Pastacılık Netiş Meslek Kursu

Firma Netiş Meslek Kursu
Yer
%11 indirim 1.400 TL 1.250 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
En az İlkokul mezunu olmak 16 - 55 yaş aralığında olmak ön şarttır. Okulumuzda yapılan sözlü mülakat neticesinde ise katılım durumunuz netleşmektedir
Öğrencilerimiz Stajlı eğitimlerini başarı ile tamamladıktan sonra Okulumuzun Öğrenci Danışmanları tarafından çeşitli işletmelerde işe başlamaları sağlanır.Okulumuzun yıllardır Türkiye İş Kurumu ile yaptığı işbirliği neticesinde 20 haftalık profesyonel eğitimlerini tamamladıktan sonra 12 haftalık stajlarını da başarı ile bitiren öğrencilerimiz en az asgari ücret ile 2.000 TL arası net maaşlı işe yerleştirileceklerdir.
Bu tamamen bireyin kendisini mesleğine ne kadar verdiği , geliştirdiği vb durumlarla doğru orantılıdır. En az Asgari Ücret - 1.800 TL arasında kariyerinize başlayabilirsiniz Pastacılık ve Ekemkçilik mesleğinde maaş üst sınırı yoktur
Eğitim sonunda sınav neticesinde alınacak olan ; Pastacılık ve Ekemkçilik belgeleri ile Yurtiçi ve Yurtdışında Oteller,restoranlar,pastahaneler,fırınlar vb yerlerde Pastacılık ve Ekmekçilik yapabilirsiniz.
20 hafta Teorik - Uygulama ve 12 hafta staj olmak üzere toplam 8 aydır.
Sınıf kontenjanları 8 kişi ile sınırlıdır.
Eğitimi sonunda Teorik ve Uygulamalı sınavdan başarılı olan öğrencilere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı; Pastacılık, Ekmekçilik,İngilizce Seviye A1,İngilizce Seviye A2 ve Mesleki İngilizce (Yiyecek İçecek Hizmetleri/Mutfak) olmak üzere 5 adet sertifika verilmektedir.Bu sertifikalar ile yurtiçi ve yurtdışında yasal olarak mesleklerini icra edebileceklerdir.
Eğitimlerimize Ankara dışından katılmak isteyen öğrencilerimiz başkentin en özel ve güzel öğrenci yurtlarında okulumuza özel fiyatlarla konaklayabilmektedir. Ayrıca Inn 14 Hostel da aşçı adaylarımıza özel fiyatlardan da faydalanabilirsiniz.
Yurtiçi stajında 20 hafta süren teorik ve uygulamalı eğitimden sonra en az 12 hafta boyunca okulumuz tarafından belirlenen başkentin önde gelen işletmelerinde stajlarını görürler. Ayrıca Amerika ve İtalya da 12 Ay a kadar maaşlı ve maaşsız programlara da katılabilirler.
Yurtiçi satajını başarı ile tamamlayan öğrencilerimize İtalya nın Umbria bölgesinde 2 Michelin Yıldızlı restoranda 2 aylık staj imkanı ve 1 hafta kardeş okulumuzda eğitim imkanı da sağlanmaktadır. "İtalya da staj eğitimi ücretlerimize dahil değildir."
Orta ve ileri seviye İngilizce bile öğrencilerimizi mezuniyetlerinden sonra 5 yıl iş tecrübesi kazandıktan sonra Amerika daki çeşitli otel, restoran ve işletmelerde saatlik ortalama 9$ - 12$ arası kazanabilecekleri 6 - 12 ay arası çalışabilecekleri maaşlı staj programına gitme imkanı da sağlanmaktadır. "Amerika da maaşlı staj eğitimi ücretlerimize dahil değildir."
Kardeş okullarımızdan olan İtalya nın önde gelen Aşçılık ve Pastacılık okulu olan Italian Kitchen Academy de okulumuza özel fiyatlarla eğitiminize devam edebilirsiniz. "Italian Kitchen Academy de eğitim, ücretlerimize dahil değildir."
16 Fotoğraf, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Son Mezun Olunan Okulun Noter Onaylı Diploma Fotokopisi veya Belge nin Aslı, Sabıka Kaydı, Sağlık Raporu (Aile Hekimi ya da Devlet Hastanesi), Gaita Kültürü / Burun ve Boğaz Kültürü / Akciğer Grafisi Raporu / HIV, Hepatit B ve C Test Sonuçları.

 Bu Eğitim Programı ile; çörek, gevrek, kek, çikolata, vanilya, turta,milföy hamuru hazırlayabilen, kurabiye, beze, pizza, tart, turta, pohaça, çikolata, şeker hamuru süslemeleri,pasta tasarımı yapabilen,Fransız, İtalyan, Danimarka, Hint ekmek çeşitleriyle kepekli, cevizli, zeytinli, domatesli ekmek çeşitlerinin temel pişirme teknikleri ile hazırlık araç ve gereçlerini tanıyan, pişirme ve hazırlık temel tekniklerini kavrayan, bu tarifleri günümüze uyarlayan, gelecek nesillere kültürel öğeleriyle aktaran ve bunları kullanmayı alışkanlık haline getirmeyi hedefleyen kendi işyerini açacak veya meslekte çalışabilecek uluslar arası nitelikte profesyonel anlamda Yabancı Dil bilen Profesyonel Pastacı ve Ekmekçi yetiştirilmektedir.

Hafta içi Sabah Grubu : 09:00 - 12:30
Akşam Grubu : 18:00 - 21:30
Haftasonu Grubu Ders Gün ve Saatleri : Cumartesi-Pazar 09:00 - 18:00

Eğitim Ücreti
Stajlı : 14.000 TL
Stajsız : 12.500 TL

Okulumuz tarafından Şef Üniforması, Profesyonel Pastacılık - Ekmekçilik ekipmanları, Eğitim Dökümanları (Kitap, CD vb) öğrencilerimize hediye edilmektedir.

Peşin ödemelerde %10 indirim uygulanır.
Okulumuzun Anlaşmalı olduğu Bankalardan 36 ay vadeli Mesleki Eğitim Kredisi kullandırılır.

Kredi Kartına 12 Taksit Seçeneği Bulunmaktadır.
Senetli Olarak 12 Taksit Ödeme Yapılmaktadır.

 

Süre Saat Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
20 Hafta 40 Saat 1400 TL 1250 TL Kazancınız: 150 TL Nakit Peşin ödemede
20 Hafta 400 Saat 14000 TL -
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Hafta İçi Sabah Grubu : 09:00 - 12:30 Hafta içi Öğlen Grubu : 13:30 - 17:00 Hafta içi Akşam Grubu : 18:00 - 21:30 Hafta Sonu Grubu : 09:00 - 18:00 (Cumartesi ve Pazar)

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 21:30
Salı 9:00 - 21:30
Çarşamba 9:00 - 21:30
Perşembe 9:00 - 21:30
Cuma 9:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 18:00
Pazar 9:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir