İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Reiki Uyumlama Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Firma Rengarenk Yaşam Akademisi
Web Adresi rengarenkyasam.kurs.com
Yer
Fiyat tablosuna göz at
300 TL

Duygu ve düşüncelerimiz, yaşamsal enerji alanımızdaki akış ya da kesintileri belirler. Reiki bedendeki enerji yollarını temizleyerek enerjinin doğru akmasını sağlar; hasara uğrayan kısımları düzeltir. Şuurlu bir enerji olması sebebiyle, en çok ihtiyaç duyulan bölgeye doğrudan kendiliğinden gider.

Reiki içimizdeki yaşam enerjisinin akışını dengelemeye yarayan doğal ve güçlü bir sistemdir. İçimizden akan yaşamsal enerji sayesinde bizler birer “canlıyız”. Yaşamsal enerji, bizi saran ve aura denen enerji kılıfından geçerek fiziksel bedene ulaşır. Buradan da “çakra”, “nadi” ve “meridyenler” vasıtasıyla yayılır.

Bu enerji vücuttaki organları ve hücreleri besleyerek onların hayati fonksiyonlarını yapmalarını sağlar. Farkında olduğumuz ya da olmadığımız negatif duygu ve düşünceler enerji alanımızda kesintilere yol açar; yaşamsal enerjinin akışı engellenir. Bu durum organ ve dokuların hasara uğramalarına da neden olur. Reiki bedendeki enerji yollarını temizleyerek ve enerjinin doğru akmasını sağlayarak, hasara uğrayan kısımları düzeltir. Şuurlu bir enerji olması sebebiyle, en çok ihtiyaç duyulan bölgeye doğrudan kendiliğinden gider. Hastalıklar için çok etkilidir ama yaşamın her katmanı için uygulanır. Ellerle uygulanır ancak masaj ile karıştırılmamalıdır. Reiki’ye uyumlanan kişi her zaman, her yerde onu kullanabilir ve yaşam boyunca bu yeteneğini kaybetmez. Birçok yöntemin aksine kişinin Reiki tekniğine inanmasından ya da teslimiyetinden etkilenmez. Her koşulda etkilidir.

Reiki son derece güçlü bir terapi ve şifa metodu olmakla birlikte aynı zamanda da bir yaşam şeklidir. Kişiyi, Evrensel Yaşam enerjisinin farkındalığına ve şuurlu yaşamaya yönlendirir. Evrensel enerji hiç bir şekilde sınırlanamaz ve kısıtlanamaz. Her zaman, her an ve her yerde mevcuttur. Reiki bizlere, zaten içinde yüzdüğümüz ve bir parçası olduğumuz bu sonsuz ve sınırsız enerjiyi şuurlu bir şekilde almayı, kullanmayı, vermeyi ve yönlendirmeyi öğretir. Reiki'nin uygulanamayacağı hiç bir şey yoktur. Ne kadar çok kullanılırsa, kişinin duyarlılığı da o kadar artacaktır. Reiki'yi öğrenmek ve Reiki'ye uyumlanmak kişinin yaşamında tekamüle ve evrensel sevgi ve birlik şuuruna doğru atılan çok büyük bir adımdır.

Reiki'yi öğrenmek ve uyumlanmak ve bunun günlük hayata uygulanması, kişinin hem kendisinin hem de çevresindekilerin tüm yaşamını değiştirip mucizeler yaratacak kadar güçlüdür. Bu enerjiyi evrenden sizlere verilen bir armağan olarak kabul edip, hem kendinize hem de arzu eden herkese veriniz.


Reiki en az 5000 yıllık kadim bir bilgidir; bir din, bir mezhep ya da tarikat değildir. “Sadece” iyilik ve şifa için kullanılır, negatif işlevi yoktur. Bu yönüyle tüm inançlarla uyum içindedir. Dini, ırkı, milliyeti, cinsiyeti ve yaşından bağımsız olarak herkes Reiki şifa gücünden yararlanabilir ve herkes Reiki Uygulayıcısı olabilir.

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması
1 Gün (3 Saat) 1 x 300 TL 1. aşama
1 Gün (3 Saat) 1 x 450 TL 2. aşama
1 Gün (3 Saat) 1 x 900 TL 3. aşama

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma 14:00 - 17:00
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Kartaltepe

Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Yeşil Ada Sok. A/ Blok No: 2/4 Bakırköy / İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Yeşil kıbrıs Otobüs Durağı 150 m. uzaklıkta
İncirli Metrobüs Durağı 1000 m. uzaklıkta
Bakırköy iskelesi Vapur İskelesi 1000 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir