6. YIL THE AMERICAN ENGLISH
 • İstanbul
  1. Şişli

 • 3.299 kişi bu kursu inceledi

  YÖK DİL Sınavı

   YÖKDİL HIZLANDIRILMIŞ SINAV PROGRAMI

  Ekstra hızlandırılmış ve zamanla yarışan bir süreçte YÖKDİL 'e hazırlanmak ister misiniz sorusunun cevabını hepimiz çok net olarak evet diyerek verebiliriz. YÖKDİL eğitimi sürecinde özellikle de yakın bir süre kaldığı için  en yoğun   şekilde gerek bire bir yani teke tek çalışma fırsatı veya çoklu sınavlarda eğitim alabilme şansına sahip olabilirsiniz. YÖKDİL  gibi ingilizce dil bilgisi yani gramer, ezber ve anlama süreçlerini çok dikkatli bir şekilde incelenme gereken süreçlerde klasik eğitim modelleri maalesef sınıfta kalmakta ve eğitim alan kişiye maalesef hiç birşey katamamaktadır. 
  Yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış bu tam gün eğitim programı aracılığıyla test teknikleri, klasik soru kalıpları, soru çözme teknikleri, çözüm stratejileri hakkında net bilgiye de ulaşmış olacaksınız. 
  Belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan tüm öğrenciler taktik ve strateji ağırlıklı bir sınav olan YÖKDİL ’de performansı ve skoru artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler. 

  YÖKDİL  sınavı sürecine geçiş yapılmadan yapılacak ön çalışmalarda dilbilgisi ve kelime bilgisi konularının netleştirilmesi ve çalışma modellerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı YÖKDİL  eğitim modelindeki ön çalışmalar bundan dolayı değerli ve çok kıymetlidir. Akademisyenler ve alanlarındaki uzman eğitimcilerimiz size seviyenizi nasıl bir ivme katabileceğinizi gözler önüne serecektir.

  YÖKDİL  programında geçen süre içerisinde kendinizinde fark edeceği gibi düşünce tarzınızın ve algılama eşikinizin daha yüksek seviyelere ulaştığını gözlemleyebileceksiniz. Kamp programı içerisideki seviye tespit sınavları aracılığıyla oluşan ilerleme ve takılınılan noktalar gözler önüne serilecek ve deneyimli dil koçları ve psikologlar gözetiminde kamp programındaki eğitiminiz daha değerli bir hale getirilecektir.
  YÖKDİL   programı sınav odaklı ve gereksiz bilgi yüklemeleri yapılmadan net amaca yönelik yapıldığı için kafa karışıklığı oluşmayacaktır. 
  Bu sayede performansınız artacak, NLP teknikleriyle kelime gruplarındaki netliğiniz, eşleştirmeleriniz daha berraklaşacaktır. YÖKDİL'de göstereceğiniz performansınız sizin skorunuzu yükselterek hedeflediğiniz sayısal değerlere ulaşmanızı sağlayacaktır.

  Sınavlarda bilgi birikimi ölçülüyor olsa da, sınav heyecanı, dikkatsizlik, konsantrasyon bozukluğu, kaygılar ve olumsuz düşünceler bilgiye doğru bir şekilde ulaşmamızı engeller. 
  Bizim formülümüz ise;

  BİLGİ + nefes kontrolü + olumlu düşün + gevşeme + gülümse = BAŞARI

  Kısaca tanımlamaya çalıştığımız bu eğitim programımızla YÖKDİL 'i takılmadan atlatabilirsiniz.  

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  KURS VE İNDİRİM FIRSATLARI İÇİN HEMEN ARAYIN!
  2700 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Fiyatı
  20 Gün (60 Saat) 2700 TL

  Gün ve Saatler

  05.03.2017 YÖKDİL SINAVI HAZIRLIK PROGRAMI

  Günler Saat Aralıkları
  Hafta İçi
  Pazartesi 19:00 - 21:00
  Salı
  Çarşamba 19:00 - 21:00
  Perşembe
  Cuma 19:00 - 21:00
  Hafta Sonu
  Cumartesi 10:15 - 18:00
  Pazar 10:00 - 18:00

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Şişli Mecidiyeköy

  Ortaklar Caddesi No:1 Kat:1 Daire:1(MC Donalds'ın üstü)

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2022

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.