UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

Karakalem | Temel Çizim Eğitimi

NEDEN NEVART AKADEMİ

1. Uluslararası Eğitim Sistemi
Uyguladığımız eğitim uluslararası platformlarda kabul edilmiş, (A.B.D., İngiltere, Almanya, Güney Kore, Hindistan’dan profesörlerle yaptığımız toplantılar ve çalıştaylar sonucunda)  yenilikçi ve öğrenci merkezli olacak şekilde planlanmıştır. Takip edilen detaylı bir ders programı, ve bu ders programını en iyi şekilde uygulayabilecek bir eğitim kadromuz vardır.

2. Üst Düzey Eğitim Programı

Eğitimimiz farklı dersleri kapsamaktadır. Sınavlara hazırlanan, portfolyo hazırlayan, hobi olarak eğitim görmek isteyen, profesyonel olarak gelişmek isteyen her öğrencinin katılması gereken Temel Çizim, Anatomi, İmgesel Tasarım, Renk Bilgisi, Heykel, Desen, Genel Kültür, Sanat Tarihi ve bunların yanı sıra profesyonel olarak uzmanlaşmak isteyenler için Tasarım Stüdyosu, Yağlıboya atölyesi, Suluboya Teknikleri, Mekan Tasarımı, Grafik Tasarım, Moda Tasarımı, Geleneksel Sanatlar gibi dersler bulunmaktadır. Yani çok kapsamlı, üniversite düzeyinde bir eğitim uyguluyoruz.

3. Kaliteli Eğitim Kadrosu

Eğitim kadromuzda yabancı üniversitelerden mezun (dünyadaki en iyi tasarım okulları olarak gösterilen okulları da içeriyor), uluslararası önemi olan TTMK’da (Türkiye Teknoloji ve Tasarım Merkezi) üst düzey görevi de olan tasarımcılar, sanat dünyasında söz sahibi sanatçılar, farklı disiplinlerden eğitimciler bulunmaktadır. Bundan dolayı Nevart Akademi, farklı derslere farklı eğitimcilerin katıldığı üst düzey eğitim sunabilmektedir.

4. Kaliteli Öğrenciler

Öğrencilerimizin kimler olduğunu önemsiyoruz. Nevart Akademi’de öğrenci olmak isteyenlerin mutlaka sınav ve ön görüşmede başarı göstermeleri gerekiyor. Az sayıda öğrenciyle birebir eğitim ortamı sunuyoruz. Böylece öğrencilerimizle güvenli ve sıcak bir arkadaşlık ortamı oluşturabiliyoruz.

5. Kaliteli Çevre

Nevart Akademi Çankaya’da faaliyet göstermektedir. Böylece öğrencilerimiz karmaşadan uzak, güvenli ve kaliteli bir ortamda eğitim görmektedirler.

6. Sürekli Eğitim

Öğrencilerimiz mezun olduktan sonra da onlara eğitim imkanı sunuyoruz. Nevart Akademi’den başarıyla mezun olan bir öğrenci her zaman ödevleri ile ilgili olarak, üniversiteden mezun olduktan sonra yüksek lisans yapmak istediğinde veya profesyonel çalışmaları için bizlere danışabilir. Kapımız her zaman açık.

7. İş İmkanı

Nevart Akademi sadece eğitim vermiyor, aynı zamanda tasarım ve sanat alanlarında profesyonel olarak çalışmaya devam ediyor. Bundan dolayı Nevart Akademi’den mezun öğrencilerimize Nevart Akademi’de staj imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra geniş sosyal çevresiyle, öğrencilerin, alanında önemli tasarımcı ve sanatçılarla bir araya gelmesini sağlıyor.

Daha Fazlası Daha Azı
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%30 indirim 1.000 TL 700 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
4 Ay (16 Saat) 1000 TL 700 TL Kazancınız: 300 TL Bu Aya Özel İndirimdir

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Ankara Çankaya Ayrancı

Hoşdere Caddesi No. 194/2

Toplu taşımaya yakın
Hava sokağı Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2022

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.