Satış Adana Deulcom International

Firma Adana Deulcom International
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Yerli ve Yabancı Şirketler için
 
Çeşitli sektörlerdeki işletmelerin kendilerini veya ürettikleri mal ya da hizmetleri tüketiciye en iyi şekilde duyurmak ve rakiplerinden bir adım önde olabilmek içinen rekabetçi pazarlama ve satış kadrolarını kurmaları gerekiyor.
 
Günümüzde tüketicilerin daha bilinçli olması, sürekli iletişim içerisinde bulunmaları ve yapılan pazarlama faaliyetlerinin sınırlı bir bölümüne tepki gösterdikleri de göz önüne alınırsa, pazarlama ve satış çalışmalarının büyük dikkat ve profesyonellik içerisinde yürütülmesi gerekmektedir. Bu nedenle; işletmeler, pazarlama ve satış sektöründeki gelişime ve önemine paralel olarak yaratıcılık yönü güçlü olan, İngilizce bilen, bilgisayar kullanabilen pazarlama ve satış uzmanlarına gün geçtikçe daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Krizlere karşı en dayanaklı birimlerden biri olan pazarlama ve satış kadrolarını bu programla yetiştirmeyi amaçlayan Deulcom International, program sonunda başarılı olan adaylara verdiği Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikası ile ileride öğretim görevlisi olma yolunu da açıyor.
 
Mezun etmiş olduğu kursiyerleri ile bu yükselişe ivme kazandıran Deulcom International, 1994 yılından bu yana, bu amaçla hazırlamış olduğu eğitim modeliyle bu ihtiyaca tam anlamıyla karşılık vermiş olup, hazırlamış olduğu eğitim modeliyle çeşitli sektörlere tüm bu özellikleri barındıran alanında tam donanımlı personeller yetiştirmeye devam etmektedir.
 
 
Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Adana Seyhan Sümer

Adana Deulcom International Adana Seyhan Sümer
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir