İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Almanca Kursumuza Katılmak İçin Zaman Kaybetmeyin

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Time Language Academy
Web Adresi timedilakademi.kurs.com
Yer
%21 indirim 1.900 TL 1500 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Birebir ve grup dersi olarak eğitim vermektedir. max. 12 kişi. min. 8 kişi.

Almanca Avrupa Birligini resmi dilleri arasinda en çok konusulan dildir. Almanya, Avusturya ve Isviçre?de konusulmaktadir. Bu bölgelerin disinda da bir çok Avrupa ülkesinde Almanca konusulmaktadir. Almanca teknoloji dili olmakla birlikte makine, elektrik, elektronik, mekotronik gibi alanlarda okuyan ögrenciler, çalisanlar için tercih edilen ikinci bir dil olarak yerini almaktadir. Bu yüzden Almancanin önemli oldugunu düsünüyoruz.
 

8 aylık eğitim toplamda 4 kurdur ve sadece h. içi sınıfları (19:30 -21:30 arası) için oluşturulmuş bir kampanyadır. (grup dersi)

Tüm ders materyalleri kurumumuz tarafindan verilmektedir. Sinavi geçemeyen ögrenciler ücretsiz olarak kuru tekrar alirlar. Bu haktan devamsizligi %10?un üzerinde olan ögrenciler yararlanamaz. 
 
 
Aile Birlesimi Egitimi
 
Aile birlesimi çerçevesinde ülkeye gelecek olan bireylerin Almanya?da uyum süreçlerini kolaylastirmak için, Almanya?ya giris yapmadan önce basit Almanca dil bilgilerinin kanitlanmasi gerekmektedir. Bunun için en az baslangiç seviyesinde Almanca biliyor olmak gerekmektedir. Bizlerde bu konuda azami sekilde yaninizdayiz.
 
Almanya vizesi almak için girilecek olan Aile Birlesimi sinavi A1(START DEUTSCH 1) sinavi dört bölümden olusmaktadir: konusma, okudugunu anlama, yazma ve dinleme. Kurs sonunda kursiyer, günlük yasamda alisilmis sorulari anlayabilir, basit kisa mesajlar yazabilir, rakamlari, fiyatlari, sayilari ve saatleri söyleyip bunlarla ilgili anlatilanlari kolaylikla anlayabilir düzeye gelebilmektedir. Ayrica,  Konusma sirasinda kendini tanitabilir ve yöneltilen basit sorulari cevaplayabilirsiniz. 
Hedeflenilen durum, kurs sonucunda istenilen sonucun ortaya çikarilmasi yani kisinin sorulacak sorulari cevaplar hale gelmesi ve kendini kolaylikla anlatabilmesidir.
  

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
2 Ay (60 Saat) 1900 TL 1500 TL Kazancınız: 400 TL grup dersi

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı 19:00 - 22:00
Çarşamba
Perşembe 19:00 - 22:00
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Maltepe Bağlarbaşı

Bağdat Cad. No:436/3 Halk Bankası Üstü Kat:3

Toplu taşımaya yakın
Bağlarmaşı mahallesi Otobüs Durağı 50 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Bana Kurs Bul