İndirimli Fiyat

Son Tarih 22 Temmuz

Kalan Süre
Bu eğitime 22 Temmuz tarihine kadar kurs.com'a özel indirimle kayıt olun! Ön Kaydımı Yapmak İstiyorum

Grafik Tasarım

Firma T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Uluslararası Meslek Enstitüsü
Yer
Yorum Puanı Henüz yorum yapılmadı
Fiyat En iyi fiyat garantisi
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
İptal 14 gün cayma hakkı

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kurs bitiminde MEB onaylı sertifika ile kurumumuzdan kurs katılım sertifikası alabilirsiniz
Evet, Kurs sonrasında Enstitü müfredatı doğrultusunda başarılı olduğunuzu kanıtlayan uluslararası geçerli belge alabilirsiniz.
Web ve yazılım ofisleri, dergi ve gazete sektörleri, reklam ve iletişim sektörleri gibi birçok alanda istihdam sağlayabilirsiniz
Tüm grafik programlarımız anlık olarak güncel son sürümler üzerinden eğitimleri kapsamaktadır.

Kayıt ve Ödeme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt veya tam kayıt yapabilirsiniz.

1. Ön Kayıt

Kayıt tutarının küçük bir kısmını ödeyerek ön kaydınızı oluşturabilirsiniz.
Kalan tutarı derse başladığınız zaman yaparsınız.
Ön kayıt yaparak yerinizi önceden ayırtmış olursunuz.
Böylece indirimi kaçırmaz, ileride olabilecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

2. Tam Kayıt

Ücretin tamamını ödeyerek tam kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Endişelenmeyin

  • Kayıt olduğunuzda kurs.com iade güvencesinde olursunuz. İlk dersin sonunda memnun kalmazsanız ödediğiniz tutarın tamamını kurs.com'dan iade alırsınız.
  • Kurs.com'un bu eğitim için sunduğu tüm güvenceler her iki kayıt türü (ön kayıt ve tam kayıt) için geçerlidir.
Evet. Ders başlama tarihinden bir gün öncesine kadar kaydınızı iptal edebilir, kurs.com'a ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.
Hayır. Mümkün olan en düşük fiyatı alıyorsunuz - garanti ediyoruz. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.
Kurs.com'un güvenli ödeme sayfasından dilerseniz kredi kartınız ile vade farksız 9 taksitle dilerseniz de kurs.com'a havale/EFT yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kaydınızı yapmak için buraya tıklayın. Tam kaydınızı yapmak için buraya tıklayın.

Grafik Tasarım Eğitimi

Dijital ortamda yaratıcılığına ve kendine güvenen, bu sektörde kariyer yapıp ilerlemek isteyen, temel bilgisayarda bilgi sahibi olan herkes Grafik Tasarım eğitimi alabilir.Eğitimi alanlar , her programın yapısına uygun olarak; dijital çizim teknikleri, kompozisyon, tasarımda denge unsuru, ışık, perspektif ve baskı teknikleri konularında uzman eğitmenler tarafından yetiştirilmektedir.


Uluslararası Meslek Enstitüsünde ; kursiyerlere farklı sektörel meslekler tanıtılır. Ayrıca bu mesleklere özel uygulamalarla tekstil, ambalaj, dijitalart, desinatörlük, dizgicilik, cam-vitray, stilistlik; serigrafi ve renk ayrımcısı gibi geniş yelpazede alanlar sunarak, bu programların hangi tekniklere göre düzenleneceğini uzman eğitimciler öğretir ve pratik yaşamdan örneklerle deneyim kazandırır. 

Kimler Bu Eğitimi Alabilir ?

Grafik Tasarımı eğitimi; kişinin yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Bu arada görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyen bireyler ya da yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları ve üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar gibi bölümlerinde öğrenimlerini sürdürenler ve bu alanlardan mezun olan bireyler de Ulusarası Meslek Enstitüsünden wep tasarım eğitime katılabilmektedir.

Neler Öğreneceksiniz?

• Adobe Photoshop

• Adobe Illustrator

• Adobe Indesign

• Adobe Acrobat

• CorelDraw

• Tipografi 

• Tasarım Teknikleri 

• Etkili Sunum ve Portfolyo Hazırlama

• Adobe Photoshop

Piksel bazlı çizim yapma imkanı sunan, fotoğraf manipülasyon işlemleri yapabilen, reklamlar ve görsel düzenlemeler yapılmasına imkan sağlayan modern teknolojinin en çok tercih edilen profesyonel grafik tasarım programıdır. 

Photoshop programı ile web, maskot tasarımı, fotoğraf manipülasyonu, afiş ve reklam hazırlama gibi işlemleri yapabilirken, fotomontaj da yapılabilmektedir. 


• Adobe Illustrator

Adobe ailesinin vektörel tabanlı programı olan Illustrator; ambalaj tasarımı üzerine yaygın olarak kullanılan, multimedya ve grafikler için hazırlanmış bir illüstrasyon programıdır. 

• Adobe Indesign

Basılı ve dijital yayınlar için profesyonel bir sayfa mizanpajı uygulaması Adobe InDesign; web ve tablet uygulamaları için farklı içerikler tasarlayabilen, mizanpaj ön kontrollerini yapıp yayınlayabilen programdır. Bu program  kullanıcılarına; tipografi üzerinde hassas kontrol olanağı ve yerleşik yaratıcı araçlar ile kullanımı kolay bir tasarım ortamı sunar. Adobe Indesign ile kitap, dergi, gazete, katalog, broşür, kartvizit ve takvim gibi basım işlerinin baskıya verilene kadar süreçteki tüm hazırlığı a’dan z’ye kadar sürdüre bilir.

• Adobe Acrobat

Adobe Acrobat; dünyanın en iyi PDF çözümünün yeniden tasarlanmış masaüstü sürümüdür.PDF'leri istenilen aygıtta doldurma, imzalama ve paylaşmayı mümkün kılan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar; hem Adobe Acrobat ile basılı belgeler dahil istenilen dosyayı düzenleyebilir hemde kullanıcılar bu programla basmak istedikleri bir kitabı sanal ortama atarak, kitabı bu ortamda ayrıntılı olarak inceleyebilir, üzerinde çalışabilir ve editörlüğünü yapabilirler. 

• CorelDraw

CorelDraw tasarımcılar, grafikerler ve profesyonel sanatçılar için tasarlanmış  vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır. Bu program özellikle masaüstü yayıncılıkta; dijital baskı, matbaa, tekstil, tabela, dış cephe kaplama gibi alanların tasarımında, kullanışlı arayüzü nedeniyle tercih edilmektedir. CorelDraw ile kullanıcılar grafik, illüstrasyon tasarımı yapabilir; reklam sayfası, kart, antetli kağıt, logo, mühür tasarlayabilir; gazete, broşür, dergi hazırlayabilir; fotoğraflar üzerindeki renkleri değiştirerek montaj ve efektler uygulayabilir ve çalışmalarını animasyonlara dönüştürebilir. 
• Tipografi 

Tipografi; yazıyı belli tekniklerle düzenleme ve etkili hale getirme işlemidir. Bu işlem, bazı otoritelerce sanat olarak da tanımlanmaktadır. Sistematik olarak bir yazı; içeriği ve görselliği olmak üzere, iki farklı açıdan mesaj vermektedir. Tipografinin iyi kullanılması, içeriğe duygu kazandırmak anlamına gelir.
• Tasarım Teknikleri 

Başarılı bir grafikerin en büyük özelliği yaratıcı olmasıdır. Tasarım Teknikleri Dersi; Temel Tasarım Tarihçesi ve renk seçimi, tipografi, mizanpaj gibi tekniklerin nasıl kullanılması gerektiğini öğreterek başarılı bir tasarıma ulaşılmasına ve kişinin hayal dünyasının genişlemesine olanak sağlar.
• Etkili Sunum ve Portfolyo Hazırlama 

Yapılan çalışmalar ne kadar kaliteli olursa olsun; ancak iyi bir sunumla istenilen etki yaratılmaktadır. Etkili Sunum Dersleri’nde; bir sunumun fiziki yapısı, photoshop, illustrator ve indesign gibi tekniklerin nasıl kullanılması gerektiği ve sunum uygulama teknikleri öğretilir. Ayrıca bu derslerde, müşteriye özel ve kişisel kullanım amaçlı sunum hazırlama teknikleri ile ilgili önemli bilgiler de verilmektedir. İyi bir portfolyo ile; yapılan işin pazarlanması öğretilmekte ve global olarak en çok tık alan sitelerde yayınlanması sağlanarak, portfolyoların bilinirliği artırılmaktadır.


Kariyerinize Katkıları
Grafik Tasarım eğitim paketini başarıyla tamamlayan kursiyerler, dünya çapında geçerli bir mesleğe sahip olurlar. Öğrenilen tüm bilgiler, en son ve en yaygın kullanılan grafik tasarım yazılımları ve bilgilerinden oluşur. Tüm kursiyerler bu eğitim sonrasında; grafik tasarım dünyasını keşfederek, bu alanın gerekliliklerini öğrenir ve sektörel trendleri takip edecek bir bakış açısına da sahip olurlar. Kursiyerler; eğitim süresince öğrendikleri kapsamlı yazılımlar sayesinde, yazılımlar arasındaki entegrasyonu da sağlayarak programları daha iyi ve daha pratik kullanabilme özelliğine kavuşurlar.
Kursiyerler için grafik eğitimlerini Bilişim Eğitim Merkezi’nde alıyor olmanın en büyük avantajlarından biri de; bilgisayar eğitimleriyle birlikte Tipografi, Tasarım Teknikleri, Etkili Sunum ve Portfolyo Hazırlama dersleriyle akademik bir eğitim alarak sektöre bir adım daha önde çıkma fırsatı yakalamaktır.
Hangi Sektörlerde Çalışabilirsiniz?
• Matbaa

• Reklam ajansları

• Grafik tasarım stüdyoları

• Fotoğraf stüdyoları

• Gazete ve dergiler

• Şirketlerin pazarlama ve reklam departmanları

• Tekstil tasarım 

• Ambalaj tasarım

• Cam-Vitray

• Serbest çalışma (Freelance)
Alınabilecek Ünvanlar

Grafiker, Grafik Tasarımcı, Desinatör, Dizgici, Renk Ayırımcısı gibi değişik pozisyonlarla başlanarak Art Direktörlüğe kadar uzanan başarılı bir kariyer elde edilir. 

Hangi Sertifikalar Alınır?

Kursiyerler; Adobe Yetkili Eğitim Merkezi onaylı Bilişim Eğitim Merkezi Katılımcı Sertifikası’na sahip olurlar. Ayrıca İngilizce Online Sınavlara katılarak Adobe Certified Exam belgesine de sahip olabilirler. 

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 İndirim
3 Ay (120 Saat) 1100 TL 185 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 1.045 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Bire bir ders işlenmektedir gün ve saatleri öğrencilerin boş zamanlarına göre değişebilir

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:30 - 21:00
Salı 9:30 - 21:00
Çarşamba 9:30 - 21:00
Perşembe 9:30 - 21:00
Cuma 9:30 - 21:00
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 21:00
Pazar 9:30 - 21:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Ankara Çankaya Kızılay

İstanbul Ümraniye İstiklal

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir