GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSUNU PROFESYONELLERDEN ALIN

UZMAN EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU

 

Eğitim Konularımız

 • Kozmetoloji
 • Anatomi
 • Dermatoloji
 • Cilt Tipleri ve Analizi
 • Cilt Bakımı
 • Anti-Aging Uygulamaları
 • Dermapen, Dermaroller
 • Plazma Pen
 • Kalıcı Makyaj 
 • Microblading
 • Jel Sistem Protez Tırnak
 • Kalıcı Oje
 • Epilasyon-Depilasyon Yöntemleri
 • Makyaj
 • İpek Kirpik
 • El Ayak SPA Bakımları
 • Vücut Bakımı
 • Yüz ve Vücut Masajı
 • Zayıflama Terapileri
 • İş Analizi

Güzelliği Uzmanından Öğrenin
Tecrübeli ve uzman kadromuzla, çağdaş ve kaliteli bir eğitim alarak, çağın en aranılan meslekleri arasında yer alan Estetisyen (Güzellik Uzmanı) olmak ister misiniz? 
T.C M.E.B. Özel Reform Estetik ve Güzellik Uzmanı Yetiştirme Kursu, profesyonel kadrosu ile Milli Eğitim Bakanlığı onaylı meslek eğitimi fırsatını sunuyor.1991 yılında öğretime başlayarak kapılarını Estetisyen-Güzellik Uzmanı adaylarına açan kursumuz, günümüzün önde gelen mesleklerinden biri olan Estetisyen-Güzellik Uzmanlığı'nın yaygın hale gelmesinde çok önemli çalışmalarıyla bu mesleğin öncülerindendir. Öğrencilerimizin memnuniyetleriyle ve övgüleriyle karşılaşmaktan ve eğitimlerimizdeki uzmanlığımızın sizler tarafından daha ilk günden farkedilebiliyor olmasından dolayı mutluluk ve gurur duyuyoruz. Siz de yılların markalaşmış ismi Reform ailesine katılın, yılların tecrübesinden yararlanın. Güzelliği uzmanından öğrenin.

Kurs ile ilgili bilmek istedikleriniz;
 3 ay süren, toplam 552 saatlik Estetisyenlik Eğitimi Programı veya 1 buçuk ay süren hızlandırılmış Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik Kursu 3. seviye eğitimlerimiz kalfalık eğitimine denktir. Bunun yanı sıra 826 saatlik 4. seviye eğitimimiz ustalık eğitimine denktir. Denklik alındıktan sonra ustalık sınavında başarılı olan estetisyenlerimiz ustalık belgesi alabilirler. Bu eğitim daha çok, güzellik merkezi açmak isteyen öğrencilerimizin ilgilendiği bir program. Her iki alandaki eğitimlerimiz, konularının uzmanı olan eğitmenler tarafından teorik, görsel ve uygulamalı araç-gereçlerle işlenmektedir. Hizmet kalitesi açısından ELEMENTS FRANCE, BIODROGA, [natural secret],  profesyonel makyajda MAC, MAKEUP FACTORY gibi, sağlık bakanlığı onaylı, yüksek kaliteli ithal ürün, cihaz ve ekipmanlarla teorik ve pratik egitimler verilmektedir. Kursiyerlerden derslerde kullanacakları araç-gereç, ürün ve malzeme için herhangi bir ücret talep edilmez. Tüm gereksinimler kurum tarafından temin ediliyor.

Çalışan ve kurs saatlerinde eğitime katılamayacak olan öğrencilerimize yönelik uygun ders saati seçenekleri sunulur. Bire bir özel ders şeklinde eğitimlerimize talep bu yüzden de yüksek oluyor. Size uygun ders planı oluşturmakta oldukça tecrübe sahibiyiz. Kursiyerlerimiz kurs süresince ve kurs bitiminden sonra da kurumumuz tarafından düzenlenecek sertifikalı seminer, etkinlik, workshop v.b. uygulamalara gelebilir, protez tırnak, kalıcı makyaj gibi model gerektiren eğitimlerimize ücretsiz model olabilirler. Unutulan, tazelenmek istenen konular olursa, eğitim tamamlanmış olsa dahi derslerimize katılabilirler. Zamanı kısıtlı olan veya sehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel yoğun programlar hazırlanarak hızlandırılmış kurslar oluşturuyoruz. Eğitim sonrasında da iletişimimiz her zaman devam ediyor. Bilgilerimizi her zaman sizinle seve seve paylaşıyoruz. Kariyer hedeflerinize doğru ilerlerken her zaman yanınızdayız.

Kurs Sürecini Tamamlayanlar; 
Ögretim süresi sonunda kursiyerlerimize kurs bitirme belgesi ve 4 adet sertifika verilir. Bu sertifikalar başlıca, kalıcı makyaj, protez tırnak, ipek kirpik ve cilt bakımı şeklindedir. Yurtdışından gelen öğrencilerimizin yoğun talep gösterdiği kurslarımız sonrasında, öğrencilerimizin bulundukları ülkede edinmiş oldukları mesleki eğitimlerini belgelendirebilmeleri için ayrıca İngilizce veya Almanca sertifika düzenliyoruz. Yönetmelik gereği, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen teori ve uygulama sınavlarında başarılı olanlar Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Estetisyenlik (Güzellik Uzmanlığı) belgelerini almaya hak kazanırlar. Kurumumuz, kurs mezunlarının talepleri doğrultusunda işe yerleştirilmelerine de %100 destek vermektedir.

Eğitim Günleri: Haftaiçi ve Haftasonu,
Eğitim Saatleri: Sabah Grubu 11:00-15:00, Öğlen Grubu 15:00-19:00
 

Eğitim saatlerinde kişiye özel değişiklikler uygulanabilmektedir. Zamanı kısıtlı olan veya şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için özel yoğun programlar hazırlanarak hızlandırılmış kurslarımızla da eğitimlerimiz mevcuttur.

Daha Fazlası Daha Azı

Sıkça Sorulan Sorular

Güzellik uzmanlığı kursuna bayan, erkek, yabancı uyruklu kursiyerler dahil herkes katılabilir. Bu alanda meslek edinmek veya kendi işyerini açmak isteyen kursiyerlerimize %100 destek verilmektedir
Uluslararası geçerliliğe sahip MEB onaylı belgenizi kurs bitiminde alabilirsiniz. Bunun haricinde acil gereklilik durumunda iş başvurularınız için kurum onaylı geçici belge verebiliyoruz. Yurt dışından gelen öğrencilerimize İngilizce veya Almanca sertifika veriyoruz. Birçok öğrencimiz ülkelerinde bu şekilde çalışabiliyorlar. Güzellik uzmanlığı eğitimini tamamlayan öğrencilerimize ek olarak kalıcı makyaj, protez tırnak ve ipek kirpik sertifikaları verilir.
Ustalık belgesi ile ilgili detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Her tür salon kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz. Ürün,cihaz seçimleri ve gerekli eğitimler tarafımızdan verilmektedir.
Kurs bitiminde öğrencilerimize %100 iş imkanı sağlıyoruz.
Her kursiyerle bire bir ilgilenip tüm konuların eksiksiz bir şekilde öğrenilmiş olmasına çok önem veriyoruz. Öğrenci odaklı bir eğitim prensibine sahibiz. Kaçırılan dersler kursiyerle birlikte belirlediğimiz zamanlarda ekstra bir ücret ödemeden telafi edilir.
Eğitim süresi boyunca kullanılan tüm ürünler kurumumuza aittir. Bunun için ayrıca bir ücret ödemezsiniz.
Kurumumuzda alanında uzman ve deneyim sahibi, lisans mezunu, yurt dışında eğitimlerini tamamlamış (Almanya), uzun yıllar yurt dışında çeşitli eğitim seminerleri ve konferanslara katılarak yenilikleri takip eden profesyonel eğitmenler tarafından ders işlenir,uygulamalar yapılır. Ders saatleri dışında da eğitmenlerimize sorularınızı yöneltebilir, bilgi edinebilirsiniz.
Eğitimimiz tamamlandıktan sonra da öğrencilerimize desteğimiz her zaman devam ediyor. Tüm sorularınızı dikkate alınarak, özel olarak her öğrencimizle ilgileniyoruz. 23 yıllık bir geçmişi olan ve Türkiye nin ilk güzellik kurslarından olan akademimizde mesleğe kazandırdığımız ve markalaşmış birçok isim gurur kaynağımızdır. Tüm öğrencilerimizin kariyer yolculuklarında her zaman yanındayız.
Size uygun gün ve saatlerde özel eğitim programları oluşturabiliyoruz. Hızlandırılmış eğitim seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.
Kurumumuz merkezi bir lokasyondadır ve güvenlik açısından İstanbul un en güvenilir bölgelerinden biridir. Zincirlikuyu metrobüs ve Gayrettepe metro durağına yürüme mesafesindeyiz. Tüm toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Çevremizde 5 yıldızlı oteller, suit daireler ve pansiyonlar mevcut. Yönlendireceğimiz güvenilir konaklama merkezlerinde rahatlıkla kalabilirsiniz.
Bire bir eğitimlerimizle sizlere uygun zamanlarda, özel eğitimler sunuyoruz. Hangi zamanlarda vaktiniz olduğunu bize iletmeniz yeterli. Sizin ihtiyaçlarınıza en yakın programı oluşturuyoruz.
Her konuda sizlerin isteklerine cevap vermeye çalışıyoruz. Hızlandırılmış eğitimler size özel eğitimlerdir. Eğitim içeriğine, gün ve saatlerine birlikte karar verip, en kısa zamanda meslek edinmenizi sağlıyoruz. Eğitimlerimiz uygulama ağırlıktadır.
Elden taksit imkanımız da var. Kredi kartı kullanmamanız sorun değil.
İkinci eğitimlerimiz indirimli olmaktadır, bir günlük hediye eğitimlerimiz de sık sık düzenlenmektedir. Bu konuda bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%36 indirim 5.500 TL 3500 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
2 Ay (552 Saat) 5500 TL 3500 TL Kazancınız: 2000 TL MEB Onaylı Hızlandırılmış Eğitim
20 Gün (120 Saat) 4500 TL 3000 TL Kazancınız: 1500 TL Hızlandırılmış Eğitim

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Salı 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Çarşamba 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Perşembe 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Cuma 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 14:00 14:00 - 18:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Beşiktaş Gayrettepe

Barbaros Bulvarı Koç Apt. No: 161 Kat: 2 Balmumcu 34340 Beşiktaş / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Zincirlikuyu Metrobüs Durağı 200 m. uzaklıkta
Gayrettepe Metro Durağı 200 m. uzaklıkta
Balmumcu Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Yıldız posta caddesi Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Mesaj Gönder
Şimdi Ara
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020