Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son dönemlerde son derece popüler olan ipek kirpik uygulaması, kadınların vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Her kadın buğulu ve etkileyici bakışlara sahip olmayı ister. İşte bu isteğiniz ipek kirpik uygulaması ile mümkün hale gelmektedir. Peki, ipek kirpik nasıl yapılır ve kalıcı mıdır? Bu uygulamayı tercihe edecek olan bayanların büyük bir oranı, önceden bu soruların cevabını araştırır. Bu nedenle ipek kirpik nasıl yapılır sorusunun cevabını iyi bir eğitimle ala bilirsiniz.
Saf ipekten imal edilmiş olan ve göz yapısına özel yöntemler ile teker teker uygulanan yönteme ipek kirpik denir. Yani işlemi yapan kişinin işini profesyonelce yapması, ipek kirpiğin kalıcılığını da etkilemektedir. Kısa olan kirpikleri uzatan ve doğal bir görünüm kazandıran ipek kirpik, takma kirpiğe göre daha kalıcıdır. Tamamen sağlıklı bir uygulama olan ipek kirpik, gözlerinize herhangi bir zarar vermez. Kişinin kendi kirpiğinin inceliğine uygun olan kirpikler kullanılır.
Eğitim tamamlandıktan sonra kursiyerlerimiz WIMPERCIL ve SANADA Medical & Beauty Group un sertifikalarını almak için hak kazanmış oluyor.
İpek kirpik son yıllarda güzellik sektörünün en çok talep gören işlemlerindendir. Müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefleyen büyük salon veya merkezler her zaman profesyonel ipek kirpik tasarımcılarını ekiplerine dahil ediyor. Bu nedenle siz iyi bir eğitim almış olursanız her zaman iş dünyasında başarı ve bol kazanç elde etmiş olursunuz.

SANADA Medical & Beauty Group dünyanın en iyi ve en doğal ipek kirpik markası WIMPERCIL  iş birliğiyle ipek kirpik eğitimlerine start veriyor. Eğitimlerimiz Rusya'nın tecrübeli  ipek kirpik tasarımı uzmanı Viktoria MARKOVA eşliğinde 2 gün devam ediyor.

Eğitim kapsamında:

1. Teori, başlangıç ve klasik uygulama

2. 3D ve 6D geliştrime, göz şekline göre doğru model tasarlama

3. İpek kirpik bakımı ve bakterilerden korunması

4. İpek kirpik çıkarılması ve sonrası bakımı

5. Canlı model üzerinde uygulamalı model geliştirme - tüm detayları ile öğretilmektedir.

Bizi seçmeniz için onlarca sebepten en önemlileri aşağıdakilerdir. 

SANADA Medical & Beauty Group öğrencilerine WIMPERCIL, COMBINAL, MONICA ve JILONG  markalarının tüm ürünleri %20 indirimle satılmaktadır.

* Kursumuzu bitiren öğrencilerimiz WIMPERCIL ve COMBINAL uluslararası sertifikası ve SANADA Medical & Beauty Group'un sertifikalarıyla temin edilecektir.

*  Mezunlarımız her sene SANADA Medical & Beauty Group'un sınavlarına katılarak üstün başarı sağladıkları taktirde yurt dışı eğitim ve seminerlere gitme hakkını da kazanacaktır.

* İpek Kirpik-Kirpik Liftingi ve diğer eğitimlerimize başvuru yapan herkes kayıtlardan önce derslerimizde misafir öğrenci olarak katılma hakkına sahiptir. 

SANADA Medical & Beauty Group'un kursiyerler ile herzaman iletişimde kalıp onlara iş imkanı sağlıyor veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilme hakkını veriyor.

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 10:30 - 18:30
Salı 10:30 - 18:30
Çarşamba 10:30 - 18:30
Perşembe 10:30 - 18:30
Cuma 10:30 - 18:30
Hafta Sonu
Cumartesi 12:00 - 16:00
Pazar 12:00 - 16:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Cevizlik

Ebu Ziya Cd. No:67 D:5

Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul