İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

İSTANBUL REGRESYON EĞİTİMİ

Firma Yeni Ben Akademi
Web Adresi yenibenakademi.kurs.com
Yer
İncelenme 3.705 kişi bu kursu inceledi
Üyelik 6. YIL
Fiyat tablosuna göz at
600 TL

BİLGİ: YENİ BEN AKADEMİ olarak İSTANBUL - ANKARA ve ESKİŞEHİR de şubelerimiz mevcuttur

REGRESYON EĞİTİMİ PROGRAMI;

Sertifikalı Spiritüel Koçluk Eğitimi 8 Konu Başlıklı

Türkiye'de tek Yeni Ben Akademi sertifikalı, 8 adet özel sıra dışı uygulayıcılık eğitimi ile Regresyon (geçmiş yaşam terapisi), Progresyon ( geleceğe gitmek), Duyular Dışı Algılama, Astral Seyahat, Hayatlar Arası Hayat Regresyonu, Akaşık Kayıt Okuma, Theta ve Spiritüel Regresyon, ve çok daha fazlası ile Spiritüel Koç olup, öncelikle kendi yaşamınızı değiştirmeye, daha sonra ise, tüm insanlara faydalı olmaya ve büyük farkındalıklar yaratmaya var mısınız?
KANAL BİLGİLERİNİN CANLI ALINDIĞI TÜRKİYE'NİN TEK EĞİTİMİ - ZAMANDA YOLCULUĞU TÜM HÜCRELERİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ. EVRENLER ARASI YOLCULUĞA HAZIR MISINIZ?
Yeniden Doğacak - Yeniden Bedenleneceğiz
Regresyon Uygulayıcılık Eğitimi
Hiç bir yerde seyredemeyeceğiniz, gerçek sıradışı eğitim videoları.
Bir saatte hayatlar değiştiren, regresyon, nefes ve wellness eğitmeni, yazar Emel Çekici tarafından düzenlenecek olan bu eğitim için ön kayıt yaptırınız.

Tarih= Lütfen Bilgi Alınız
Yer = İstanbul - Galata Kulesi Merkez

İletişim: 0850 346 91 49

Eğitime katılım maksimum 8 - 10 kişi ile sınırlı olacağından, erken ön kayıt yaptırınız. Eğitmen tarafından ön eleme söz konusu olmaktadır, ön eleme şartlarını Emel Çekici'den öğrenebilirsiniz. 

• Spiritüel Regresyon, trans hali ile bilinçaltı seviyede geriye gitme çalışması olup, geçmişte yaşanılan duygu, düşünce ve inançların kaynağı tespit edilerek, değişimin hızlı bir şekilde yapıldığı etkili bir tekniktir. Geriye gitme işlemi anne karnı ve öncesini de kapsar. 
• Bedensel tıbbi olarak açıklanamayan( somatoform) rahatsızlıkların, migren, nedeni belli olmayan baş ağrılarının, mide sorunları ve alerjiler gibi, bel, diz, boyun ağrılarının, öfke, panik atak, depresyon, kabuslar, cinsel ve fiziksel travmaların, korkuların, ölüm vb, ikili ilişki sorunları, aile, işyeri, yaşamdan soğuma, madde bağımlılığı, ölüm isteği ve geçmişten gelen karmaların negatif enerjilerin ve bağların kesilerek , bu yaşamda kaliteli ve hislerle yaşamayı sağlamaya yardımcı olan teknik bir çalışma metodudur. 
• Neden Türkiye’ de ilk çalışma olacak; çünkü bu eğitimde aynı zamanda Duru görü- Duru işiti kısaca, Duyular Dışı Algılamayı, Akaşık Kayıtlara nasıl girilir, Hayatlar Arası Hayat Regresyonu nedir , Yaşamlar Arası Yaşam Regresyonu da denilen ( Türkiye'de ilk ve tek eğitim ) öğrenip,aynı zamanda da ASTRAL SEYAHAT teknik ve uygulama bilgileri ile bu özelliğiniz sayesinde çalışmalarınızda birçok kişiden farklı olacaksınız. Bu eğitim Türkiye'de sadece Yeni Ben Akademi kurucusu Emel Çekici tarafından yapılmaktadır. Yaptığı çalışmalarda dda (Duyular Dışı Algılama) yeteneği ile, danışanı ile birlikte transa girerek , onlarla beraber yolculuk yapmaktadır. Ayrıca astral yolculuklarını çocukluğunda yapmaya başlayan Emel Çekici, bu yeteneğin herkeste olduğu düşüncesini taşıdı. Yolculuğun tüm sırlarını danışanları ile paylaşmaktadır. Evrene yapmış olduğu yolculuğu Ruhumun G Noktası Emel Çekici Eğitmen Yeni Ben Akademi isimli ilk kitabında ayrıntılarıyla anlatmış, büyük değişimini hissederek yaşamaya başlamıştır. Bir Saatte Hayatım Nasıl Değişti? Yazar Emel Çekici
• Eğitimi alanlar daha sonra açılacak Wellness Koçluğu Programına katılma hakkını elde edeceklerdir. Wellness Koçluğu Programı, Yaşam Koçluğu Programını da kapsar İleri Seviye Profesyonel Koçluk Programıdır. Ayrıca bu eğitimde de ileri seviyede spiritüel koçluk teknikleri öğrenilerek, birebir uygulamalar yapılacaktır. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayıp,eğitimin bitmesini hiç istemeyeceksiniz. 
İÇERİK
• Trans hali nasıl yaratılır? Hipnoz - Regresyon nedir? 
• Beyin frekanslarının öğrenilmesi, Theta frekansının öğrenilmesi ile daha özel çalışmalar yapabiliyor olacaksınız.
• NLP teknikleri ile regresyon nasıl daha etkili olur?
• İmajinasyon ile olumlu zihinsel frekansı yaratmak
• Duygu, his nedir? Hissetmemeyi hangi durumlarda seçeriz ve bu duygu durumlarından nasıl çıkabiliriz?
• Affetme duygusu nasıl yaratılır? Ölmüş bir yakını nasıl affettirebiliriz?
• Değersizlik inancından nasıl kurtarabiliriz?
• Provakatif Enerji Tekniği ne işe yarar?
. Akaşık Kayıt nedir? kayıtlara nasıl girilir?
.• Video ve örnek vakaların bilgisinin paylaşımı, spiritüel sohbet
• Kaybolmuş hislerin, tekrar hissedilmesi çalışması nasıl yapılır, his neden kaybolur?
. Taciz yaşamış kişilerin duyguları nasıl boşaltılır? 
• Geçmiş Yaşamlara yolculuk nasıl yapılır, enerjilerin dönüşümü nasıl sağlanır?
• Geçmiş ile bugün bağlantısının kurulması ve gelecek görselinin nasıl oluşturulmasının öğrenilmesi
• Negatif Enerjisel bağların kesilmesi, Pozitif Enerjisel bağların güçlendirilmesi çalışmasını
• Geçmişin olumsuz etkilerinin silinip, ESKİ BEN ‘e veda edip, YENİ BEN İle YENİDEN BEDENLENMENİN sağlanması çalışmasını öğrenmek.
• ASTRAL SEYAHAT nedir? Nasıl yapılır? BİLİNCİN istemli ve istemsiz yolculuğunun sınırları nelerdir?
. Gelecekten bilgi nasıl alınır?
. Theta beyin frekansı nedir? Büyük sır ne demektir? İstekler nasıl gerçek olur?
. Hayatlar Arası Hayat Regresyonu nedir? Nasıl uygulanır?
. Yaşamlar Arası Yaşam Regresyonu nedir? Nasıl uygulanır?
• Spiritüel yaşam koçluğu eğitimine herkes katılamaz:
• Bu çalışmaları Koşulsuz Sevgi ile yapabilecek, insanlara faydalı olmayı ve şifa vermeyi görev bilen, kendini, yaşamı ve insanları seven, kalp gözü açık veya açılmasına niyet edenler içindir. Az sayıda katılımcı alınacaktır. İlk önce kendinizi arındırarak başlayacağınız bu eğitim, daha sonra başkalarına şifa verme ile devam edecektir. 
NOT= KATILIMCILARA BİREBİR UYGULAMALI (SÜRPRİZ) KUNDALİNİ ENERJİSİ İLE TÜM ÇAKRALARIN DENGELENMESİ SEANSI YAPILACAKTIR + DERİN TRANS İLE EVRENE YOLCULUK + NEFES TERAPİSİ ( UYGULAMALI )

EMEL ÇEKİCİ KİMDİR ?

Eskişehir'de dünyaya geldi. Lise ve üniversite yıllarında Judo branşında başarılar elde etti, üst üste almış olduğu Türkiye birincilikleri ile milli oldu. Akabinde 2.DAN Judo antrenörü belgesine sahip oldu. Profesyonel spor hayatından sonra, spordan uzaklaşmayıp uzunca bir müddet başarılı sporcular yetiştirdi. Aynı zamanda da Uluslararası Dünya ve Avrupa Şampiyonaların da görevli olarak bulundu. Lisanslı Wellness Antrenörü'dür. 

Hacettepe Üniversitesi Anestezi ve Reanimasyon bölümünden mezun olup 25 yıllık iş yaşamında devlet kurumlarında ve hastanelerin ameliyathane acil ve yoğun bakımında Anestezi vererek, kalbi ve solunumu durmuş her yaşta hastaları, yeniden canlandırarak onları hayatta tutabilme mücadelesi verdi, bu vesileyle hasta psikolojisi üzerine çeşitli deneyimler edindi. Yaratılıştaki büyük mucizeyi heyecanla izledi. Doğum, ölüm, ruh gibi konularda araştırmalar yaptı. Spiritüel farkındalıklar yaşadı. Devamlı olarak kurs, seminer, konferanslarda edindiği bilgiler ve pratikte elde ettikleriyle ‘insanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır ’düşüncesinde onun en önemli görevinin ‘insanlara faydalı olması gerekliliğini anlayıp, toplumsal bilinç ve farkındalık uyandırmak adına çeşitli workshoplar ve çalışmalar düzenledi.

Bilimsel birikimlerini hayatta her fırsatta uygulamaya geçiren Çekici, Huzurevinde çalıştığı yıllarda ilklere imza attı. Yaşlılar için fiziksel ve ruhsal çalışmalar yaparak onların hayata daha sıkı sarılmaları için çaba harcadı. Tek koşul; Koşulsuz sevgi anlayışı ile çalışmalarını hala sürdürmektedir.

Kendi geliştirdiği bir çok tekniği uygulamaya geçiren, gerçek anlamda Türkiye’nin ilk Wellness Koçu’dur. Zihinsel Antrenman Teknikleri ile YENİ BEN, YENİ BİR BEDEN Programları düzenleyerek, seminerler vermektedir. Aynı zamanda Zihinsel Arınma Uzmanı ve Mentör olan Emel Çekici sizi Bedensel , Zihinsel ve Ruhsal yeniden doğmaya programlıyor. Ruhumun G Noktası ve Bir Saatte Hayatım Nasıl Değişti? kitapların yazarıdır. Kanal T ekranlarında her hafta canlı yayınlanan, kendisinin hazırlayıp sunduğu YENİ BEN, YENİ BİR BEDEN programı ve Uçanluş TV' de BİR SAATTE DEĞİŞİN programı ile, daha çok kitleye ulaşıp hayatlar değiştirmeyi amaç edinmiştir. Uluslararası Dünya Gençlik Konseyi Ankara Başkanlığını yapmaktadır. Madde bağımlılığı, gençleri bilgilendirme ve farkındalık çalışmaları ile üniversite, ilk, orta ve liselerde seminerler vermektedir. 

Eğitim alan başarılı kursiyerler, yeni ben akademi etkinliklerinde ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alabileceklerdir. 

Aynı bedende, YENİDEN DOĞMAK için şimdi den yerinizi ayırtın. Eğitimden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacağından, YENİ BEN’in doğumuna hazırlanın…
Anlatılmaz yaşanır bir eğitim sizi bekliyor. 


İletişim: 0850 346 91 49
Emel Çekici Yazar Yeni Ben Akademi - Regresyon, Nefes Ruhumun G Noktası Emel Çekici Yazar

Sıkça Sorulan Sorular

Emel Çekici genellikle 1 - 5 seans arası çalışmaktadır. Bazen tek seans yeterli olmaktadır. Yaşanılan duygulara göre değişmektedir. Bir saatte hayatlar değiştiren yazar ve eğitmen Emel Çekici ile değişiminizi başlatın, yeni ben, yeni bedeni , yeni bir hayatı yaratın. Siz çok değerlisiniz.
Grup eğitimleri 10 - 12 kişi olarak yapılmaktadır, minimum 5 kişi olduğunda eğitime başlanır. Bireysel olarak eğitim almak isteyenlerde katılım yapabilirler.
Evet, Anlara ve Eskişehir de bizzat benim tarafımdan seansları verilen şubelerimiz mevcuttur.

Bu Kurs için henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın.

Yorum Yap

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması
1 Gün (1 Saat) 1 x 600 TL Online seans ücretidir.
1 Gün (1 Saat) 1 x 600 TL Seans ücretidir. Seans 1,5 saat sürmektedir.
2 Gün (16 Saat) 2 x 2400 TL

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Bireysel seans için randevu alınız.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 10:00 - 18:00
Pazar 10:00 - 18:00

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Buraya 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.
Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İstanbul Beyoğlu Bereketzade

Bereketzade Mah. Camekan Sk. No.1 Daire:8 Galata - Beyoğlu / İstanbul

Regresyon Terapisi KURSUNDA FIRSAT ARAYIN VEYA MESAJ GÖNDERİN ACELE EDİN - FIRSATI KAÇIRMAYIN
Mesaj Gönder
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2020

Bana Kurs Bul