İndirimli Fiyat

Son Tarih 26 Temmuz

Kalan Süre
Bu eğitime 26 Temmuz tarihine kadar kurs.com'a özel indirimle kayıt olun! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Saksafon

Firma Söz Konusu Sanat
Yer
Yorum Puanı Henüz yorum yapılmadı
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Garanti Kurs.com Para İade Garantisi Derse girin beğenmezseniz paranız iade
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aslında zor kavramı kişiye göre değişir, kimine göre futbol oynamak zordur kimine göre dans etmek ama yanlış olan bir şey varsa o da denemeden zor ya da kolay olmasına karar vermektir. Saksafon çalması doğru saksafon eğitmeninden saksafon kursu aldığınızda zor değildir, çünkü saksafon derslerinin amacı size kısa sürede saksafon çalmayı öğretmektir.
İstekli olan ve fiziksel olarak nefesli bir müzik aleti çalma konusunda sorunu olmayan herkes saksafon çalabilir, saksafon için özel bir yetenek aranmamaktadır, saksafon çalma konusunda doğru teknikler zamanla öğrenilebilmekte ve geliştirilebilmektedir.
Saksafonlar çeşitlere ayrılmaktadır en popüler olan çeşitleri ise alto saksafon ve tenör saksafondur. Alto saksafon biraz daha küçük tenör saksafon ise biraz daha büyüktür, sanat merkezimiz bünyesinde alto saksafon kursu da tenör saksafon kursu da almanız mümkündür, ki zaten bir çeşit saksafonu çaldıktan sonra diğer çeşide alışmanız da çok uzun zaman almayacaktır. Başlangıçta alto saksafonun önerilmesinin sebepleri ise daha hafif ve daha ucuz bir saksafon çeşidi olmasıdır.
Temel olarak temel saksafon eğitimi süresi 3 aydır, 3 aylık bu süreç içerisinde tabi ki saksafon eğitmenimiz size şarkı çaldıracaktır fakat saksafonda gelmek istediğiniz seviyeye göre bu süre değişiklik gösterecektir.
Bireysel özel dersler olarak devam etmektedir bu sebeple istediğiniz zaman saksafon derslerine kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca saksafon derslerine başlamadan önce ücretsiz saksafon tanışma dersi de alabilirsiniz.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

  • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
  • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Hayır. Mümkün olan en düşük fiyatı alıyorsunuz - garanti ediyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Eğitim İçeriği ;

Saksafon kursu
na başladığınızda öncelikle saksafonu doğru şekilde tutmayı ve en önemlisi saksafonu doğru şekilde üflemeyi öğreneceksiniz, daha sonra saksafonda notaların yerlerini öğrenmeye başlayıp saksafonda etüd çalışmalarına geçeceksiniz. Saksafon çalışmalarını daha eğlenceli hale getirmek için sizin sevdiğiniz sizin seçtiğiniz şarkılara da yer verilecek ve saksafon dersleri çok daha keyifli geçecektir.

Saksafon en çok ilgi çeken fakat çalmaktan kaçınılan müzik aletlerinden bir tanesi, ilk bakışta ne kadar zor bir müzik aleti dedirten bir çalgı!Aslında sanıldığı kadar da zor bir müzik aleti değil, hele ki bizim gibi ilkokulda üflemeli bir alet çalmayı deneyen yani flütle haşır neşir olan insanlar için hiç de zor değil, sadece dışarıdan bakıldığında sistemi birazcık karmaşık gözüküyor fakat müzik aletini kendiniz incelediğinizde çok da karmaşık olmadığını görüyorsunuz.

Saksafon kursu haftanın 7 günü devam etmektedir, saksafon dersine 09.00-23.00 saatleri arasında katılmanız mümkündür, ayrıca bir saksafona sahip değilseniz saksafon kursumuzdaki saksafonları kullanabilir, saksafon ders günleriniz dışında da saksafonlarla pratik yapabilirsiniz. Saksafon dersi almaya karar verme konusunda kararsızsanız ücretsiz tanışma derslerimize katılarak çekinmeden, yüz yüze bireysel olarak ayrıntılı bilgi alabilir ve saksafon konusunda karar verebilirsiniz. Saksafon çalmak bir yetenek işinden çok çalışma ve istekli olma işidir bu yüzden daha fazla ertelemeden saksafon çalmak için bir adım atmalısınız!

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 İndirim
1 Ay (4 Saat) 1 x 200 TL özel ders- 1 ay 4 saat Toplu teori ücretsiz 34 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 190 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 23:00
Salı 9:00 - 23:00
Çarşamba 9:00 - 23:00
Perşembe 9:00 - 23:00
Cuma 9:00 - 23:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:00 - 23:00
Pazar 9:00 - 23:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İzmir Konak Akarcalı

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir