İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

TOEFL

Firma PRESTIGE ENGLISH KIZILAY
Web Adresi prestigeenglishkizilay.kurs.com
Yer
İncelenme 958 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 3. YIL
%20 indirim 2.500 TL 2000 TL

TOEFL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TOEFL (Test Of English As a Foreign Language) sınavı ana dili İngilizce olmayanların Amerikan İngilizcesi bilgisini ölçmek amacıyla, Amerika’da New Jersey Eyaletinde bulunan Educational Testing Service (ETS) tarafından dünyanın pek çok merkezinde düzenlenen bir sınavdır. Toefl Sınavı dünya genelinde İngilizce dilinde eğitim veren yaklaşık 4300 kolej ve üniversite tarafından lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına ana dili İngilizce olmayan öğrencileri kabul kriteri olarak kullanılır.
Test Reading, Listening, Speaking ve Writing olmak üzere 4 bölümden oluşur. Test 3,5 saat ile 4 saat arası bir sürede tamamlanır. Bu süre içerisinde kısa bir ara verilir. Bilgisayarlı Toefl da öğrencinin yanında bir rehber ve gözetmen öğretmen vardır. Bu öğretmen, testin nasıl yapılacağını, bilgisayarın kullanımı ve diğer konularda teknik yardım yapar.
Akademik Dünya:Gerek yurtdışında iyi bir üniversitede lisans ya da lisansüstü eğitim almak gerekse ülkemizde yüksek lisans/doktora seviyelerinde eğitim almak gibi amaçlar. Yabancı Dil Tazminatı: Bazı özel sektör ve kamu kuruluşlarında standart maaş ile birlikte dil tazminatı hakkı kazanılabilmesi için yabancı dil seviyesinin tespitinde kurumlar tarafından talep edilebilmektedir. İş Hayatı:Özel sektörde faaliyet gösteren şirketler tarafından yabancı dil seviyesinin belirlenmesi adına istenmektedr
Listening bölümünde belirli konuşmaları dinlemeniz ve sonrasında bu konuşmaların içeriğine yönelik olarak sorulan soruları yanıtlamanız beklenir, bu sayede günlük ve akademik konuşma ortamında İngilizceyi ne kadar anlayıp özümseyebildiğiniz ölçülür. Sınav süresi 60-90 dakika aralığındadır.
Speaking bölümü en çok çekinilen bölümdür çünkü burada sorulan sorulara konuşarak cevaplar vermeniz veya belirli bir konuya ilişkin yine konularak fikir belirtmeniz beklenir. Bu sayede İngilizce konuştuğunuzda karşı tarafın sizi anlayıp anlayamayacağı ve kendiniz konuşarak nasıl ifade ettiğiniz ölçülür. Sınav süresi 20 dakika aralığıdır.
Writing bölümünde belirli ana konulardan birini seçerek kompozisyon yazmanız beklenir. Bır kompozisyonlarda puan almanın pek çok kriteri vardır ancak genel olarak tutarlı bir anlatım biçimiyle, dil ve yazım hataları yapmadan ve metin yazma kurallarına bağlı kalarak kendinizi İngilizce olarak yazılı ifade şekliniz ölçülmektedir. Sınav süresi 50 dakika aralığındadır.
Reading bölümünde kişinin İngilizce metinleri anlayabilme ve yorumlayabilme yetenekleri ölçülür. Sınav süresi reading için 60-80 dakika aralığındadır.
Toefl konusunda uzmanlaşmış öğretmenlerden verilen dersler sayesinde öğrenciye maksimum fayda sağlanmaktadır. Kalabalık sınıflara nazaran vip tarzından ki 5 kişilik sınıflarımız sayesinde siz öğrencilerimizle daha fazla ilgilenilmekte ve tamamen öğrenci odaklı bir öğrenim vermekteyiz. Öğrenci odaklı bir ders olduğu için öğrencilerin hangi kısımda daha çok eksiği varsa bunun üzerinde yoğunlaşılmaktadır.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

TOEFL Kursu İçin Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Henüz yorum bulunmamaktadır...

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
10 Hafta (100 Saat) 2500 TL 2000 TL Kazancınız: 500 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

Atatürk Bulvarı No:135 Kızılay - Çankaya / ANKARA

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2019

Bana Kurs Bul