İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder
%25 indirim 200 TL 150 TL

HOBİ RESİM KURSU

Bu kursumuzda bireyin istekleri doğrultusunda bireyselliğin ortaya konabileceği bir ortam yaratılarak, kursiyerin yönelmek istediği alana ilişkin temel teknikler öğretilmekte ve uygulama çalışmaları yapılmaktadır. Aynı zamanda kursiyerlere resim sanatı ile ilgili akademik bilgilerle destekli bir eğitim sunulmakta bu sayede de hiç resim çizemeyen insanların dahi verdiğimiz bu eğitimle çok iyi seviyelere geldiği görülmektedir.

Kursumuzda içerik olarak Desen, Karakalem, Renk, Ölçü Alma, Füzen, Pastel Boya, Yağlı Boya, Akrilik ve Serbest Malzeme Çalışmaları yapılmaktadır.

Atölyelerimizde 4-6 kişilik gruplar halinde hafta içi ya da hafta sonu grupları oluşturulmaktadır. Derslerimiz ise hafta bir gün iki ders saati şeklinde uygulanmaktadır.

ÇOCUK RESİM KURSU

Çocukların renklere olan dünyasını daha çok renklendirmek, yaratıcılıklarını renklerle şekillendirmek adına yaş grubuna göre daha az teknik ancak daha çok eğlence mantığıyla hareket edilmektedir. 4-6 yaş ve 7-12 yaş grupları şeklinde 6-8 kişi çalışılan atölyelerimiz hafta sonu yapılmaktadır.

Kursumuzda içerik olarak sulu boya, guaj boya, parmak boyası, kolaj gibi renkli resim tekniklerinin yanında, renk bilgisi, kompozisyon, mozaik, vitray ve maket çalışmaları da yapılmaktadır.

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (8 Saat) 1 x 200 TL 1 x 150 TL Kazancınız: 50 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 20:00
Pazar 9:00 - 20:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Bahçelievler

Bahçelievler Mah. 69.Sok. No 29/1 Çankaya /Ankara

Toplu taşımaya yakın
Milli kütüphane Metro Durağı 150 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir