Barista Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi

Firma Usla Uluslararası Servis & Lezzet Akademisi
Yer
Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder

COFFEEOLOGY / BARİSTA EĞİTİMİ

Barista Eğitimi; Temel Seviye (Introduction to Coffee & Foundation), Orta Seviye (Intermediate Level) ve Profesyonel Seviye (Professional Level) olmak üzere üç farklı eğitim grubuna ayrılmaktadır. Tüm eğitimler USLA | Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi’nde bulunan ve bu eğitimler için özel tasarlanmış olan barista sınıfında, SCAE Kahve Diploma modülü yetkili eğitmenler ve ekibi tarafından verilecektir.

SCAE (Speciality Coffee Association Europa – Avrupa Nitelikli Kahve Birliği), kalite ve dürüst ticaret ilkeleri doğrultusunda dünyada kahve sektöründe çalışan veya kahve ile ilgilenen herkesin en iyi standartlarda eğitim almasını amaçlar.
 
Program İçeriği: Genel kahve bilgileri, yetiştirici ülkeler ve coğrafyası, kahvenin tarihi, özel kahve ne demek, kahve türleri, aromaları, tatları ve içerdikleri kafein oranları, öğütülme süreci ve boyutları, tazelik sürelerinin önemi, dozajlama ve sıkıştırma, demleme kahve yapım yöntemleri ve standartları, süt yapma teknikleri, espresso makineleri ve teknolojileri, kahve kavurma bilgileri, profesyonelce kahve tadımı “cupping” eğitimler kapsamında hem teorik hem de uygulamalı dersler olarak yer alacaktır.

Kazanılan Sertifikalar: SCAE Foundation Barista Sertifikası, SCAE Intermediate Barista Sertifikası, SCAE Professional Barista Sertifikası,
 
 

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 17:00
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

İstanbul Şişli Gülbahar

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir