Gizlilik Sözleşmesi 

KURS BİLİŞİM A.Ş, müşteri ve site kullanıcılarına ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna özel bir önem ve dikkat göstermektedir. Bu husus şirketimizin bu konudaki hassasiyetinin gereği olmasının yanı sıra, ilgili yasal mevzuat uyarınca da yasal yükümlülüğümüzdür.

Web sitemizin ziyaret edilmesi sırasında otomatik olan veya olmayan yöntemlerle kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini temin edebilmek, daha sonra ise KURS BİLİŞİM A.Ş. olarak size daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır. Ayrıca KURS BİLİŞİM A.Ş., Gizlilik Politikası hükümleri doğrultusunda, kişisel verilerinizin korunması ve güvenliği ile ilgili gösterilmesi gereken dikkat ve özeni göstermektedir

Müşterilerimize ait kişisel veriler dahil olmak üzere tüm bilgiler müşteri ve site kullanıcılarının onayı olmaksızın, ilgili yasal mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan yasal kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere üçüncü taraflarla paylaşılmamaktadır.

Şirketimiz, destek hizmeti aldığı kuruluşların, KURS BİLİŞİM A.Ş. gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

Bu doğrultuda, Şirket, site kullanıcısı ve müşterilerimize ilişkin tüm bilgilerin yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliğinin, bütünlüğünün ve kullanılabilirliğinin sağlanması temel yaklaşımımızdır.

Bu politikada yer verilen taahhütler bu web sitesinde ve şirketimizin diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup bu sitede linki verilen web sitelerinde ve diğer web sitelerinde ziyaret edilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri, etik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup bu sitelerde uğranabilecek maddi/manevi kayıplardan KURS BİLİŞİM A.Ş. sorumlu değildir.

Kurs.com platformunda yer alan ve başvuru yapılan kurs veren mağaza ile kuruma iletmiş olduğunuz bilgileriniz (adres, telefon,aranılan kurs, e-posta adresi,ip vb.) paylaşılacaktır. Bunun dışında 3. şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Onaylı veri tabanımızda yer almanız halinde ise, tarafınıza ilginiz dahilinde kurs/eğitim hizmetleriyle ilgili olarak tanıtım ve
pazarlama faaliyetleri yapılması için ileti gönderilebilecektir. KURS BİLİŞİM A.Ş. tarafından gönderilen iletileri almak istemiyorsanız, size sunulan reddetme hakkını kullanarak örneğin; “yeni ürün ve hizmet tanıtımına ilişkin herhangi bir eposta almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ilgili kanala ait listemizden çıkabilirsiniz.

KURS BİLİŞİM A.Ş. gizlilik ve veri koruma prensiplerini güncel tutmak ve ilgili mevzuata uygun hale getirmek için Gizlilik Politikasında önceden haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikasını değiştirmeye karar verdiğimiz takdirde, değişen politika web sitemizde ilan edilecektir. Bu politika en son 10.05.2021 tarihinde değiştirilmiştir.

Kurum Bilgileri

Adresi: Ataköy 7-8-9-10.Kısım Mah. Çobançeşme E5 Yan Yol Cad. No:22/1  Ataköy NEF22 A Blok İç No:234 Bakırköy/İstanbul

Telefon: 0850 346 18 80 - 0850 333 58 77

Yer Sağlayıcı: KURS BİLİŞİM A.Ş.

Yetkili Denetim Organı: KVKK

Web Adresi: www.kurs.com

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.