Mekan Enerji Temizliği (Mekan Detoksu) ile Ev ve İş Yerlerinizin Enerjisini Yükseltin!

Firma Rengarenk Yaşam Akademisi
Web Adresi rengarenkyasam.kurs.com
Yer

Eğer mekanlarınız geçmişten kalan hastalıklar, travmalar, acılar, üzüntüler, tartışmalar, kayıplar vs. ile enerjisel açıdan tıkalı ise eviniz huzurlu bir yuva, işyeriniz bolluk getiren bir yer olamaz. Bu enerji yüklerini temizlemek, “Mekan Enerji Temizliği” çalışması ile mümkündür.

Her şey ve her yerin enerjisi olduğunu ve her şeyin birbirinin enerjisini etkilediği artık bilinen bir gerçek. Yaşadığımız, çalıştığımız, dolaştığımız, toplandığımız, alışveriş yaptığımız, sosyalleştiğimiz mekanlardaki enerji seviyesi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal durumumuza etki eder.

Nasıl kendi evimizde gün geçtikçe tozlar birikebiliyorsa, evimizde veya çalıştığımız mekanlarda yaşanan duyguların, olayların ve beraber aynı yerde aynı havayı soluduğumuz diğer canlıların enerjileri de, duygu seviyelerine göre, bulunduğumuz mekana yapışır.

Mekanlarda yapılan arındırma çalışması durağan kalmış, tıkanık enerjileri temzileyerek sağlığı, ilişkileri ve bolluk bereketi iyileştirir; mekanlar taze enerjiler ile tekrar canlandırılır. Çok derin, etkili ve kısa zamanda sonuç veren bir çalışmadır. Yaşamanızda terslikler varsa ya da aynı kötü olaylar tekrar ediyorsa, uykusuzluk problemi yaşıyor ya da sıklıkla hastalanıyorsanız, mekana girdiğinizde kendinizi kötü, huzursuz ya da güvensiz hissediyorsanız, çocuklarınız ya da evcil hayvanlarınız bazı odalara girmekte çekingen davranıyorsa, çalışanlarınız ya da aile bireyleriniz birbiriyle anlaşamıyorsa, iş yerinizde istediğiniz verimi alamıyorsanız, yeri ve fiyatı uygun oldugu halde malınız satılmıyor ya da kiralanmıyorsa mekan arındırma çalışması yapmanız gerekebilir.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Yeşil Ada Sok. A/ Blok No: 2/4 Bakırköy / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Yeşil kıbrıs Otobüs Durağı 150 m. uzaklıkta
İncirli Metrobüs Durağı 1000 m. uzaklıkta
Bakırköy iskelesi Vapur İskelesi 1000 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir