LYS Dahi Ders Evi

Firma Dahi Ders Evi
Yer
1.000 TL

Bizimle iletişime geçin: Mesaj Gönder
Mezun Grupların programı hafta içi hergün 9:30 15:30 arası -Lise gruplarının programı ise haftaiçi-hafta sonu okul dışı vakitrlerde uygulanmaktadır.

1-8  kişilik, öğrenme odaklı sınıf modelimiz ile öğrencilerimiz eğitimde tam olarak motive edilir. Öğretmenlerimiz ; örnek birer abidedir. Coşkulu, sıcak ve empatik bir yaklaşımla planlama ve uygulama yapılır. Öğrenciler düzenli kontrol edilir ve her türlü olumsuzluğa vakit geçirmeden önlem alınır.

Öğrencilerimiz evlerinde de velilerimiz yardımıyla takip edilir. Öğrencilerimizin her an ne yaptıklarını bilir, ne yapması gerektiğiyle ilgili velilerimiz bilgilendirilir ve öğrencilerimizin sorumluluğu onlarla direk Öğrenilenler tekrarlanan alıştırmalar ile kalıcı bilgiye dönüştürülür. Eksik görülen konuların tamamlanması için ek dersler, masabaşı çalışmalar yapılır.

Derslerimiz, öğrencilerimizin derse aktif katılımıyla işlenir. Başarının bilgi aktarımı olmadığı gerçeğinden yola çıkılarak gerektiğinde her türlü psikolojik destek (motivasyon, başarısızlık kaygısı, dikkat, zamanlama….) sağlanır.

Öğrenciler konunun ayrıntısını soru çözerek ve yapamadığı soruları öğretmenlerine sorarak öğrenirler. Öğrencilerimizin soruları günün her saatinde, anlık online olarak çözülür. Bu sistem sayesinde öğrencimiz konuyu pekiştirirken, alanında uzman öğretmenlerimiz öğrencimiz hep yanındadır. Öğrencilerimize iki haftada bir düzenli olarak deneme sınavı yapılır. Eksik olan detaylar analiz edilerek, öğrencilerimize bu konularla ilgili masa başı çalışma yapılır ve konuyla ilgili tam öğrenme 
gerçekleştirilir.

 

Süre Fiyatı
1 Ay (150 Saat) 1 x 1000 TL
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Mezun Grupların programı hafta içi hergün 9:30 15:30 arası -Lise gruplarının programı ise haftaiçi-hafta sonu okul dışı vakitlerde uygulanmaktadır.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 9:00 - 15:30
Salı 9:00 - 15:30
Çarşamba 9:00 - 15:30
Perşembe 9:00 - 15:30
Cuma 9:00 - 15:30
Hafta Sonu
Cumartesi
Pazar

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü Barış

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir