Klarnet Söz Konusu Sanat

Firma Söz Konusu Sanat
Yer
Yorum Puanı 0 yorum
Kurs.com'a Özel Avantajlar
İndirim %5 Ekstra İndirimli Fiyat
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Garanti Kurs.com Para İade Garantisi Derse girin beğenmezseniz paranız iade
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
Fiyat tablosuna göz at
%18 indirim 165 TL 135 TL
Klarnet çalmak kesinlikle çok zor değildir, klarnet öğretmenlerimiz klarnet bölümünden mezun profesyonel eğitmenlerdir ve size klarneti kolay yoldan nasıl öğretebileceklerini çok iyi bilirler, bu yüzden klarnet öğrenme sürecinde zorlanmazsınız.
Sol klarnet Türk Müziğinde en çok kullanılan klarnet, si bemol klarnet ise Klasik Batı Müziğinde en çok tercih edilen klarnet türü.Fakat klarnette notaların yerleri birbirinden farklıdır, sol klarnet Türk Müziği makamlarını çalmaya daha uygun bir yapıya sahiptir, bu yüzden ülkemizde çok daha fazla tercih edilir.
Klarnet kursu alabilmek için 9 yaşından büyük olmanız yeterli, onun dışında bir üst sınır bulunmuyor, 80 yaşında da olsanız en baştan klarnet öğrenmeye başlayabilirsiniz. Klarneti öğrenmenin, sanat yapmanın, hobi edinmenin yaşı yok.
Hijyen açısından kendinize ait bek (ağızlık) almanız önerilir. Söz Konusu Sanat klarnet kursundaki klarnetleri derslerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz ve kendinizden klarnet çalabileceğiniz konusunda emin olduğunuzda klarnet kursu İzmir öğretmenlerimizin de yardımıyla bir klarnet satın alabilirsiniz.
Ortalama olarak düzenli çalışan bir klarnet öğrencisi 3 ay gibi bir sürede klarnetle şarkıları çalmaya başlamaktadır, 3 aylık sürenin devamında da kendi istediği, sevdiği şarkıların çalışmalarına geçilmektedir, temel klarnet eğitimini tamamladıktan sonra klarnet öğrencisinin gelmek istediği seviyeye göre klarnet kursuna devam edebilir veya klarnet kursunu tamamlayabilir.
Klarnet dersi almaya başladığınızda klarnet öğretmenlerimizin sizden her hangi bir beklentisi olmuyor, nota bilmeseniz de olur, derslerde size gerekli olan her şey ayrıntılı olarak öğretiliyor.

Klarnet toplamda 5 parçadan oluşan, hafif bir müzik aleti, her yere götürmesi yanınızda taşıması kolay, sesiyse çok etkileyici, çok içten, Türk Müziğindeki yeri tartışılmaz, gönüllere taht kurmuş bir müzik aleti klarnet, biraz mutluluk biraz hüzün, hepsi klarneti anlatmak için kullanılabilecek kelimeler. 


Sol klarnet ve si bemol klarnet; ülkemizde en çok ilgi gören 2 klarnet çeşididir. Fakat sol klarnetin daha çok tercih edildiği su götürmez bir gerçektir, eğer klarnet kursu almaya yeni başlayacaksanız henüz sol klarnet ve si bemol klarnet arasındaki farkı bilmiyor olabilirsiniz, kısaca tanıtmak gerekirse Hüsnü Şenlendirici gibi klarnet çalmak istiyorsanız Türk Müziği ezgilerini çalmaya daha yatkın olan klarnet türü sol klarnettir. Si bemol klarnet ise batı müziği, klasik müzik çalmak istiyorsanız tercih sebebi olabilir.

Klarnete başlamak isteyen bir çok kişinin sebebidir Hüsnü Şenlendirici, ülkemizin klarnetteki en başarılı temsilcilerinden bir tanesidir, siz de klarnetli şarkılar dinleyip etkilenenlerdenseniz doğru yerdesiniz.

 

Nasıl Kayıt Olabilirim?

İster kayıt ücretin tamamını, isterseniz de ön kayıt ücretini ödeyerek bu eğitime hemen kayıt olabilirsin.

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 Extra İndirim
1 Ay (4 Saat) 1 x 165 TL 1 x 135 TL Kazancınız: 30 TL 2 arkadaş,1 ay 4 saat Toplu teori dersi hediye 23 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 128 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
1 Ay (4 Saat) 1 x 240 TL 1 x 185 TL Kazancınız: 55 TL özel ders 1 ay 4 saat Toplu teori dersi hediye 31 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 176 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 23:00
Salı 9:00 - 23:00
Çarşamba 9:00 - 23:00
Perşembe 9:00 - 23:00
Cuma 9:00 - 23:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 23:00
Pazar 9:00 - 23:00
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Akarcalı

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir