Nitelikli ve Kaliteli Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi Alın

Firma Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Web Adresi kariyerist.kurs.com
Yer
Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Nedir?   
 
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi üstün müfredatı ve profesyonel eğitmen kadrosuyla birlikte verdiği Kariyerist Muhasebe Kursu, sizi iş dünyasına tam anlamıyla hazırlayacak, yetkinliğinizi uygulamalı ve bol tekrarlı eğitimyle artıracaktır. Kariyerist Bilgisayarlı Muhasebe Kursları, konuları öğrenemediğiniz taktirde katılımcılarına, sınırsız eğitim tekrarı hakkı vererek, eğitim hakkınızı korumaktadır.

Muhasebe iş dünyasının en temel parçasıdır. Muhasebe alanında başarılı bir kariyer yapmanın ilk adımı doğru ve nitelikli eğitim almak ile başlar. Muhasebe kurumlarda bir dönem boyunca gerçekleşen tüm finansal faaliyetlerin kaydını tutarak yıl sonunda işletmenin kar edip, etmediğini  ilgili kişilere bilgi verilmesiyle oluşan  çalışmaların tümüdür. Muhasebe işlev olarak, bilanço gibi belgeler, (finansal durum tablosu) kar ve zarar hesabı, (kapsamlı gelir tablosu) gibi işletmelerin finansal tabloların hazırlanmasını içerir. Vergi ve kurumsal muhasebe yasaları daha sıkı hale geldikçe ve işletmelerin güçlü bir ekonomiye sahip olmak için muhasebe sistemlerini, vergi hazırlamayı, mali tavsiyelerde bulunmayı iyi bilen, yetkinliğini aldığı eğitim ile kanıtlamış uzman muhasebe personeline her zaman ihtiyaç duyulacaktır.

ABD kaynaklı İstatistik İşçi Bürosu US Department’a göre finansçılar ve muhasebeciler, 2014 yılını istihdam oranlarının  %18’den %28 çıkması beklenmektedir. Yaklaşık 1.2 milyon işveren sayısına karşılık muhasebecilerin oranı 2014 yılı itibariyle tüm dünyada 5 milyonu bulması bekleniyor.

 Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Kimler İçindir?   

Bilgisayarlı Muhasebe Kursu’na finans ve muhasebe sektöründe iş bulmak ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen,  muhasebe mesleğinde kariyer yapmayı hedefleyen, daha önce muhasebe teorileriyle karşılaşmamış ya da genel muhasebe teorisini görmüş fakat pratik yapmamış olan bireyler katılım gösterebilirler.

Kurumların muhasebe departmanlarında, ETA sql, LOGO, MİCRO  programlarını kullanarak kariyer gelişimine katkıda bulunmak isteyen herkes katılabilir.

 Bilgisayarlı Muhasebe Uzmanlığı Eğitimi / Kursu Eğitim Konuları   

Türkiye’de muhasebe uzmanlığı eğitimi konusunda verilen en kapsamlı ve en güncellenen eğitim içeriğine sahip olan Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi, milyonlarca küçük ve orta ölçekli firmaların yoğun olarak kullandığı ETA SQL, LOGO, MİCRO,   programlarını sektörde uzmanlaşmayı arzulayan katılımcılarına öğretecektir.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. Şimşek İş Merkezi No:3 Kat:3 K:10-11-12 Kadıköy / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir