Excel Zen Akademi

Firma Zen Akademi
Yer
Yorum Puanı 0 yorum
Kurs.com'a Özel Avantajlar
İndirim %5 İndirimli Fiyat
Ödeme Kredi kartına vade farksız 9 taksit Peşin fiyatına 9 taksit taksit seçeneklerini incele
İptal 14 gün cayma hakkı

Excel Makro 

Raporlama tekniklerini barındırmakla birlikte, Excel’e dair hızlı ve pratik bilgilerin verildiği, az zamanda çok iş yapabilme becerisinin edinildiği bir eğitim programıdır. Excel’e bu yönleriyle hakim bir kullanıcıya işletmeler çok fazla ihtiyaç duymaktadırlar.
 
Kimler Katılabilir?

Genellikle beyaz yaka personellerin tercih ettiği bu programa, kariyerinde daha ileriyi hedefleyen, Excel ile rapor hazırlarken saatlerce uğraşarak zaman kaybeden ve kendisini analiz ve raporlama konusunda geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.
 
Ön Şart

Bu programa katılabilmek için, Excel Temel Seviye programını tamamlamış ya da Excel Temel Seviye kullanıcısı olma ön şartı bulunmaktadır.
 
Eğitimin Sonunda

Katılımcılar, gelişmiş filtreleme işlemlerini yapabilecek, tablolarını başka kullanıcılarla paylaşabilecek, Özet Tablo(Pivot Table) tablo oluşturabilecek, farklı yerlerdeki verileri bütünleyebilecek (Consolidation), dosyalarını bozulmalara karşı koruyabilecek ve şifre verebilecek, basit makrolarını oluşturabilecek, veri hesap tabloları (DataTable) oluşturabilecek, Hedef arama (Goal Seek) komutunu kullanabilecek, Senaryo yöneticisi (Scenarios Manager) ile senaryolar,raporlar yaratabilecek ve bu raporların sunumu için PowerPoint ile doğru entegrasyon yöntemlerine hakim olabileceklerdir.

Excel İleri 

Microsoft Excel programı işletmeler tarafından tercih edilen Office ailesinin en güçlü yazılımlarından biridir. Excel kullanımı birçok yazılımdan farklı olarak, üç seviyeden oluşmaktadır. Bunlar; Excel Temel, Excel İleri ve Excel Makro seviyeleridir.
Excel’in arka planında bulunan Visual Basic uygulama kodları ile Excel’in esnekliği bir araya getirilerek, beklentinin en üst seviyede karşılandığı, çözüm odaklı muhteşem yazılımların yaratılabildiği bir seviye olarak tanımlanabilir.

Kimler Katılabilir?
 
Excel’i ileri seviye kullanıcısı olan ve iş sürecini Excel’in formül ve komutlarıyla çözüme ulaştıramadığını düşünen, Excel’i yazacağı VBA kodlarıyla dilediği gibi esneterek kendi yazılımlarını yaratmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.
 
Ön Şart
 
Bu programa katılabilmek için, Excel ileri seviye programını tamamlamış ya da Excel İleri Seviye kullanıcısı olma ön şartı bulunmaktadır.
 
Eğitimin Sonunda
 
Katılımcılar, iş akış süreci içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri uygulamaları, hazır paket program kullanmak yerine Excel’de VBA aracılığıyla geliştirebilecek seviyeye geleceklerdir.  Bunu sağlamak amacıyla eğitimin içeriğinde yer alan konular işlendikten sonra, bu konuların pekiştirilmesi amacıyla gerçek bir projenin küçük bir modeli, eğitmen gözetiminde geliştirilecektir.


Microsoft Excel 

Programı işletmeler tarafından tercih edilen Office ailesinin en güçlü yazılımlarından biridir. Zen Akademi tarafından geliştirilen Türkiye’de bir ilk olan Excel Mühendisliği eğitimi, Excel’in her detayının aktarıldığı oldukça kapsamlı bir eğitim programıdır.
 
Kimler Katılabilir?

Genellikle beyaz yaka personellerin tercih ettiği bu programa, kariyerinde daha ileriyi hedefleyen, Excel ile rapor hazırlarken saatlerce uğraşarak zaman kaybeden ve kendisini analiz ve raporlama konusunda geliştirmek isteyen aynı zamanda Excel’e tüm detayları ile hakim olmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ön Şart

Bu programa katılabilmek için, Excel Temel Seviye eğitimi almış olmalı ya da Excel Temel Seviye bilgisine sahip olmak ön şartı bulunmaktadır.
 
Eğitimin Sonunda

Katılımcılar, Excel ile ilgili bir problem karşısında hızlı analiz yapabilecek ve çözüm yolu hakkında bir fikir elde ederek, ilgili çözümü gerek makro kodu yazarak gerek ilgili fonksiyonlar sayesinde oluşturabileceklerdir.

Sınav

Eğitim sonunda "Excel Mühendisi" sertifikasına sahip olabilmek için Zen Akademi tarafından bilgisayar ortamında gerçekleştirilecek online sınavdan en az 70 puan alınması gerekmektedir.

Nasıl Kayıt Olabilirim?

İster kayıt ücretin tamamını, isterseniz de ön kayıt ücretini ödeyerek bu eğitime hemen kayıt olabilirsin.

Süre Fiyatı Fiyat Açıklaması Kurs.com'a Özel Kayıt Seçenekleri %5 İndirim
2 Hafta (15 Saat) 2 x 225 TL Excel İleri 76 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 428 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
3 Hafta (24 Saat) 3 x 233 TL Excel Makro 118 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 665 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
1 Ay (40 Saat) 1 x 1000 TL Microsoft Excel 168 TL ödeyerek Ön Kaydını Yap 950 TL ödeyerek Tam Kaydını Yap
Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi 19:00 - 21:30
Salı 19:00 - 21:30
Çarşamba
Perşembe
Cuma 19:00 - 21:30
Hafta Sonu
Cumartesi 13:30 - 17:30
Pazar 13:30 - 17:30
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Henüz video bulunmamaktadır.

Bursa Nilüfer Özlüce

İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs Bilişim A.Ş. - Tüm hakları saklıdır © 2014-2017

Kurs.com ödeme ve güvenlik araçları
Görüş Bildir