Yeni Dönem Piyano Kursunda %20 ve Enstrümanda %25 İndirim Yapılacaktır.

KURSUMUZA KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERE ENSTRÜMANDA %25 İNDİRİM SAĞLANACAKTIR.

Kurs Fiyatımızda %20 ve Enstrümanda %25 İndirim Yapılacaktır.

            Piyano eğitimi 5 yaş ve üzeri katılımcılara yönelik eğitim programıdır. Tüm dünyada, müziğin erken yaşta başlatılması için en uygun enstrüman olarak görülen piyano, okuma-yazma bilmeyen çocuklar tarafından bile başarıyla çalışılabildiği gibi, yetişkinlerin müzik  çalışmalarına başlamaları sürecinde önemli rol oynar. Piyano gerek yapısı, gerek sesi, gerek de güzelliği ile müzik eğitiminin temelini oluşturan müzik aletlerinden biridir.

            Piyano eğitimi; temel müzik bilgilerini ve tekniklerini sunmasının yanında en üst seviye teknikleri de içerir ve bu özelliğiyle müzik aletleri arasında çok önemli bir konuma sahiptir.

            Piyano, el-göz koordinasyonunu en verimli biçimde sağlar, kişiyi bilişsel, fiziksel ve psikolojik olarak eğitir. Seslerin tanınmasını, içselleştirilmesini kolaylaştırır.

            Klavye hakimiyetinin kazandırdığı özgüven duygusunu ve temel piyano çalma tekniğini edinen her müziksever, tercih ederse, zaman içinde, farklı enstrümanları kolaylıkla çalışmaya başlar. Başlangıç düzeyindeki başvuruların yanı sıra, program; enstrümanı daha önce çalışmış olanlar için de seviyelerini ilerletmek için imkan sunar.

PROGRAM İÇERİĞİ


• Piyanoyu tanıma, enstrümana dair teknik bilgiler edinme
• Notaları okuma ve yazmayı öğrenme
• Klavye hakimiyeti kazandırmaya yönelik, sağ ve sol elde teknik çalışmalar
• İki eli aynı anda kullandırmaya yönelik, başlangıç düzeyinde teknik çalışmalar
• Deşifre çalışmaları
• Repertuvar çalışması (Yeni başlayanlar için başlama ve ilerleme süreci,
katılımcının altyapısı varsa eğitimcisi ile yapılandırılacak olan yeni programının
çalışılması)

ÇALIŞMA BİÇİMİ


Piyano derslerimiz her yaş grubunun özelliklerine göre seçilmiş kaynaklardan öğretilir. Derslerimiz özel ders şeklinde birebir işlenir.

Bilgi Almak İçin Hemen Arayın

0850 305 09 28

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

Piyano dersleri, yaş gruplarına göre farklı ve özel programlar içermektedir. Genel olarak derslerde; bireyin kas gelişimini doğru olarak geliştireceği günlük egzersizler, öğrendiği egzersizleri uygulayabileceği etütler ile klasik batı müziği, jazz müzik, blues, halk müziği, popüler müzik ve film müziği türlerinden oluşan geniş bir eser repertuvarı çalışılmaktadır. Bunun yanı sıra teoride; nota okuma-yazma, fa ve sol anahtarları, hız,gürlük terimleri gibi temel müzik bilgileri de öğretilmektedir
Kurs süresi kişinin yeteneğine ve çalışmalarına göre farklılıklar gösterse de ortalama öğrenme süresi 8 aydır. 8 ayını tamamlayıp 1. kuru bitiren her öğrenciye kurum müdürü tarafından imzalı belge verilmektedir. Ayrıca 1 yıldan daha fazla derslere devam eden öğrenciler, orkestra çalışmalarına katılıp öğrenci konserlerine çıkabilirler.
Piyano dersleri birebir özel ders olarak yapılmaktadır.
Piyano dersleri, 5 yaş ve üzeri her yaş için uygundur.
Ders saatleri çok esnek olup öğrencinin boş olduğu herhangi bir saat kendisine rezerve edilmektedir. Dersler, haftada bir gün, bir saat, özel ders olarak yapılmaktadır. Piyano öğretmenlerimizin boş saatlerini öğrenmek için kurumumuzu telefonu arayabilirsiniz.
Piyano derslerinde gelemediğiniz günler, ilgili öğretmen ile yapılacak koordine sonucuna göre başka bir günde telafi edilmektedir.
8 ay sonunda her öğrenciye kurumumuz tarafından katılım belgesi verilmektedir. Başarılı öğrenciler ,sanat merkezimizde uygulanmakta olan Royal Müzik Akademisinin sertifika programlarına kayıt yaptırması durumunda , yapılan sınavlar sonucu Royal Müzik Akademi sertifikasını almaya hak kazanırlar.
My music Sanat Merkezinde derslere giren öğretmenler, Müzik Eğitim Fakültesi veya Konservatuvar mezunu, enstrümanında uzman, pedagojik formasyon eğitimi almış, en az 5 yıl deneyimli, iletişim becerileri yüksek kişilerdir.
Müzik yapmak temel amaç olsa da müziği okuyabilmek yani nota okuma eğitimi önemlidir. Bu sebeple ders programının içeriğinde, müzik teorisi adı altında nota okuma eğitimi de verilmektedir.
Öğrencinin, evde her gün düzenli çalışabilmesi için kendisine ait bir enstrümanı olması gerekmektedir. Fakat isteğe bağlı olarak başlangıç seviyesinde uygun fiyatlı hassas tuşlu orglarla da başlanabilir. Öğrencinin piyano tekniği, yeteri kadar geliştirildiğinde piyano alınması gerekecektir.
My music enstrüman satış mağazamızdan dilediğiniz enstrümanı temin edebilirsiniz.
Yılda birkaç kez düzenlenen öğrenci konserleri, toplu orkestra çalışmaları ve sanatsal geziler ,ders dışı etkinlik kapsamındadır.
Tüm çalgılarda etüt sınıfları mevcuttur. Öğrenciler, etüt için, kendi ders günlerinin dışında da sanat merkezimize rahatlıkla gelebilmektedirler.
Kurumumuz bünyesinde; çalışma sınıfları, bekleme salonu, kafeterya, süreli yayınlar köşesi, internet ve müzik arşivi bulunmaktadır. Ayrıca kurumumuzun bütün sınıfları ve bütün birimleri, sanat merkezine uygun şekilde, modern dizayn edilmiştir.
My music Sanat Merkezi, Ankara’nın merkezi yerlerinden sayılan Necatibey Caddesinde olup, otobüs, dolmuş ve metro duraklarına çok yakındır. Herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır.
Dört haftalık ücreti ilk dersin başında nakit olarak talep ediyoruz.
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%20 indirim 1.000 TL 800 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (4 Saat) 1 x 1000 TL 1 x 800 TL Kazancınız: 200 TL Bire Bir Özel Ders

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

%100 doğrulanmış 3 yorum

Kurs.com üzerinden kayıt olan kursiyerlerin yaptıkları gerçek yorumlar.

MY MUSIC SANAT MERKEZİ Piyano Kursu Ortalama /10, toplam 3 oy, 3 yorum.
 • R
  15 Aralık 2022 tarihinde yorum yaptı MY MUSIC SANAT MERKEZİ Piyano Kursu

  cok keyifli ve sıcak bir ortam piano öğrenmek için doğru adres

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • D
  15 Aralık 2022 tarihinde yorum yaptı MY MUSIC SANAT MERKEZİ Piyano Kursu

  Yıllardır hiç değişmeyen kalitesi ve birbirinden deneyimli öğretmenleri sayesinde son derece keyifli bir şekilde müzik öğrenebileceğiniz bir sanat merkezi. Profesyonel bir eğitim olmakla birlikte öğrencinin istek ve beğenilerini de her zaman dikkate alan, keyif alacağı eserlerle gelişimini destekleyen bir eğitimi var. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ????????

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
 • C
  15 Aralık 2022 tarihinde yorum yaptı MY MUSIC SANAT MERKEZİ Piyano Kursu

  Etkili ve hızlı öğrenim için my music e geçin! Ruhunuzu gıdasız bırakmayın!

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Ankara Çankaya Kızılay

Necatibey Caddesi Başkent Apt. No: 13 Kat:6 Daire:11 (Çağdaş Market Üstü) Çankaya ANKARA

Toplu taşımaya yakın
Kızılay Metro Durağı 150 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2023

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.