5. YIL ODTÜLÜLER KURS
 • Ankara
  1. Çankaya

 • 2.548 kişi bu kursu inceledi
  UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

  LGS'YE Hazırlananların Tercihi; Odtülüler Eğitim

  Dünyayı aydınlatan ışık çocuklardır…
  Çocuklarınızın dünyasını aydınlatan şey ise bilinçli eğitimdir!
  Odtülüler Eğitim Kurumu, doğru eğitim sürecinin başarı ile sonuçlanacağı bilinciyle yola çıkarak hizmet vermeye başladı. Bu kapsamda, alanında uzman eğitim kadrosu ve dinamik çalışma yöntemi ile örnek bir model çizerek ilerlemektedir. Temel eğitimden ortaöğretime geçiş sınavına (LGS) hazırlık programına, MEB müfredatıyla uyumlu yaz programıyla başlamaktadır. Temel amaç; öğrencilerin ezber gücünün geliştirilmesi değil, öğrenme bilincini aşılamaktır. Öğrencilerin potansiyel enerjisinin eğitim gücüyle buluşması için titizlikle çalışılmaktadır.teog-dershane Öğrencilerin korkulu rüyası olan Matematik ve Fen dersleri ön plana alınarak, eksiklikler özenle tamamlanır ve LGS 1. sınavının konuları etkili şekilde pekiştirilir.

  Eylül ayında başlayacak olan eğitim ve öğretim döneminde ve yaz programının devamı niteliğinde ilerleyen süreçte, 8. sınıfa ait tüm derslerin konu anlatımları gerçekleştirilir. Öğrenciler zorlandıkları konular ve soru çözümleri ile ilgili olarak planlanmış etüt saatlerinde profesyonel destek alırlar. Bu sayede konuların eksiksiz olarak tamamlanması ve öğrencinin kavrama/öğrenme gücünün artırılması sağlanır.

  Odtülüler Eğitim Kurumu, LGS sürecindeki stresi minimuma başarıyı ise maksimuma odaklamak için aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Konu anlatımlarından tarama testlerine, etüt planlamasından soru çözümlerine kadar pek çok hizmet Odtülüler Eğitim Kurumu bünyesinde mevcuttur. Eğitim süreci boyunca öğrenciler danışman öğretmenleri tarafından bireysel olarak gözlem altında tutulur. Okul yazılılarının takvimini takip eden danışman öğretmenler, takip süreci ile ilgili analizlerini ve görüşlerini veliler ile paylaşır. Bu sayede velinin bilgi edinmesi, öğrencinin ise verimli bir sınav süreci geçirmesi sağlanmış olur.

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  evet eğitim koçluğu veriyoruz. lbette doğru, öğrenme odaklı ve sistematik bir çalışma pratiğine! Odtülüler Eğitim Kurumu; teknolojik faktörler ve dış etkenler sebebi ile konsantrasyon güçlüğü yaşayan öğrencilerin imdadına yetişiyor. Öğrenci Koçluk sistemi sayesinde ezberlemeyi değil bilgiyi aşılayarak, çalışma alışkanlıklarına yeni bir boyut getiriyor. Kurum merkezinde gerçekleştirilen programlar ve okul öncesi ders çalışma kamplarında öğrenciler ders çalışma yöntemlerinin altın sırlarını öğreni
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %48 indirim 1.250 TL 650 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  1 Ay (15 Saat) 1 x 1250 TL 1 x 650 TL Kazancınız: 600 TL
  1 Ay (15 Saat) 1 x 1250 TL 1 x 650 TL Kazancınız: 600 TL
  1 Ay (24 Saat) 1 x 1250 TL 1 x 650 TL Kazancınız: 600 TL

  Gün ve Saatler

  Günler Saat Aralıkları
  Hafta İçi
  Pazartesi
  Salı
  Çarşamba 17:00 - 19:20
  Perşembe
  Cuma
  Hafta Sonu
  Cumartesi 8:30 - 13:20
  Pazar 14:00 - 18:50

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  Ankara Çankaya Kızılay

  karanfil sokak no 31 kızılay çankaya ankara

  Toplu taşımaya yakın
  Yüksel caddesi metrosu Metro Durağı 10 m. uzaklıkta
  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2021

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.