İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Yetenek Sınavına Punta Sanat'ta Hazırlanın!

Firma Punta Sanat
Web Adresi puntasanat.kurs.com
Yer
%24 indirim 660 TL 500 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sadece birebir dersler verilmekte
Evet ,Deneme derslerimiz var.
Müzik okullarına hazırlık derslerinden önce, deneme derslerinde öğrencinin mevcut işitmesi dinlenir. Sonuca göre öğrencinin derse kabul edilmesi için kazanma potansiyelinin olması gereklidir. Yetenek sınavını geçemeyecek öğrencilere bu açık sözlülükle belirtilip, başka alanlara yönelmeleri tavsiye edilir. Öğrenci derse kabul edildikten sonra hazırlandığı okula ihtiyaçları öğrenciye söylenir.
Her öğrencinin müzik zevki, enstrümandan beklentisi, algısı, fiziksel yapısı farklı olacağından kişiye özel yani birebir eğitim her zaman önceliklidir. Ancak toplu uyguluma şeklindeki ihtiyaçları, yani diğer enstrumanlarla kaynaşma aşamasında zaten biz bunu öğrencilerimize sağlıyoruz ve performans grupları oluşturuyoruz. Ancak Müzik okullarına hazırlık konusunda toplu uygulama gibi bir ihtiyaç söz konusu olmadığından, derslerin mutlaka özel ders olmasına özen gösteriyoruz.

Her sene müzik okullarına hazırlanan öğrencilerimizin kazanmalarına vesile oluyor ve bunun gururunu yaşıyoruz. Ancak bu alanda öğrenci alırken dikkat ettiğimiz bir kaç konu var

1)Temel yeterlilik düzeyi : Bildiğiniz gibi müzik okulları(Konservatuar, Eğitim fakulteleri, Ses teknolojileri, Güzel Sanatlar Liseleri) kendine özel bir sınav yapmakta ve bu sınavın sonucuna göre öğrencilerini seçmektedir. Bu sınavlar okuldan okula farklılık gösterse de temelde çoklu ses tekrarları(iki ses, üç ses ve dört ses) ezgi tekrarı ve ritim tekrarı bu sınavların ortak özellikleridir. Öğrenciye önce bir duyum testi yapıp istediği okulu kazanabilecek potansiyeli var mı yok mu bunu görmek gerekir.

2)Doğru Okulun Seçimi : Her okulun kendine özel bir eğitim ve sınav müfredatı vardır. Öğrencinin ilgilendiği alanda doğru tercihi yapması için, bu konularda detaylı bilgi sahibi olan kişilerce rehberlik edilmesi gerekir.

Öğrencilerimizin hayatlarını doğrudan etkileyen bu konunun sorumluluğunun farkındayız. Öncelikle ücretsiz ilk deneme dersimizin ardından öğrencilerimize başarabilir durumda olup olamadıklarını, nasıl bir çalışma planı izlememiz gerektiğini anlatıyoruz. Bu ciddiyetimizin karşılığını da her sene istedikleri bölümleri kazanan öğrencilerimizin mutluluklarını paylaşarak alıyoruz.

 

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (12 Saat) 1 x 660 TL 1 x 500 TL Kazancınız: 160 TL özel ders

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Eğitmene ve size uygun gün ve saatlerde eğitim verilir.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:00 - 20:00
Salı 10:00 - 20:00
Çarşamba 10:00 - 20:00
Perşembe 10:00 - 20:00
Cuma 10:00 - 20:00
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 20:00
Pazar 12:00 - 18:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Kılıçreis

329. sk. No:9/A Üçyol İzmir

Toplu taşımaya yakın
Uçyol Metro Durağı 10 m. uzaklıkta
Üçyol Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul