, 4 – 5 yaştan itibaren resim eğitimine başlanabilir.

Yağlı Boya, Rönesans döneminden günümüze kadar en çok tercih edilen ve uygulanan resim tekniğidir. Yağlı Boya tekniği ile çalışmak size sunduğu geniş renk-doku çeşitliliği ile hayatınızda yaratıcı ve heyecan verici bir dönem başlatacaktır. Bu teknik yapımı sırasında kısmen hata kabul edebilir ve beğenilmeyen noktalar sonradan düzeltilebilir. Yapılan resimler hem uzun ömürlü olur hem de temizlik ve bakımı kolaydır. Daha önce hiç resim eğitimi almadıysanız Yağlı Boya eğitimine hazırlık olarak ilk ay karakalem temel çizim eğitimi almanızı önermekteyiz. 

Yağlı Boya eğitimlerimiz haftada 1 gün 3 saat süren dersler halinde yapılmaktadır. Tüm eğitmenlerimiz Güzel Sanatlar Fakültelerinden mezun ve alanlarında kendini kanıtlamış kişilerden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz temelden başlayıp kendinize güveniniz arttıkça zorlaşan öğelere yer vererek, sizi çizim yapmanın farklı alanlarından dengeli bir biçimde geçirmek üzere planlanmıştır. Yağlı Boya eğitimimiz süresince natürmort, insan figürü çizimipeyzaj çizimiportre çalışmaları yapacak ve bir çok objeyi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız.

Mozart Sanat Kursu ile Resim eğitimlerinde bir kez Sanat aşkını tattıktan sonra, bilgiyi kavramanın ve kendi algılama gücünüzü ölçmenin son derece etkili bir yolu olduğunu keşfedeceksiniz. Çizim yaparken, bir sanatçının gözüyle gözlemlemeyi ve böylelikle önünüzde gösteri yapan dünyanın daha fazlasını aklınızda tutmayı öğreneceksiniz. Ancak çizim yapmak sadece görsel kaydetme tekniği veya hafıza anlayışımızı güçlendirme yöntemi olmaktan ibaret olmayıp bizleri dış görünüşüyle ve varoluşumuza can katarak büyüleyen yaşadığımız dünyanın inanılmaz güzelliğini takdir etmemize de yardımcı olur. Resim çizmek hayat kalitesini iyileştirir. 

Önemli Notlar : Kursiyerin isteği doğrultusunda diğer boyama teknikleri de resim müfredatına eklenmektedir. (örn. Guaj BoyaAkrilik BoyaKuru BoyaPastel Boya)

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (12 Saat) 1 x 250 TL 1 x 225 TL Kazancınız: 25 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 19:30
Salı 10:00 - 19:30
Çarşamba 10:00 - 19:30
Perşembe 10:00 - 19:30
Cuma 10:00 - 19:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 20:00
Pazar 9:30 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Meşrutiyet mahallesi Meşrutiyet Caddesi No : 5/11 Kat: 6 Kızılay - Çankaya Ankara

Toplu taşımaya yakın
Güvenpark Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul