UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

PARA BOLLUK VE SERVET ENERJİSİ

PARA, BOLLUK ve SERVET EĞİTİMİ NEDİR ?

**Bolluk Enerjisi ile çalışma sadece para ile ilgili değil sıhhatli olmamız iyi bir aşk yaşamamız kendimize yetecek kadar gelirimizin olması başımızın üzerine bir çatı olması da bir bolluktur aslında Çünkü her koşulda daha Negatif insanlar daha kötü durumda olan insanlar vardır çevremizde ve hayatımızda bizim için yeterli olan her şey aslında bizim için bir bolluk tur yalnız daha fazlasını istiyoruz ve bolluğun ve servetin içerisinde bir yaşam sürdürmek bizlerinde hakkı öyle değil mi çünkü evren bolluk içerisindedir. Her insan hayatına daha fazla para oluşturmak ister fakat ne yazık ki bazen para enerjisi açısından bollukta olunsa da para kişide kalmaz geldiği gibi gider. Paraya sadece aracılık ederiz. bolluk ile ilgili pürüzlerinde enerji alanında ortadan kalkması Para enerji alanımızda uygun eşleşmeyi yapamazsa maalesef kalamaz. Belki de şimdiye kadar para enerjiniz için olumlamalar yaptınız olmadı, ezberler denediniz olmadı. Global bir eğitmenle deneyimlemektedir. Bu eğitimde siz değerli kursiyerlerimize bolluk enerjisini daha fazla yükseltmekle birlikte fazlasını hayat akışınızda servet oluşturmanıza katkı sağlamayı tercih Para enerjisini doğru kullanmak, para ile ilgili enerjisel bakış açılarınızı farklılaştırmak hayanızda hangi mucizeleri oluşturacak bizlerde heyecanla bekliyoruz

Siz, hangi frekans ve titreşim seviyesindeyseniz; size ona göre durumlar, olaylar ve kişiler gelir. Bunu asla unutmayın. Bu nedenle, kendinizle ilgili çalışmalara devam etmeniz gerekiyor

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

•     Bolluk frekansı ile tanışma ve eşleşme

•     Bolluk ve bereket arası temel farklılıklar

•     Servet frekansının aktarılması ve yaşamımıza katkıları

•     Bolluk enerjisindeki negatiflerin ve blokelerin temizlenmesi

•     Para, bolluk ve servet frekansının korunması

•     Çakralarımız

•     Çakralarımızın bolluk frekansına geçişi

•     Aura

•     Bolluk aurasına geçiş ve koruma

•     Servet oluşturabilmek için enerji dengelemesi

•     Pozitif enerji seanslarına bolluk ve para frekansları dahil etme.

Eğitimimiz tedaviye yönelik değildir. Tıbbi bilgi bulunmamaktadır. Kişisel gelişiminizi pozitif desteklemek spiritüel açıdan sizlerin yaşamına her zaman olduğu gibi katkı olmayı seçiyoruz .

KİMLER KATILABİLİR

Bio ve kozmik eğitimi alanlar

Spiritüel danışmanlar ve koçlar

18 yaşından büyük olanlar

Numeroloji Eğitimini Tamamlayanlar,

Pozitif Enerji Uzmanları ,

Danışmanlar,

Kişisel gelişime Uzmanları,

Zengin olmak isteyen her kes katılabilir,

Enerjisel olarak Kendilerini ve Çevrelerini daha fazla bolluk içerisinde görmek isteyenler

Bolluk, Para, Servet mucizeler sizlerle olsun

Aramıza hoş geldiniz SEVGİLERİMLE

 

YÜZ YÜZE EĞİTİM İÇERİĞİ

 

Para, Bolluk ve Servet enerji eğitim içeriğinin tamamı aktarılmakla birlikte butik bir canlı yayın şekilde tüm kursiyerlerimiz eğitici ile çalışıp enerji deneyimleyebilecek örnek seanslarla eğitiminizi pekiştireceksiniz.

 Bir yıl süre ile aylık canlı yayınlarımızda beraber olacağız her canlı yayınımızda yeni konular çalışacağız Eğitimimizin üzerine eklemeler ve soru cevaplar yapılacaktır Bu eğitimin sizlere başarı, bolluk, sağlık, neşe ve pozitif geribildirim getirmesine niyet ediyoruz. Katkı olsun ve öyle oldu.

 NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Amacımız sizlerin Para, Bolluk ve Servet enerjisi evrende var olan bolluk enerjinin son derece başarılı ve diğer eğitim alan kişilere oranla Daha deneyimli ve Daha donalımlı Eğitimi vermeyi hedefledik, hedefimiz tüm kursiyerlerimizin sonsuz başarılı olması.

Eğitimi süresince dilediğiniz soruda ve konuda Eğiticimizle iletişim içinde kalabileceksiniz. Yüz yüze online eğitimde Eğiticimiz tarafından bant yayınlarında ve kayıt olduklarında 2 kez tek tek aktivasyonları ve canlı online derslerde de 3 kes para, bolluk ve servet enerjine uyumlanacaklardır toplamda 3 kere uyumlamaları çalışması yapılacaktır. Para, Bolluk ve Servet enerjisi Eğitimlerimiz standart Eğitimlerin dışındadır İsteğe Bağlı Birebir Özel derslerimiz ile Eğitim vermekteyiz. Bant Kayıtları PDF ve canlı Online ders olarak yapılmaktadır ve her canlı onlıne eğitim kaydı kursiyerimizde sonsuz kalacaktır Erişim sınırı yoktur Şuana kadar alınan geri bildirimler mucizedir. Sizleri Mucize Ötesi Eğitimiz için Zirve Kişisel Gelişim Merkezimizde görmek isteriz.

ÖZET

Evren Bolluk içerisindedir Enerjin Kadar Evrenden Servet ve Bolluk enerjisini çekersin

Para, Bolluk ve Servet enerjisi evrende var olan bolluk enerjinin kişinin bilinçaltında olumlamalarla aktarılmasıdır. Servet enerjisi kişinin Ruhsal, Fiziksel ve Zihinsel olarak kıtlık bilincini değiştirip dönüştürerek olumlu yönlerde bilinçaltımıza kodlanması frekanslar ile aktarılmasıdır . Evrenden Aldığımız bolluk enerjimizi Bedenimize, Hayatımıza, Yaşam tarzımızı Mucizelere taşımaktadır.

Yaşamınızda oluşan her durum siz farkında olmasınız da enerjinizle ilişiktir. Yaşam enerjinize Evren cevap verir. Bolluk Enerjiniz evrene nasıl titreşiyor, Negatif durumda kıtlık enerjisine nasıl geçiyoruz neler hissediyorsunuz, Bolluğumuzdaki negatifler temizlenince Bolluğumuzda Pozitif durumda neler hissediyorsunuz Enerjiniz yüksek olduğunda daha pozitif, daha neşeli ve yaşamı daha kolay deneyimlemeye başladığımızda farkındalığımız arttığı zaman para enerjisi pozitif enerjiye doğru akar Siz negatif olduğunuz da ise her şey sanki daha dağınık, daha negatif, yaşam sanki daha zor geliyor öyle değil mi. Aslında yaşam aynı burada fark etmeniz gereken şey enerjiniz. Her insan ellerinde, kalbinde, ruhunda, benliğinde mucizeler taşır. Bu mucizeler doğru zamanda, doğru şekilde açığa çıkabilirse pozitif sonuçlar kaçınılmaz olur.

Hayatınızın daha bolluk, daha servet dolu daha Sağlıklı daha fazla öz güvenli hissettiğiniz de daha mucize dolu olarak Farkındalığınızın yüksek olmasını istemezmisiniz ? Cevabınız EVET ise

O zaman Beraber Mucizelere Adım atalım aramıza hoş geldiniz.

KİMLER KATILABİLİR?

•     Bio ve Kozmik Enerji Eğitimini tamamlayanlar,

•     Spiritüel Danışmanlar ve koçlar,

·     Numeroloji Eğitimini Tamamlayanlar,

•     Pozitif Enerji Uzmanları ,

•     Danışmanlar,

•     Kişisel gelişime Uzmanları,

·     Koçlar,

·     Enerjisel olarak Kendilerini ve Çevrelerini daha iyi tanımak isteyenler, 

·     Hayatında Para ve Servet isteyenler,

 

KATILIMCILARA VERİLECEKLER

Yurtdışı akreditasyon sertifikası

Uygulama teknikleri PDF

 Eğitim içeriği PDF  

Online Canlı Eğitim Kaydı Kursiyerlere Özel

Ayda bir genel canlı yayın 12 Ay boyunca Kursiyerlerimize sınırsız erişim

Eğitimlerimiz google meet ten yapılmaktadır.

Ücretlendirmemiz eğitim belgelendirme şekline göre değişiklik göstermektedir

Para, Bolluk ve Servet Enerji Eğitimin Sertifikasını Nerelerde Kullanılır?

Zirve Kişisel Gelişim Merkezi'nden alacağınız Para, Bolluk ve Servet Enerji Eğitimi ve Para, Bolluk ve Servet Enerji Eğitiminin Sertifikası ile edindiğiniz kazanım ve tecrübeler sayesinde, aldığınız eğitimi sosyal çevrenize destek olarak değerlendirebilir ya da profesyonel bir kariyere adım atarak Para, Bolluk ve Servet seansları yapabilir uygulayıcısı olabilirsiniz. Seminer, panel, konferans çalışması yapabilir, kurum ya da bireylere danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

Daha Fazlası Daha Azı

Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Karşıyaka Donanmacı

Donanmacı Mahallesi Şükran Kurdakul Sokak No:22 kat:2 daire:201 Özgür Han Karşıyaka / İzmir

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.