İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Reiki

Firma Gelişim İstanbul
Yer
300 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

Reiki yüzyıllardır var olan ellerle yapılan bir şifa tekniğidir. Reiki fizik bedenimizi şifalandırırken rahatsızlıklarımızın asıl nedenlerinin kaynağı olan duygusal ve zihinsel şifamızı da gerçekleştirir. 1. Seviye uyumlama ile Reiki ile tanışırız. 2. Seviye uyumlama ile de şifa enerjisi tamlanır tamamlanır. Uyumlama aldıktan sonra artık Reiki ömür boyu bizimledir.

2.Seviye uyumlamanın hayatımıza katacağı sembollerle şifamızın yanında yaşadığımız ortamları daha huzurlu hale getirebilir, gıdalarımızdaki kimyasalları azaltabilir, geçmişteki olayların bugünümüzdeki yansımalarını şifalandırabilir, gelecekteki bir toplantıya, görüşmeye, bir ameliyat sürecine ve bunun gibi daha birçok desteğe ihtiyaç hissedeceğimiz durumlara Reiki göndererek sürecimizi kolaylaştırabiliriz.

1.Seviye uyumlamayı aldıktan sonra kendimize şifa vermeye başlayacak, uygulama dersi yaparak seans tecrübesi yaşamak için toplanacağız. 3 hafta sonra 2.Seviye uyumlamaya hazırız artık. 2. Seviye uyumlamanın ardından yine bilgilerimizi pekiştirmek için uygulama toplantısında birlikte olacağız.”

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
1 Gün (4 Saat) 1 x 300 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Kadıköy Suadiye

Selim Ragıp Emeç Sk. Kafaoğlu Ap. No:13 K:2 D:6 (Suadiye Hotel Karşısı)

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Görüş Bildir