3 Kişi Kayıt OlduKayıt olan 1 kişi yorum yaptı, ortalama puan 10 olağanüstü!

Ön kaydınızı şimdi yapın, indirimli fiyattan yerinizi ayırtın! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Access The Bars

Firma Sonsuz Bilinç Ayla Aydın
Yer
Toplam Kayıt 3 kişi
Yorum Puanı 10Olağanüstü Toplam 1 değerlendirme üzerinden
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
İptal 14 gün cayma hakkı
Fiyat tablosuna göz at
740 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır. Yaşamın üzüntülerini en aza indirir. Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer. Psikomatik rahatsızlıkları azaltır.
Bu eğitimi birinci kez aldığınızda “uygulayıcı” olursunuz ve seanslar uygulayabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir “eğitmen” olursunuz.
Eğitimde; önce teorik bilgi verilecektir ve sonra Access kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in sunduğu eğitim videosu izlenecektir. Ardından eşleşen çiftler eğitmen gözetiminde sırasıyla birbirlerine dönüşümlü olarak 4 bars seansı yapacaklardır.Yani bir kişi 2 seans yapmış ve 2 seans almış olur
Her bir bars seansı yaklaşık 1.15 saat sürmektedir.
Evet.Kurum sertifikası verilmektedir.Bu eğitim sonunda kişiler, lisanslı bars Uygulayıcısı olacaklardır.
Bars uygulanan kişi, büyük bir rahatlama ve gevşeme hisseder. Beyin dalgaları biraz yavaşlar ancak tüm seans boyunca her şeyin farkında olur. Herkesin bars deneyimi farklı olmaktadır ve hiçbir bars seansı diğerine benzememektedir.
Evet.Çocukların bile uygulayabileceği kadar kolay ve güvenilir ve bir o kadar tesirli bir uygulamadır. Bars seansı almak kişinin kendisi için yaptığı, kendisine ve bedenine verdiği büyük bir hediyedir.
Seans bir kez uygulandığında Barlar çalışmaya başlar ve sonsuza dek enerjiyi serbest bırakmaya devam eder. Sonraki her seansta netice daha dinamik olarak ortaya çıkar. Asıl fark edilebilir etkilerin ortaya çıkması bazen 21 günü bulabilir.
Bu tamamen kişinin kendi seçimine kalmıştır. Önerimiz mutlaka herkesin hayatında hiç olmazsa en az 1 kere bu seansı almasıdır. 1 kez seans almak bile hayatınızda çok şeyi değiştirebilir ancak devam etmek bu etkiyi kesinlikle arttıracak ve derinleştirecektir.
Hayır, uygulamayı yanlış yapmak olanaksızdır ve Bars uygulamaları ile kimse zarar göremez, herhangi bir yan etkisi de yoktur. 1990 yılından bu yana tüm dünyada yüz binlerce kişiye seans yapılmış ancak olumsuz bir etki hiç görülmemiştir. Çocukların bile kolayca yaptıkları bir uygulamadır.
Bu deneyimi yaşamaya gönüllü olmayanlar ve bu konuya ilgi duymayanların dışında bebekler de dahil herkes bu seanslardan yararlanabilir.
Arzu eden herkes yetkili ve lisanslı bir bars facilitatorden (kolaylaştırıcı eğitmen) 1 günlük (8 saat) eğitim alarak uygulayıcısı olabilir
Evet .Ebeveynle gelen 0-15 yaş arası çocuklar için ücretsiz eğitim verilmektedir.
Tekrar eğitimlerinde yarı fiyat ücretlendirmesinden yararlanabilirsiniz.
1. Cilt kırışıklıkları elimine olur, başta yüz olmak üzere bütün bedeni etkiler 2. Göğüsleri dikleştirir 3. Yüzde ki leke, sivilce, akne, yara yada travma izleri, vs azaltır yada tamamen giderir. Cilt ışıl ışıl olur. 4. Dokuları sıkılaştırır, cilt esnekliğini arttırır. 5. Yaşlanmayla ilgili tüm bakış açıları silinir 6. Kendinizi daha enerjik hissedersiniz. 7. Facelift kısmi Barsla başladığı için aynı zamanda kısmi Bars seansı da almış olursunuz.
1. Acı yok, travma yok 2. Botoks iğneleri yok, mimiklerin donması yok 3. Kimyasallar yok 4. Risk yok .... Eğitmen ve uygulayıcı: Ayla Aydın Access Consciousness™ Certf. Eğitmeni.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

  • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
  • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Hayır. Mümkün olan en düşük fiyatı alıyorsunuz - garanti ediyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

ACCESS THE BARS  eğitiminde  16-17 yaş arası olanlara ve bu eğitimi daha önce almış olup eğitimi tekrar etmek isteyenlere ya da  uygulayıcı olmak için farklı eğitmenlerden eğitim almak için eğitimi  tekrar etmek isteyenlere  eğitim YARI FİYATINA verilmektedir. 


ACCESS THE BARS EĞİTİM İÇERİĞİ;

Eğitimde; önce teorik bilgi verilecektir ve sonra Access kurucusu Gary Douglas ve Dr. Dain Heer ‘in sunduğu eğitim videosu izlenecektir. Ardından eşleşen çiftler eğitmen gözetiminde sırasıyla birbirlerine dönüşümlü olarak 4 bars seansı yapacaklardır.

Yani her bir kişi 2 seans yapmış ve 2 seans almış olacak.
Her bir bars seansı yaklaşık 1.15 saat sürmektedir.
Bu eğitim sonunda kişiler, lisanslı bars Uygulayıcısı olacaklardır.

Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, hiç bir çaba sarf etmeden ve kolayca; alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz?
Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz duygularımız, düşüncelerimiz, hislerimiz, inançlarımız, kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik yükü oluştururlar. Bu elektrik yükü başımızda yer alan (zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, kontrol, şifa, yaşlanma, cinsellik ve para gibi) 32 adet enerji noktalarında (bars adı verilen) birikir. Bars çalışması ile amaçlanan, o noktalar çalıştırılarak, orada oluşmuş manyetik alanı serbest bırakmaktır. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktif hale getirilir. Bu noktalardaki enerji birikiminin serbest bırakılması ile vücudunuzdaki blokajların çözülmesi sağlanır.

Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda hayatınızdaki 5-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır.

Access Bars™, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, seks, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha birçok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti.

En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız.
En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.

Bar’ları Çalıştırmanın bazı Faydaları Nelerdir? ki bundan çok daha fazlası var
* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.
* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.
* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.
* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.
* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.
* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.
* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.
* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

Access sisteminin içindeki ilk eğitim semineri Access Bars™’ tır. Bu eğitimi birinci kez aldığınızda “uygulayıcı” olur ve seanslar uygulayabilirsiniz; farklı eğitmenlerden ikinci ve üçüncü kez aldığınızda uygulayıcılar yetiştiren bir “eğitmen” olursunuz.
 

ACCESS CONSCİOUSNESS FOUNDATİON EĞİTİMİ  ( ACCESS'İN İLERİ DÜZEY SINIFI)

 10:00 18:00 4 gün  boyunca toplam  32 saat   eğitim verilir. 1 yıl içinde eğitimi tekrar etmek istediğiniz takdirde  yarı fiyatına ödeme yaparak yararlanabilirsiniz. 


Access Consciousness® sisteminin ileri düzey eğitimleri arasında yer alan Foundation  4 günden oluşan bu eğitim; değişim, dönüşüm ve Bilinçlenme programıdır.

Eğitim Önkoşulu: 1 kez Access Bars® Eğitimi alan herkes bu 4 günlük blok eğitime katılabilir.

Access Bars® Eğitimi aldınız ve hayatınızda değişimler oluyor ve soruyorsanız daha başka neler mümkündür? ve şimdi sırada ne var diye? Buyrun gelin Accessin bu ileri düzey sınıfına. (Eski adıyla Foundation & Level 1, şimdi sadece foundation diyoruz)
Peki bu sınıfta neler var:
Yüzlerce araç, proses ve mucize yaratan sorular
8 tane Beden prosesi
Farkındalık yaratan eğlenceli egzersizler


Eğitime katılanlara  manuel(kitap), eğitimin ses kayıtları ve Access Foundation katılım sertifikası verilecektir
Bu 4 günlük sınıfına gelenler 4 günün sonunda bambaşka bir Enerji, Bilinç ve farkındalıkla çıkmaktadır.

Bu seminer size sonsuz varlık olarak kendiniz ve sizin için var olan sonsuz seçenekler hakkında daha da muazzam farkındalık kazandıracaktır. Bu seminerde pratik ve ellerinizi beden üstüne koyarak yapılan uygulamalar dahil gerçek yaşam araçları edineceksiniz.

ACCESS FACELİFT EĞİTİMİ (Access Facelift™ Enerjetik Yüz Germe (Kozmik Botoks)

Bu tekniğin ister 6-7 saatlik eğitimine katılarak uygulayıcısı olabilirsiniz yada bireysel seans alabilirsiniz. 

Eğer eğitimine katılmayı seçerseniz bu sınıfta, birer tam enerjetik yüz germe seansı alıyor ve veriyorsunuz, hem de bunu başka birilerine uygulamayı öğreniyorsunuz. Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe™ dünya çapında spalarda, masaj uygulamalarında, anti-aging merkezlerinde, plastik cerrahi ofislerinde ve yaşam merkezlerinde profesyonel olarak temin edilmektedir.

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe™ , yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen yüzde ve bütün beden boyunca hatta iç organlarda da benzer etkileri yaratabilen, bedeni gençleştiren, onaran harika bir prosestir. En az 20 kez yapılırsa, kalıcı olduğu görülür.

Access Consciousness Enerjetik Yüz Germe™ diğer alternatiflerden farklı olarak, siz ve bedeniniz üzerinde daha nazik, daha özenli ve daha kolaydır. 
Bu sınıfta, bütün bedeninizi sıkılaştırmak (germek) ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşlar vasıtasıyla, yüzünüzün ve boynunuzun üzerinde bakım uygulayarak, enerjileri nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz.
 

 

 

 

 

 

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri
1 Gün (8 Saat) 1 x 740 TL Access The Bars 131 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 740 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
1 Gün (8 Saat) 1 x 750 TL Access Consciousness Facelift Enerjik Yüz Germe 133 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 750 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
4 Gün (32 Saat) 4 x 863 TL Access Consciousness Foundation 611 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 3.450 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba 10:00 - 19:00
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar 10:00 - 19:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

%100 doğrulanmış 1 yorum

Kurs.com üzerinden kayıt olan kursiyerlerin yaptıkları gerçek yorumlar.

Sonsuz Bilinç Ayla Aydın Access The Bars Kursu Ortalama 10.0/10, toplam 1 oy, 1 yorum.
  • G
    10 Olağanüstü 03 Mayıs 2017 tarihinde kayıt oldu Sonsuz Bilinç Ayla Aydın Access The Bars Kursu

    Eğitim harikaydı içeriğini süreci bildiğim içinde gayet rahattım çok iyi bir ortam aynı kurumda 2 farklı eğitime katıldım bence her şey 10 üzerinden 10

    Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (0)

İstanbul Üsküdar Barbaros

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir