İletişime Geçin

Aklınızdaki sorular için bizimle şimdi iletişime geçiniz Mesaj Gönder

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu - Bütçenize göre ders saatleri

Firma Çiğdem Şenyürek Sanat Atölyesi
Web Adresi cigdemsenyurek.kurs.com
Yer
%46 indirim 650 TL 350 TL

Eğitim Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Biz güzel sanatlar fakültelerinin yetenek sınavlarında sorduğu ve soracağı muhtemel sorulara öğrencileri hazırlıyoruz. Bu hazırlık sırasında ölçü, oran, orantı, persfektif, geometri bilgileri sürekli etüt ediliyor. Genel bir desen eğitiminden hemen sonra, obje, tonlama, figür, persfektif vb. konularını işliyoruz. Son 3 ay ise sürekli deneme sınavları üzerine atölye çalışmaları devam ediyor.
Özel bir sınıf. Sadece 7 Kişi. Her yıl sadece 7 kişilik iki atölye grubu açılır.
Tabii. Zaten 10-11 ay boyunca süren eğitimde temelden-sıfırdan başlamış olacaksınız Sınav sorularına yönelik hazırlık sağlıyoruz. Yeterli zaman ayırdığınızda ilerlemiş olacaksınız.
Atölye çalışması ekip olarak çalışılan bir alandır. Bu hazırlık sürecini hem teknik hem de sosyal olarak tümüyle ele alıyoruz. Resim yaparken, sanat tarihi, edebiyat, mimarlık, plastik sanatlar üzerine proje çalışmaları yürütüyoruz. Bu çalışmalar bireysel veya grup halinde olabiliyor. Bu da atölyenin aslında hazırlanma kampı niteğini kazanmasını sağlıyor. Bu hazırlanma sürecinin hayatınızda unutmayacağınız bir 11 ay olması bizim için önemli.
Evet. İstediğiniz zaman bırakabilirsiniz.

GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK KURSU

Bu kurs Ortaokul (Güzel Sanatlar Lisesi için) Lise, Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi Öğrenci ve Mezunlarını (4 Yıllık Lisans Bölümleri için) kapsamaktadır.

Kurs sonunda Güzel Sanatlar Lisesi veya Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Eğitim Fakülteleri bölümlerinin yetenek sınavlarına hazır olacaksınız.

ERKEN KAYIT ve BURSLULUK OLANAĞI (Bursluluk için yapılacak ön sınav için rendevu alınız)

Mimar Sinan, Marmara, Yıldız, Kocaeli, Çanakkale 18 Mart, Hacettepe, Eskişehir Anadolu, Dokuz Eylül vb. tüm Güzel Sanatlar ve Eğitim Fakültelerinin yetenek sınavlarına girme hakkınız vardır.
Aynı anda birçok üniversite ve bölüme başvurmak mümkündür.

Devlet Üniversiteleri Ağustos - Eylül aylarında,Vakıf Üniversiteleri Haziran -Temmuz aylarında iç mimarlık, grafik, moda tasarımı, tekstil, resim, endüstri tasarımı vb. bölümlerine Resim Yetenek Sınavı ile öğrenci almaktadır.

• Güzel sanatlar fakültelerinin resim yetenek sınavlarına girmek için 140 puan ve üstü yeterlidir. Resim Kurslarımıza katılın, devlet ve vakıf üniversitelerini derece ve burslarla kazanın.

• Lise, Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi 9-10 ve 11. sınıflar: İç Mimarlık, Grafik, Resim, Heykel, Seramik, Tekstil, Endüstriyel Tasarım alanlarında günümüzün en geçerli ve kaliteli mesleklerinden birine sahip olmak istiyorsanız arayın.

• Ortaokul öğrencilerinin de Güzel Sanatlar Liseleri için hazırlıyoruz.
BURSLULUK Sınavlarımız için lütfen rendevu alın. Sınıflarımızın kayıtları için acele edin. Yeteneğiniz doğrultusunda derslere başlamış olan sınıflara kaydınız yapılabilir.  

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
1 Ay (86 Saat) 1 x 650 TL 1 x 350 TL Kazancınız: 300 TL (Aylık ödemedir - Eğitim 11 ay sürer)

Başlama tarihleri hakkında bilgi almak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gün ve Saatler

Özel bir sınıf. Sadece 5 Kişi. Her yıl sadece 5 kişilik iki atölye grubu açılır. Bu gruplar birebir ve özenli bir eğitimle Güzel Sanatlar Yetenek Sınavı'na hazırlanır.

Günler Saat Aralıkları
Hafta İçi
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Hafta Sonu
Cumartesi 9:30 - 17:00
Pazar 9:30 - 0:00

Henüz yorum bulunmamaktadır.

İstanbul Bakırköy Zeytinlik

Zeytinlik Mh. Sporcu Sk. No:23B Bakırköy İstanbul

Toplu taşımaya yakın
Bakırköy Otobüs Durağı 100 m. uzaklıkta
Kurs.com
İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olun

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2018

Görüş Bildir