Güzel Sanatlar Serenad Müzik Evi

Firma Serenad Müzik Evi
Yer
Yorum Puanı 0 yorum
Kurs.com'a Özel Avantajlar
Garanti Kurs.com Para İade Garantisi Derse girin beğenmezseniz paranız iade
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
Yetenek Sınavları Başarılarımızdan bir kaç tanesi : Meltem Demirhan : Ankara Güzel Sanatlar Lisesi 3. Asil , Zeynep Akçasoy : Ankara Güzel Sanatlar Lisesi 5. Asil, Zeynep Arıcı : Ankara Güzel Sanatlar Lisesi 30. Asil , Yağmur Zeynep Kaçmaz : Hacettepe Devlet Konservatuvarı Piyano Bölümü
Tabii ki Hayır. Sadece yetenek değerlendirmesinden geçen öğrenci adaylarını derse kabul ediyoruz . Ne sizin paranızı ne de kendi zamanımızı boşa harcamak istemeyiz. O yüzden yıllardır % 100 başarı oranı ile çalışıyoruz. Bizimle çalışmaya hak kazanan öğrenci KAZANIR !
Teorik olarak yetenek sınavlarına hazırlanan öğrencinin piyanosu olmalıdır. Ancak piyanonuz yoksa DERT ETMEYİN ! Önceden randevu alınmak şartıyla kursumuzdaki piyanolarda ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ çalışabilirsiniz.

GÜZEL SANATLAR LİSELERİNE HAZIRLIK 

2016 - 2017 Ankara Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Sınavlarını Kazanan 30 öğrenciden 3 ' ü Serenad Müzik Evi 'nden.

SİZ DE BAŞARIN !

Serenad Müzik Evi

Serenad Müzik Evi olarak gerek Hobi gerek Konservatuvar , Müzik Öğretmenliği , Güzel Sanatlar Liselerine birçok öğrenci yetiştirdik.


Sınavlara Hazırlık için ne kadar süre çalışmalara katılmam lazım ?

Bu sorunun cevabı işitme ( duyuş ) kapasitenize ve günlük ne kadar kişisel  çalışma yaptığınıza göre değişir. Günlük 1 saate kadar çalışma yapan ve bizimle haftada  3 ders saatine kadar çalışan kişi ortalama 4 - 6 aylık gibi kısa bir sürede sınavlara hazırlık için gereken temel eğitimi almış olabilir.  
Ancak unutmayınız ki yetenek sınavlarına girmek demek aynı zamanda diğer adaylarla da yarışmak anlamına gelmektedir. Kısıtlı bir kontenjan için verilen bu yarışa ne kadar erken başlanırsa başarı size o kadar yakın olacaktır. Sınavlara hazırlanan diğer adayların ortalalama 2 yıldan bile fazla bir süre hazırlanabildiğini göz ardı etmeyiniz. 
Serenad Müzik Evi Ankara'da müzik alanında hem hobi hem de Yetenek Sınavlarına Hazırlık Dersleri vermektedir. Yetenek sınavlarına hazırlıkta büyük bir başarıya sahip kurumumuzdaki kadromuz deneyimli müzik öğretmenleri ve konservatuvar mezunlarından oluşmaktadır.  

Yetenek sınavlarına hazırlık derslerimiz öğrenciye özel olarak yapılmakta olup dersler öğrencinin seviyesi , girmeyi istediği okul ve bölüme göre planlanmaktadır. Hazırlık derslerine ek olarak yetenek sınavlarına hazırlık öğrencilerine özel, hafta içi her gün etüt ve piyano çalışma imkanı sunulmaktadır.

Yetenek sınavlarına hazırlık dersleri 3 ana başlıkta toplanır.

İŞİTME EĞİTİMİ ( ÖZEL DERS – BİREBİR EĞİTİM )

İşitme alanı, sınavda en çok puan getiren alan olduğundan çok yoğun bir program uygulanmaktadır. Derslerde pratik olarak; tek ses ve çok ses duyma çalışmaları, ezgi tekrarı, ritim tekrarı, aralık ve akor duyma, tanımlama, üzerine kurma, ezgi dikte, ritim dikte, bona çalışılmakta, teorik olarak ise; çok çeşitli gamlar, armoni bilgileri, akor çevrimleri, 7'li, 9'lu, eksik, artık akorlar, ritim kümeleri, hız ve nüans terimleri, müzik terimleri, müzik kültürü ve tarihi, hızlı nota yazma ve okuma gibi bir çok konu işlenmektedir. Ayrıca belirli dönemlerde yazılı ve sözlü deneme sınavları yapılmaktadır.

SES EĞİTİMİ (ÖZEL DERS - BİREBİR EĞİTİM)

Ses eğitiminde; ses açma çalışmaları, diyafram kullanımı, ses gürlüğü, nefes çalışmaları ve uzun nefes, ağız ve dudak pozisyonu, basit ve ileri seviye solfej, çok sesli koral çalışmalar, sesli ve sessiz harflerin şarkı içinde kullanımı işlenmekte ve şan literatürünün seçkin örneklerini içeren geniş bir repertuar çalışılmaktadır.

ENSTRÜMAN EĞİTİMİ (ÖZEL DERS - BİREBİR EĞİTİM)

Enstrüman dersleri, yetenek sınavlarına hazırlık kapsamında haftada 1 gün, birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Öğrencinin çaldığı enstrümana göre özel ve ileri seviye eğitim verilmektedir.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

İster kayıt ücretin tamamını, isterseniz de ön kayıt ücretini ödeyerek bu eğitime hemen kayıt olabilirsin.

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri
4 Hafta (4 Saat) 250 TL 1 ders( işitme eğitimi) 4 saat 44 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 250 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
4 Hafta (8 Saat) 500 TL 2 ders(işitme+ses eğitimi) 8 saat 89 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 500 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
4 Hafta (12 Saat) 750 TL 3 ders (işitme+ses+enstürüman) 12 saat 133 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 750 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 11:00 - 21:00
Salı 11:00 - 21:00
Çarşamba 11:00 - 21:00
Perşembe 11:00 - 21:00
Cuma 11:00 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 11:00 - 21:00
Pazar 11:00 - 21:00
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Ankara Yenimahalle Işınlar

Toplu taşımaya yakın
İvedik durağı karşısı Metro Durağı 50 m. uzaklıkta
414 durağı önü Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
İvedik metro durağı Minibüs Durağı 50 m. uzaklıkta
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir