İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Profesyonel Olmak İsteyenlerin Tercihi, Kariyerist Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi

Firma Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Web Adresi kariyerist.kurs.com
Yer
%56 indirim 3.600 TL 1590 TL
Profesyonel Olmak İsteyenlerin Tercihi, Çünkü En İyi Web Tasarım Eğitim Müfredatı Kariyerist’de !   

Web Tasarım Kursu  /  Eğitimi Nedir ?   

Web Tasarım Kursları Sektörün Dinamiklerini ve Tasarım Trendlerini Belirlemeye Devam Ediyor. İş Potansiyeli Her Geçen Gün Artan Bir Sektör Olan Web Tasarım Dünyası, Yetişmiş Personel İhtiyacını Kariyerist Web Tasarım Kurslarından Karşılıyor. En ayrıcalıklı ve en kaliteli eğitimi veren Kariyerist Web Tasarım Kursunda Üniversite Hocalarının denetiminde eğitim verilmektedir.

Web Tasarım web sitesi üretim ve bakımında kullanılan birçok farklı beceri ve disiplinleri kapsayan geniş bir terimdir. İnternet modern dünyanın sınırlarını yeniden tanımlarken büyük ya da küçük şirketler artık geniş kitlelere ürünlerini ya da hizmetlerini duyurmak için etkin web sayfaları tasarlamak yoluna gidiyorlar. Şirketler için web siteleri son kullanıcıya (müşteri) ulaşmanın en etkin ve verimli yolu.Verimli web sayfaları şirketlerin iş varlıklarını ve satışlarını arttırarak şirketlere yardımcı olur.

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Web Tasarım alanında meslek sahibi olmak isteyen katılımcıları için özel olarak hazırladığı “ Proje Bazlı Uygulamalı Web Tasarım Müfredatı” ile sektörün ihtiyaç duyduğu uzman profesyonelleri yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Böylelikle katılımcı Web Tasarım Kursu’ndan maksimum fayda sağlayabilecek, web grafik tasarım, giriş web yazılım (geliştirme), standart ve özel yazım kodlama, kullanıcı deneyimi tasarımı ve arama motoru optimizasyonu gibi konularda uzmanlaşacaktır.

Web Tasarım Kursu  /  Eğitimi Kimler İçindir?   

Web Tasarımı Kursunda kendini geliştirmek ve iş dünyası için avantaj sağlayacak web siteleri tasarlama konusunda uzmanlaşmak isteyenler Kariyerist Web Tasarım Kursları’na katılabilirler. Ayrıca Kariyerist Web Tasarım Kursu sonrasında, web tasarım programlarına profesyonellik seviyesinde hakim olmak isteyen ve grafik, banner, etkileşim tasarımları, bilgi mimarisi(site haritası) gibi konularda fark yaratmak isteyen herkes katılabilir.

Web Tasarım Kursu  /  Eğitimi Çalışma Alanları ve Alınacak Ünvanlar.   

Web siteleri küresel arenada genellikle etrafına gizli müşteri çekmek için interactif pazarlama stratejisi olarak kabul edilmektedir.Bu anlamda çok geniş bir çalışma alanına sahip olan web tasarımcılar, reklam ajansları, e-ticaret portalları, interactif medya ajansları, şirketlerin dijital pazarlama departmanları, şirket kurucusu/ ortağı ya da freelance olarak çalışma imkanına sahiptirler.Kariyerist Web Tasarım Kursu’ndan mezun olan katılımcılar firmalarda, Web Tasarım Uzmanı, Web Koordinatörü, Web Arayüz Geliştiricisi, Web Arayüz Tasarımcısı, Flash Tasarımcısı, Web Uygulama Uzmanı, Web yayın Editörü gibi ünvanlarla çalışabilirler.

Web Tasarım Kursu  /  Eğitim Konuları   

Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi “Proje Bazlı Uygulamalı Eğitim” modelince sürekli proje üreterek eğitimini sürdürür. Adobe İllustrator Kursu; Kariyerist Web Tasarım Eğitimlerin En Üstün Müfredatı ile, Çizim tekniklerini öğrenerek En iyi tasarımları yapacak bakış açısına sahip olacak, renk bilgisi edinerek efektif logolar, amblemler ve ikonlar çizmeyi, butonlar hazırlamayı ayrıntılı öğrenmiş olacaksınız. Adobe Photoshop Kursu; Kariyerist yoğun Photoshop Kursu ile  etkin, güçlü web sayfaları tasarlayabileceksiniz. Adobe Photoshop ile fark yaratan kullanıcı dostu arayüzler, canlı web grafikleri tasarlayabileceksiniz.

Bannerlar, Sosyal medyada yayınlayabileceğiniz e-afişler tasarlayacaksınız. Adobe Flash Kursu; İnternet reklamcılığının ve Adwords reklamcılığın en çok yararlandığı programdır. Web sitelerinin pazarlama gereksinimlerini karşılamak için hareketli banner reklamlara ihtiyaç duyarlar. Kariyerist Flash Kursunda Metin ve yazıları hareketlendirmek için animasyon tekniklerini ve flash site mantığını öğrenebileceksiniz.Flash ActionScprict 3.0 ile etkileşim tasarımları, klavye kontrolleri, fare eylemleri ve sürükle bırak gibi uygulamalar öğreneceksiniz. HTML-5 Kursu; HTML-5 Web sayfaları oluşturmak için kullanılan programlama dilidir. En Yeni Kod Sistemlerini anında eğitim müfredatına dahil eden Kariyerist Web Tasarım Eğitimi sizi bu alanda en Sağlam bilgi ile donatacak, sağlam bir alt yapınızın olmasını sağlayacaktır. HTML-5 Kursunda, Web sayfalarını düzenlemek, metinleri ve görüntüleri biçimlendirmek, diğer web sayfalarına bağlantı kurmak, ses video eklemek gibi temel HTML formları oluşturulur. Jquery Kursu; Jquery Kursunda, jquery kütüphaneleri ile nasıl kolay hızlı ve etkili animasyon hazırlayacağınızı öğrenecek, kolay ve etkileyici  slaytlar, foto galeriler, tab menüler yapabileceksiniz. Adobe DreamWeaver ve CSS-3 Kursu; Web siteleri prototiplerini sıfırdan ya da başlangıç sayfalarının oluşturulacağını, metin, içerik, resim ve tabloların nasıl ekleneceğini öğreneceksiniz. Arka planda ise CSS ile kodlama ile siteyi tamamlamayı öğreneceğiniz Kariyerist Web Tasarım Kursları ile Web Tasarım alanında en iyi tasarımcılar arasında yer alacaksınız. En son teknolojilerin ve kod yapılarının öğretildiği Kariyerist Web Tasarım Kurslarında Siz En Profesyonel Eğitimi Alacaksınız.
 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
2 Ay (120 Saat) 3600 TL 1590 TL Kazancınız: 2010 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Osmanağa

Rıhtım Cad. Reşit Efendi Sok. Şimşek İş Merkezi No:3 Kat:3 K:10-11-12 Kadıköy / İstanbul

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir