Oryantal Trio Dans ve Sanat Akademisi

Firma Trio Dans ve Sanat Akademisi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Akdeniz’den İç Anadolu’ya esen bir rüzgar bizi sizlerin ayağına kadar getirdi.

2012 yılı Ekim ayı itibari ile Trio Dans ve Sanat Akademisi, profesyonel kadrosuyla Ankara’ daki dans, spor ve sanatseverlerle buluştu.

Biz istedik ki ; büyük şehrin sorumlulukları ve hengamesi içinde sizler kendinize bir şans verin ve sıcacık atmosferimizle, kendinizi iyi hissedebileceğiniz sosyal bir ortama kavuşun ve ailemize katılın.

STİLİNİZ, YAŞINIZ VE YETENEĞİNİZ NE OLURSA OLSUN SİZE UYGUN BİR SINIFIMIZ MUTLAKA VAR…

Dansa yeni başlamaya karar vermiş olabilirsiniz,tekniğinizi geliştirmek ve daha iyi dans etmek istiyor olabilirsiniz, ya da kurumsal dans ve sanat eğitimlerimizden faydalanmak isteyebilirsiniz; akademimiz ulusal ve uluslar arası alanlarda başarılarını kanıtlamış, branşlarında uzman eğitmenler barındırarak üyelerimize en doğru, en iyi, en kaliteli ve en güncel bilgiler ışığında eğitim vermektedir.

Ankara dans okulu denince akla ilk gelen okullardan olan Trio Dans, Ankara Salsa kursları arasında da kendisin kanıtlamıştır. Salsa branşında Türkiye Şampiyonları ile eğitim alınabilecek nadir Ankara dans okulları arasında yer almaktadır.

Hayalleri gerçekleştriyoruz... Sizlere nezih, kaliteli ve sosyal bir oratm sunarken, Ankara da alabileceğiniz en iyi eğitimi sunuyoruz.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Barbaros

Toplu taşımaya yakın
Kuğulu park durağı Otobüs Durağı 250 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir