Kurs.com üzerinden
kurs merkezlerine gelen toplam arama ve mesaj sayısı:

 • firmaadiniz.kurs.com uzantılı özel alt alan adı
 • Toplam kurs ekleme sınırı
 • Toplam şube
 • Mobil ve sabit numaralarınızdan talepler alma
 • Bilgi taleplerinin tarafınıza mail ve sms olarak iletilmesi
 • WhatsApp üzerinden talepler alma
 • BKB (Bana Kurs Bul) taleplerinin tarafınıza mail ve sms olarak iletilmesi
 • Kurs.com'dan web sitenizin linkini yayınlama
 • 10 kurs
 • 1 Merkez
 • 30 kurs
 • 1 Merkez + 1 Şube

Bilgi Talep Formu

%90 Müşteri Memnuniyet Oranı

Aylık 442.000 kurs arayanın ziyaret ettiği kurs.com'da firmalara binlerce kursiyer kazandırıyoruz.

Mor Sanat Akademisi
Akademimizin tanıtımı için desteğiniz yadsınamaz. Sizinle çalışmak büyük bir keyif. Başarılarınızın ve başarımızın devamı dileğiyle.
Melih Altın - Bostancı Club Sporium
Öncelikle dansa verdiğin hizmet için teşekkürler kurs.com. İstanbul şubeme kıbrıstan özel ders için öğrenci gelmesini sağladığın içinde ayrıca teşekkür ederim. Doğru ellerde hızla gelişen kurs.com iyiki varsın, emeği geçen herkese teşekkürler...
Risus Eğitim & Danışmanlık
İnsanların firmamıza ulaşmalarında kolaylık sağladı. Tek numara ile kolaylıkla bize ulaşıp bilgi alınabiliyor. Panel kullanımı çok rahat herşeyi detaylı olarak görebiliyorsunuz. Size ulaşmak isteyenlerin bilgileri anında telefonunuzda. Her seferinde siteye girmeniz gerekmiyor. İyi bir reklam aracı kurs.com firmalara tavsiye ediyorum.
Pro Dj Antalya
Her şey gayet güzel.
Gitaristanbul
Kurs.com ile profesyonel bır ekiple çalışıyoruz
Kişisel Gelişim Online
Teşekkürler kurs.com
Echo Akademi
Gayet güzel, çok iyi etkisini gördük. Tebrikler...
ARMONİ DANS VE MÜZİK AKADEMİSİ
Sisteminizden firma olarak memnunuz. Teknolojiye ayak uydurur sürekli kendini geliştirir yenilerse her zaman memnun kalırız. Teşekkürler iyi çalışmalar başarılar diliyorum.
Dinamik Satranç Kulübü
Yapılan çalışmalardan çok memnunum. Teşekkürler kurs.com
Tek-Erek Sanat-Tiyatro Evi (Testev)
Teşekkürler...
GÜLÜM PEKCAN DANS OKULU
Üyesi olmakla doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Titiz ve güvenli , kaliteli bir site. Umarım sitenin devamı hizmet anlayışını bozmadan daha da kendini geliştirerek sürer.
DONKİŞOT SANAT
Harikasınız.. Emeklerinize sağlık :)
PARS MUSIC PRODUCTİON
Sayenizde bir çok öğrenciye ulaştık
Hızlı Okutan
Küçük ve orta ölçekli iş yapıyorum, dolayısıyla yeni müşteriler bulmanın maliyeti ağır geliyordu ve zaman istiyordu, kurs.com 'a kaydolduktan sonra hiç bir çaba sarfetmeden aylık belli bir müşteri sayısı yakalar oldum, bu işimin devamlılığı için güzel bir şey, ayrıca çalışan arkadaşlar çok ilgili ve işlerini ciddiyetle yapıyorlar, kurs.com ailesine teşekkür eder..başarılar dilerim..
Senem Kaş Tüfekçi Sanat Atölyesi
Desteğini için çok teşekkür ediyorum. Daha çok kitleye ulaşmak, kendimizi tanıtmak adına yardımlarınız bizim yolumuza çok daha kısalttı. Sizinle çalışmak çok keyifli...
FACADİUM MÜHENDİSLİK
Çok teşekkürler kurs.com herşey olması gerekenden çok daha güzel...
NEFES SANAT MERKEZİ
Okulumuzun tanıtım ve iletişim alanlarında bize çok yardımcı oluyorsunuz. Tüm desteğiniz için teşekkürler daha güzel ve çok daha büyük başarılar elde etmek dileğiyle...
Spoken English
Her şey için teşekkürler.
Dönüşüm Atölyesi Kişisel Gelişim ve Sanat Eğitimi Merkezi
Her gün en az 6 kişi kurs.com üzerinden, Dönüşüm Atölyesi' yle iletişim kuruyor. Birlikte daha da bol kazanç sağlamak ve memnuniyet yaratmaya devam etmek çok güzel. Bundan daha da iyisi nasıl olur ve bunun için neler mümkün?.. :)
Gayrettepe Yabancı Dil Kursu
Kurs.com biz kurumlar icin çok önemli bir boslugu giderdi.Firmalarla ogrencileri çok doğru bir şekilde buluşturdu. Emeği gecen gecen herkesi gonulden kutluyorum.
ERGUVAN SANAT
Desteğiniz için çok teşekkürler...
BODRUM YÜZME İHTİSAS KULÜBÜ
Kurs comdan gayet memnunum insanların bize ulaşmasında çok fayda sağladı teşekkürler kurscom.
İstanbul Refleksoloji
Refleksolojiyi tanıtmada ve insanlara ulaştırmada büyük bir destek verdiniz İSTANBUL REFLEKSOLOJİ-PSİKOLOJİ olarak teşekkür ederiz.
ÖZEL MAVİ DÜŞLER SANAT KURSU
Kurs.com ailesine katıldığımız günden itibaren mavi düşler sanat ailesi olarak her geçen gün büyümekteyiz.Bu hizmeti bizlere sunan kurs.com ailesi personeline gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Pasta Atölyesi
Kurs.com gerçekten de umduğumdan başarılı bir firma çıktı. Her geçen gün kendisini yenileyip, yeni servisleri ekliyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum.
ÇAĞRI DİL OKULU
Çağrı Yabancı Dil Okulu-Ankara olarak yaklaşık bir yıldır Kurs.com ile birlikte çalışıyoruz. Başlangıçtan beri bize ne söz verildiyse yerine getirdiler. Gerek Gelen Aramalar, gerek Gelen Talepler, gerekse Bana Kurs Bul'dan çok talep alıyoruz. Bu vesile ile Kurs.com yetkililerine ve çalışanlarına teşekkürlerimizi arz ederiz.
Hey DJ
sayenizde firmamıza daha büyük yatırımlar yaptık tesekkurler...
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Proje Bazlı Uygulamalı eğitim modelimizi daha çok kitleye ulaştırmada bize yardımcı olan kurs.com ekibine Kariyerist Bilgi Teknolojileri adına teşekkür ederiz.
Ankara FreeStyle Dans
Ben hizmetinizden çok memnunum. Önceden başka bir kurum ile çalıştık. Fakat siz sürekli bir şey ekliyorsunuz veya yeniliyorsunuz! Çok dinamik bir çalışmanız var. Yaptığınız web siteden çok memnun kaldık! Memnun olmayan bir şey yazamıyorum-çünkü şu ana kadar öyle bir durum hiç olmadı :))))))))))))))
Modern Müzik Akademisi
Çalışanların ilgi ve alakaları için teşekkürler. Kurum tanıtımımız için ellerinden gelini yapıyorlar. Başarılarının devamını dileriz.
Misyon Mesleki Eğitim Kursu
Firmamız tüm ekibinizden ve çalışmalarınızdan çok memnun, teşekkür ederiz.
Sazen Sanat
Çok profesyonel ve ilgili... Teşekkürler
MÜZİK DURAĞI
Katkınızı göz ardı etmek haksızlık olur. Teşekkürler.
SANATHANE
Disiplinli çalışmalarınız ve çözümcül yaklaşımınız için sonsuz teşekkürler...
SEBA ÜLGEN ESTETİSYENLİK
Tüm hizmetlerden mutluyum, teşekkürler.
ZOOM IN 4 ENGLISH
Hedef kitlemize ulasmamiza yardimci oluyor. Tesekkurler
Atölye Sen
Son 15 günde iyi talep almaya başladım
Çin Kültür Merkezi
Üye olmakla doğru bir karar verdiğimizi düşünüyorum. Her şey çok güzel, teşekkürler kurs.com
BED EĞİTİM DANIŞMANLIK
Kurs.com dan kurum olarak çok memnunuz. Beklediğimizin üzerinde geri dönüşler alıyoruz.
Ekol Drama Sanat Evi
müşteri ilişkilerinden teknik destek ekibine kadar tüm Kurs.com ailesine teşekkürler.çalıştığımız günden itibaren ilgi destek sonsuz.
METRONOM MÜZİK KURSU
ARZ VE TALEP DENGESİNİ BÖLGELERE ÇOK İYİ YAYDIĞINIZI DÜŞÜNÜYORUM MÜZİK VE DANS GELİŞİMİNE SAĞLADIĞINIZ DESTEK VE İMKANLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER....
Vira Akademi Eğitim Merkezi
Firmamizin daha kurumsal gorunmesine katkida bulunan kurs.com ailesine teşekkürler, başarılar.
İMO Akademi
Destekleriniz için teşekkürler kurs.com.
Dj Store
Merhaba, henüz yeni üye olmamıza rağmen firmamıza kurs.com üzerinden ulaşanlar oldu. Kurs.com u başarılı ve gerekli buluyorum. Memnunuz.
American Time Beşiktaş
Güçlü veri tabanı ve altyapısı ile gayet sade ve kullanışlı bir site. Kişilerin ihtiyaçlarına göre bir kurs seçmesi için her zaman rahat ulaşılabilir ve firmamıza avantaj sağlayabilmektedir. Sanki kurumumuzun ikinci bir web sitesi diyebiliriz. Teşekkürler.
Şişli Moda Dans ve Spor Akademi
Kesinlikle çok memnunum.
Ediz Hoca Eğitim Koçluğu ve Danışmanlık
İşini çok ciddiye alan bir ekibin varlığını bilmek, yaptığım işe rahatlıkla yoğunlaşmamı sağlıyor. Teşekkürler Kurs.com ve arkasında işini ciddiye alan uzman kadro.
Özel Kukla Sanat Yetenek Kursu
MERHABALAR.6 YILDIR İZMİR GÜZELYALI'DA KUKLA SANAT MERKEZİNİ İŞLETMEKTEYİM.BİR ÇOK ALANDA TANITIM İÇİN ÇALIŞMALARIM OLDU.BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM EN AKILLICA TANITIM ÇALIŞMASI KURS COM ARACILIĞI İLE YAPMIŞ OLDUĞUM ÇALIŞMADIR.KURS COM VE AİLESİNE BİZE TANITIM AŞAMASINDA YOL GÖSTERİCİ OLMASINDAN DOLAYI ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.
Avrasya Akademi Dil / Eğitim Merkezi
Sisteminizden ve Desteklerinizden firma olarak memnunuz. Çalışanlarınız nazik ve bilgili insanlar. herkese Tavsiye edebiliriz...
DERYA MÜZİK AKADEMİSİ
İlanlar sayesinde arayanlar memnun verici. Sistem güzel tasarlanmış. Teşekkürler..
Şan Akademi
Mühendislik firmamızın verdiği mesleki eğitimlere olan ilgi sizin sayenizde kat kat arttı, desteğinizle daha da iyi olacağını düşünüyoruz, teşekkürler
Netiş Meslek Kursu
Kurumumuzun tanıtımında gerçekten fark yarattınız teşekkür ederiz ... !!!!
Hanifi Okumuş ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
niteliklli bir çalışma yapıyorsunuz ve çözüm odaklısınız,kişilerin bana ulaşmasında problemsiz bir hizmet sunuyorsunuz,teşekkür ediyorum..
MATEMATİK VE İNGİLİZCE DÜNYASI
Kurs.com işini titizlikle ve özenle yapan yegane firma bence. Telefonla aramalarda, bilgi aktarımında, firmaların kurumunuza ulaşması hususunda özenle çalışan kaliteli bir ekip. Hangi sektörde olursanız olun. Kurs. com da olun :)
Ekol Sanat Merkezi
kurs.com = başarı :) fazla söze gerek yok..
TATLI SÜRPRİZLER
Muhteşem bir ekip, işlerin hepsini takip edip, hızlı geri dönüşler yapıyorlar. Tavsiye ediyorum
Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü
Teşekkür ediyorum katkılarınız için.
DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ
Kurs .com sayesinde daha çok tanındım ve işlerim çoğaldı. İlk kez kaydolduğumda çok tereddütlüydüm ama şimdi iyiki kayıtlıyım diyorum zaten daha yeni bir yıllık sözleşme yaptım teşekkürler iyi ki bizimlesiniz.
Art Akademik Bale Dans ve Müzik Okulu
Bale, Müzik ve Dans akademimizin tanıtımı için verdiğiniz detaylı desteğinize minnettarız. Ayrıca çok kolay kullanımlı ve teknolojik web sayfamızı bize kazandırdığınız için de teşekkür ederiz. Birlikte çalışmamızın uzun yıllar sürmesi dileğiyle...
İstanbul Dj Academy
Öğrencilerin bize ulaşmasına kolaylık sağlıyor.Daha çok kitleye ulaşmak, dj kursumuzu ve akademimizi tanıtmak adına iyi bir reklam uygulaması .Panel kullanımı çok rahat herşeyi detaylı olarak görebiliyor ve istenildiğinde gerekli değişimleri kolaylıkla yapabiliyor olmamız bize gerekli kolaylığı sağlıyor.Sisteminizden Dj Academyolarak çok memnunuz gerekli tüm ilgiyi kurs.com ekibi başarılı şekilde gösteriyor. Kurs.com ailesine teşekkürlerimizi iletiyoruz. istanbul dj academy.
Vaha Kişisel Gelişim
Kurs.com ile ilk tanıştığım zaman bu denli etkili olabileceğini düşünmemiştim. Zaman içinde yanıldığımı anladım. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.
AHSEN ÖZDEN DANS ve MÜZİK AKADEMİ
turkiye genelinde hem kurulusumuzun tanıtımını yapmakta hemde halk oyunlarına ilgisi olan kisileri bize yonlendirmektedir.özellikle bizim bolgemizde istekli olanları bize yonlendirmesi bize buyuk katkı saglamakta TESEKURLER kurs.com
M - SANAT
Atölyemizi bir çok insanla tanıştırdığınız için çok teşekkürler.
Cüneyt İngiz Diksiyon ve Hitabet Kursu
Çok başarılı bir hizmet. Sorunlara anında çözüm ve en iyi kalite....Tebrik ederim....
SEVİLAY MAKE-UP
kurs nokta com firmama verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim başarı başarıları getiriyor başarılarınızın devamını diliyorum
Paten Dersim
Paten sporlarının gelişimi ve firmamız için büyük bir adım atmamızı sağlayan Kurs.com' a sonsuz teşekkürler
BEŞİK AKADEMİ SANAT EĞİTİMİ
Beşik Akademi' nin çalışmalarını internet ortamında iyi şekilde anlatan ve temsil eden kurs.com ailesine Sonsuz teşekürler
Dance Floor
Gerçekten sisteme girerken bu kadar faydalı olabileceğinizi tahmin etmiyordum. Özveriyle çalışan her konuda yardımcı olmaya çalışan personelinize de çok teşekkür ederiz. Sistemin hergün geliştiğini görmek de sevindirici. İyi çalışmalar dilerim.
DEMAY AKADEMİ
İyi niyet,çırpınış,destek olma çabası gerçekten insanı duygulandırıyor.Kuruma yeni bir dinamik getirdiniz.Bizden çok çabalamanız,bizi çok duygulandırdı.Çok teşekkürler...Ayrıca,kurumumuzun saygınlığı,somut bir şekilde arttı...
FOTOGRAFİNE Fotoğraf Eğitim ve Çekim Merkezi
Güzel elinize sağlık.
Mavi-Mi Sanat Merkezi
Mavi-Mi Sanat Ailesi olarak sağladığınız bu kusursuz hizmet için teşekkürü borç biliriz. KURS.COM ekibine daha güzel günlerde beraber büyümek umudu ile sevgilerimizi iletiyoruz... :)
Hobi Sanat Merkezi
Güzel ve kaliteli bir hizmet. Çok teşekkür ederim.
Gastro Akademi
Kurs.com'un, kurs arayan kişiler ile ilgili vakit kaybetmeden dönüş sağlayan sistemi ve veri kayıt özelliği sayesinde , kişilere anlık dönüşler yapabiliyor ya da dilediğimiz zaman iletişim bilgilerine ulaşabiliyoruz. Bu yönleriyle, kursiyerlerimizle iletişimimizi güçlendiren bir aracı kurum. Ekibe teşekkürlerimizi sunarız,
Beylikdüzü Müzik Akademisi
Beylikdüzü Müzik Akademisi olarak kurumumuza katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.
Düşsel Sanat Tiyatro ve Müzik Akademisi
Herşey mükemmel işliyor ekibinize teşekkür ederiz.
KAYNES EĞİTİM
Kurs.com'a profesyonel yaklaşımı ve kurduğu mükemmel alt yapı sebebi ile sonsuz teşekkürler. Sunduğunuz hizmetle birlikte daha fazla kurs talebi almaya başladık. Başarılarınızın devamını dileriz.
Fetih Spor Akademisi
Sizinle çalışmak büyük bir Keyif Spor Akademimizi Tanıtımı için Desteğinize teşekkür ederim
Tiyatro Keyfi Atölyeleri
İddialı, alışılmışın tersine çağdaş yöntemlerle çalışan ve öncelikle Tiyatro Keyfi'nin eserlerinde rol alabilecek kalitede oyuncular yetiştirme arzusunda olan bir atölye için kısa sürede farkındalık yarattınız. Teşekkürlerimizle.
AcademiaCity
Kariyer ve eğitim anlamında 19 yıllık bir birikimimizi, ortak bir noktada buluşturduğunuzdan ötürü büyük bir memnuniyet içerisindeyiz. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.
Troya Gençlik ve Spor Kulübü
Zamanla daha profesyonel bir çalışma içinde birlikte devam edeceğimiz bir site ..Çalışanlarınıza ve ilginize teşekkürler Kurs.com.
Alsancak Sanat Oyunculuk ve Yazarlık Atölyesi
Kendini devamlı geliştiren disiplinli ve samimi bir firma. Teşekkürler kurs.com sayenizde birçok kişiye ulaştık.
Paten Dersi 34 Spor Kulübü
Sizler ile çalıştığımız için memnun olduğumuzu söyleyebiliriz, teşekkürler :)
İstanbul Medya Akademisi
Kurs.com akademimiz için çok faydalı ve işlerimizi kolaylaştıran bir destekçi bizler için. Çok teşekkür ederiz. Her bir çalışanınız gayet nazik ve yardımcı oluyor!
Dahi Ders Evi
Öğrencinin kaliteli eğitime hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan mükemmel bir araç.
ALDEMİR AKADEMİ
Tanıtım konusunda oldukça başarılı. Müşterileriyle ilgili olmaları Kurs.com a güveni arttırıyor. Başarılarının devamını diliyorum.
Hülya Gürdamar Kişisel Gelişim Merkezi
Son derece profesyonel bir ekip, tam anlamı ile çözüm ortağımız mantığıyla hizmet veriyor. Markamızın bilinilirliği ve hizmetlerimizin tanıtımında gösterdiğiniz destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hep birlikte başarılarımızın devamı dileğiyle..
ŞENOL KAYA MÜZİK MERKEZİ
Son derece yararlı bir platform eminim kurs.com ile calışan herkes memnun kalacaktır.
Ardem Kariyer
İyi bir platform.
Ediz Müzik Kursu
Kurs.com ile çalışmak bir ayrıcalık... Bize kurumumuzun tanıtımını kolaylaştırma imkanı ve hedef kitleye ulaşma anlamında eşsiz bir ortam sağladığınız için tüm ekibinize teşekkürleri bir borç biliriz. Başarı her daim bizimle olsun...
Atölye D3 Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Atölyesi
Çok başarılı ..
Atölye 2B Güzel Sanatlara Hazırlık Atölyesi
sizinle çalışmaktan çok memnunuz,teşekkürler kurs.com.
Hsr Spor Akademisi
Akademimizin marka değerini yükseltiği için kurs.com a teşekkür ederim.
Teol Dil Okulları ve Yurtdışı Eğitim
desteğini hep arkamızda hissettiğimiz çok iyi bir ekip ve onlarla çalışmaktan çok mutluyuz.
AMFİBYUM DALIŞ ve DOĞA SPORLARI MERKEZİ
Kurs.com daha çok kitleye ulaşmamız ve kendimizi tanıtmak adına sosyal paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sizinle çalışmak çok keyifli...
Formaksan Technology
Eğitim Programlarımıza olan olumlu katkılarınızdan dolayı Teşekkür ederim.
BURSA ESTETİK AKADEMİ
Hizmetlerinizden ve katkılarınızdan memnunuz.Başarılarınızın devamını diliyoruz.
MUSA KURT MÜZİK KURSU
kurs.com ile çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.. ekip olarak çok profesyonel çalışıyorlar, bütün ekibe çok teşekkürler..
NARA FİNE ARTS STUDIO
Çok yardımınız dokunuyor.teşekkürler!
ATAKENT YÜZME KULÜBÜ
tebrikler
Mustafa Sarı Dans Stüdyosu
Gerçekten gayet güzel ve başarılı bir site kurs.com insanlar bu sayede ulaşmak istedikleri kursları sizin sayenizde görüp inceleme şansları oluyor böylelikle aradıkları bilgilere kolayca ulaşıyorlar başarılar tüm ekibe ..
Dönüşüm Akademisi
Öncelikle kesinlikle çok iyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir site olduğunu söylemeliyim. Fikir sahibini/kurucusunu tebrik ediyorum. Ancak bunun yanı sıra müşteri temsilcim Kader Kapan hanımın da her detayla sanki kendi mağazasıyla ilgilenir gibi ilgilenmesi de başka bir teşekkürü hak eden durum. Ekip olarak sizi kutluyor ve sitenizin başarılarının artarak devamını diliyorum.
Ahmet Türker Sanat Atölyesi
Kurs.com ile çalıştığımız 3 ay içinde, yeni açılan atölyemize geri dönüşler tatmin edici düzeyde. Tüm ekibe teşekkürler...
Dilko English Şişli
Kurs.com Sitesinden çok memnunum. Öğrenciler kolaylıkla istedikleri alanda rahat bir şekilde kurs bulabiliyorlar. Yapılan emek yerini bulmuş, eğitim merkezimize çok sayıda kursiyer sağladık. Ayrıca Bölgesel olarak tanınırlığı da yükseltmekteler. Başarılarının devamını diliyoruz...
Deha Eğitim Danışmanlık Merkezi
Verimli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederiz.
Digem Merkezi
Bu kadar memnun olacağımı işin gerçeği hiç düşünmemiştim. Şimdi her kursu olan arkadaşıma öneriyorum. İyi ki sizinle yolumuz kesişti ;)
Nirvana Akademi
Kişilerin bizi kolaylıkla bulmalarını sağlıyor. teşekkürler...
Akademihane
Kurs.com'dan çok memnunuz. Bir senelik kısa bir sürede işlerimiz katlandı. Eskiden sadece tanıdık tavsiyeleriyle yeni iş fırsatları bulabiliyorken şimdi sadece internet aramalarıyla bile birçok yeni fırsat yakalıyoruz. İnternet sitemizi artık çok kolay yönetebiliyoruz. Kurumsal telefon numaraları, kurumsal mailleşme servisleri sayesinde çok büyük gelişim kaydettik. Ayrıca Kurs.com ekibi ve teknik destek departmanının ilgisi bir harika. Her türlü sorunuma hemen müdahale ederek çözüyorlar. İşini seven, profesyonel bir ekip var. Kurs.com'a iş hayatında başarılar diliyorum çünkü bu aynı zamanda bizim de başarımız olacak :)
MEB ÖZEL SANAYİ-İ NEFİSE GÜZEL SANATLAR KURSU
Merhaba, öncelikle kurs com ekibi olarak sizlere çok teşekkür ederiz. Atölyemizede ilk görüşmelerimizi yaptığımızda ön yargılarım olmasına rağmen , vadettiğiniz kursiyer artışı gözle görülür oranda artmış bulunmakta.Daha sonra ki zamanlarda iletişim ağımızı mobil hatbağlayarak güçlendirdiniz.Her şey için teşekkür ederiz.Küçük bütçelerle binlerce kişiye ulaşmanın en hızlı en pratik yolu kurs.com.
KARACAN ANTALYA
Kurs.com adresinde eğitim merkezimize çok sayıda kursiyer sağladık. Başarılarının devamını diliyoruz
Yeni Umut Kişisel Gelişim Merkezi
Teşekkürler kurs.com
Başaran Bilişim Akademisi
Sizler bir harikasınız... Elinize emeğinize sağlık. "Sizi bilen bilir, bilmeyen kendi bilir" :) Kolay gelsin.... Ercan Yavaş/Kurucu

%90 Müşteri Memnuniyet Oranı

Aylık 442.000 kurs arayanın ziyaret ettiği kurs.com'da firmalara binlerce kursiyer kazandırıyoruz.

Mor Sanat Akademisi
Akademimizin tanıtımı için desteğiniz yadsınamaz. Sizinle çalışmak büyük bir keyif. Başarılarınızın ve başarımızın devamı dileğiyle.
Melih Altın - Bostancı Club Sporium
Öncelikle dansa verdiğin hizmet için teşekkürler kurs.com. İstanbul şubeme kıbrıstan özel ders için öğrenci gelmesini sağladığın içinde ayrıca teşekkür ederim. Doğru ellerde hızla gelişen kurs.com iyiki varsın, emeği geçen herkese teşekkürler...
Risus Eğitim & Danışmanlık
İnsanların firmamıza ulaşmalarında kolaylık sağladı. Tek numara ile kolaylıkla bize ulaşıp bilgi alınabiliyor. Panel kullanımı çok rahat herşeyi detaylı olarak görebiliyorsunuz. Size ulaşmak isteyenlerin bilgileri anında telefonunuzda. Her seferinde siteye girmeniz gerekmiyor. İyi bir reklam aracı kurs.com firmalara tavsiye ediyorum.
Pro Dj Antalya
Her şey gayet güzel.
Gitaristanbul
Kurs.com ile profesyonel bır ekiple çalışıyoruz
Kişisel Gelişim Online
Teşekkürler kurs.com
Echo Akademi
Gayet güzel, çok iyi etkisini gördük. Tebrikler...
ARMONİ DANS VE MÜZİK AKADEMİSİ
Sisteminizden firma olarak memnunuz. Teknolojiye ayak uydurur sürekli kendini geliştirir yenilerse her zaman memnun kalırız. Teşekkürler iyi çalışmalar başarılar diliyorum.
Dinamik Satranç Kulübü
Yapılan çalışmalardan çok memnunum. Teşekkürler kurs.com
Tek-Erek Sanat-Tiyatro Evi (Testev)
Teşekkürler...
GÜLÜM PEKCAN DANS OKULU
Üyesi olmakla doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Titiz ve güvenli , kaliteli bir site. Umarım sitenin devamı hizmet anlayışını bozmadan daha da kendini geliştirerek sürer.
DONKİŞOT SANAT
Harikasınız.. Emeklerinize sağlık :)
PARS MUSIC PRODUCTİON
Sayenizde bir çok öğrenciye ulaştık
Hızlı Okutan
Küçük ve orta ölçekli iş yapıyorum, dolayısıyla yeni müşteriler bulmanın maliyeti ağır geliyordu ve zaman istiyordu, kurs.com 'a kaydolduktan sonra hiç bir çaba sarfetmeden aylık belli bir müşteri sayısı yakalar oldum, bu işimin devamlılığı için güzel bir şey, ayrıca çalışan arkadaşlar çok ilgili ve işlerini ciddiyetle yapıyorlar, kurs.com ailesine teşekkür eder..başarılar dilerim..
Senem Kaş Tüfekçi Sanat Atölyesi
Desteğini için çok teşekkür ediyorum. Daha çok kitleye ulaşmak, kendimizi tanıtmak adına yardımlarınız bizim yolumuza çok daha kısalttı. Sizinle çalışmak çok keyifli...
FACADİUM MÜHENDİSLİK
Çok teşekkürler kurs.com herşey olması gerekenden çok daha güzel...
NEFES SANAT MERKEZİ
Okulumuzun tanıtım ve iletişim alanlarında bize çok yardımcı oluyorsunuz. Tüm desteğiniz için teşekkürler daha güzel ve çok daha büyük başarılar elde etmek dileğiyle...
Spoken English
Her şey için teşekkürler.
Dönüşüm Atölyesi Kişisel Gelişim ve Sanat Eğitimi Merkezi
Her gün en az 6 kişi kurs.com üzerinden, Dönüşüm Atölyesi' yle iletişim kuruyor. Birlikte daha da bol kazanç sağlamak ve memnuniyet yaratmaya devam etmek çok güzel. Bundan daha da iyisi nasıl olur ve bunun için neler mümkün?.. :)
Gayrettepe Yabancı Dil Kursu
Kurs.com biz kurumlar icin çok önemli bir boslugu giderdi.Firmalarla ogrencileri çok doğru bir şekilde buluşturdu. Emeği gecen gecen herkesi gonulden kutluyorum.
ERGUVAN SANAT
Desteğiniz için çok teşekkürler...
BODRUM YÜZME İHTİSAS KULÜBÜ
Kurs comdan gayet memnunum insanların bize ulaşmasında çok fayda sağladı teşekkürler kurscom.
İstanbul Refleksoloji
Refleksolojiyi tanıtmada ve insanlara ulaştırmada büyük bir destek verdiniz İSTANBUL REFLEKSOLOJİ-PSİKOLOJİ olarak teşekkür ederiz.
ÖZEL MAVİ DÜŞLER SANAT KURSU
Kurs.com ailesine katıldığımız günden itibaren mavi düşler sanat ailesi olarak her geçen gün büyümekteyiz.Bu hizmeti bizlere sunan kurs.com ailesi personeline gösterdikleri sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Pasta Atölyesi
Kurs.com gerçekten de umduğumdan başarılı bir firma çıktı. Her geçen gün kendisini yenileyip, yeni servisleri ekliyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum.
ÇAĞRI DİL OKULU
Çağrı Yabancı Dil Okulu-Ankara olarak yaklaşık bir yıldır Kurs.com ile birlikte çalışıyoruz. Başlangıçtan beri bize ne söz verildiyse yerine getirdiler. Gerek Gelen Aramalar, gerek Gelen Talepler, gerekse Bana Kurs Bul'dan çok talep alıyoruz. Bu vesile ile Kurs.com yetkililerine ve çalışanlarına teşekkürlerimizi arz ederiz.
Hey DJ
sayenizde firmamıza daha büyük yatırımlar yaptık tesekkurler...
Kariyerist Bilgi Teknolojileri Akademisi
Proje Bazlı Uygulamalı eğitim modelimizi daha çok kitleye ulaştırmada bize yardımcı olan kurs.com ekibine Kariyerist Bilgi Teknolojileri adına teşekkür ederiz.
Ankara FreeStyle Dans
Ben hizmetinizden çok memnunum. Önceden başka bir kurum ile çalıştık. Fakat siz sürekli bir şey ekliyorsunuz veya yeniliyorsunuz! Çok dinamik bir çalışmanız var. Yaptığınız web siteden çok memnun kaldık! Memnun olmayan bir şey yazamıyorum-çünkü şu ana kadar öyle bir durum hiç olmadı :))))))))))))))
Modern Müzik Akademisi
Çalışanların ilgi ve alakaları için teşekkürler. Kurum tanıtımımız için ellerinden gelini yapıyorlar. Başarılarının devamını dileriz.
Misyon Mesleki Eğitim Kursu
Firmamız tüm ekibinizden ve çalışmalarınızdan çok memnun, teşekkür ederiz.
Sazen Sanat
Çok profesyonel ve ilgili... Teşekkürler
MÜZİK DURAĞI
Katkınızı göz ardı etmek haksızlık olur. Teşekkürler.
SANATHANE
Disiplinli çalışmalarınız ve çözümcül yaklaşımınız için sonsuz teşekkürler...
SEBA ÜLGEN ESTETİSYENLİK
Tüm hizmetlerden mutluyum, teşekkürler.
ZOOM IN 4 ENGLISH
Hedef kitlemize ulasmamiza yardimci oluyor. Tesekkurler
Atölye Sen
Son 15 günde iyi talep almaya başladım
Çin Kültür Merkezi
Üye olmakla doğru bir karar verdiğimizi düşünüyorum. Her şey çok güzel, teşekkürler kurs.com
BED EĞİTİM DANIŞMANLIK
Kurs.com dan kurum olarak çok memnunuz. Beklediğimizin üzerinde geri dönüşler alıyoruz.
Ekol Drama Sanat Evi
müşteri ilişkilerinden teknik destek ekibine kadar tüm Kurs.com ailesine teşekkürler.çalıştığımız günden itibaren ilgi destek sonsuz.
METRONOM MÜZİK KURSU
ARZ VE TALEP DENGESİNİ BÖLGELERE ÇOK İYİ YAYDIĞINIZI DÜŞÜNÜYORUM MÜZİK VE DANS GELİŞİMİNE SAĞLADIĞINIZ DESTEK VE İMKANLAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER....
Vira Akademi Eğitim Merkezi
Firmamizin daha kurumsal gorunmesine katkida bulunan kurs.com ailesine teşekkürler, başarılar.
İMO Akademi
Destekleriniz için teşekkürler kurs.com.
Dj Store
Merhaba, henüz yeni üye olmamıza rağmen firmamıza kurs.com üzerinden ulaşanlar oldu. Kurs.com u başarılı ve gerekli buluyorum. Memnunuz.
American Time Beşiktaş
Güçlü veri tabanı ve altyapısı ile gayet sade ve kullanışlı bir site. Kişilerin ihtiyaçlarına göre bir kurs seçmesi için her zaman rahat ulaşılabilir ve firmamıza avantaj sağlayabilmektedir. Sanki kurumumuzun ikinci bir web sitesi diyebiliriz. Teşekkürler.
Şişli Moda Dans ve Spor Akademi
Kesinlikle çok memnunum.
Ediz Hoca Eğitim Koçluğu ve Danışmanlık
İşini çok ciddiye alan bir ekibin varlığını bilmek, yaptığım işe rahatlıkla yoğunlaşmamı sağlıyor. Teşekkürler Kurs.com ve arkasında işini ciddiye alan uzman kadro.
Özel Kukla Sanat Yetenek Kursu
MERHABALAR.6 YILDIR İZMİR GÜZELYALI'DA KUKLA SANAT MERKEZİNİ İŞLETMEKTEYİM.BİR ÇOK ALANDA TANITIM İÇİN ÇALIŞMALARIM OLDU.BUGÜNE KADAR YAPTIĞIM EN AKILLICA TANITIM ÇALIŞMASI KURS COM ARACILIĞI İLE YAPMIŞ OLDUĞUM ÇALIŞMADIR.KURS COM VE AİLESİNE BİZE TANITIM AŞAMASINDA YOL GÖSTERİCİ OLMASINDAN DOLAYI ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.
Avrasya Akademi Dil / Eğitim Merkezi
Sisteminizden ve Desteklerinizden firma olarak memnunuz. Çalışanlarınız nazik ve bilgili insanlar. herkese Tavsiye edebiliriz...
DERYA MÜZİK AKADEMİSİ
İlanlar sayesinde arayanlar memnun verici. Sistem güzel tasarlanmış. Teşekkürler..
Şan Akademi
Mühendislik firmamızın verdiği mesleki eğitimlere olan ilgi sizin sayenizde kat kat arttı, desteğinizle daha da iyi olacağını düşünüyoruz, teşekkürler
Netiş Meslek Kursu
Kurumumuzun tanıtımında gerçekten fark yarattınız teşekkür ederiz ... !!!!
Hanifi Okumuş ÖĞRENCİ KOÇLUĞU
niteliklli bir çalışma yapıyorsunuz ve çözüm odaklısınız,kişilerin bana ulaşmasında problemsiz bir hizmet sunuyorsunuz,teşekkür ediyorum..
MATEMATİK VE İNGİLİZCE DÜNYASI
Kurs.com işini titizlikle ve özenle yapan yegane firma bence. Telefonla aramalarda, bilgi aktarımında, firmaların kurumunuza ulaşması hususunda özenle çalışan kaliteli bir ekip. Hangi sektörde olursanız olun. Kurs. com da olun :)
Ekol Sanat Merkezi
kurs.com = başarı :) fazla söze gerek yok..
TATLI SÜRPRİZLER
Muhteşem bir ekip, işlerin hepsini takip edip, hızlı geri dönüşler yapıyorlar. Tavsiye ediyorum
Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü
Teşekkür ediyorum katkılarınız için.
DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ
Kurs .com sayesinde daha çok tanındım ve işlerim çoğaldı. İlk kez kaydolduğumda çok tereddütlüydüm ama şimdi iyiki kayıtlıyım diyorum zaten daha yeni bir yıllık sözleşme yaptım teşekkürler iyi ki bizimlesiniz.
Art Akademik Bale Dans ve Müzik Okulu
Bale, Müzik ve Dans akademimizin tanıtımı için verdiğiniz detaylı desteğinize minnettarız. Ayrıca çok kolay kullanımlı ve teknolojik web sayfamızı bize kazandırdığınız için de teşekkür ederiz. Birlikte çalışmamızın uzun yıllar sürmesi dileğiyle...
İstanbul Dj Academy
Öğrencilerin bize ulaşmasına kolaylık sağlıyor.Daha çok kitleye ulaşmak, dj kursumuzu ve akademimizi tanıtmak adına iyi bir reklam uygulaması .Panel kullanımı çok rahat herşeyi detaylı olarak görebiliyor ve istenildiğinde gerekli değişimleri kolaylıkla yapabiliyor olmamız bize gerekli kolaylığı sağlıyor.Sisteminizden Dj Academyolarak çok memnunuz gerekli tüm ilgiyi kurs.com ekibi başarılı şekilde gösteriyor. Kurs.com ailesine teşekkürlerimizi iletiyoruz. istanbul dj academy.
Vaha Kişisel Gelişim
Kurs.com ile ilk tanıştığım zaman bu denli etkili olabileceğini düşünmemiştim. Zaman içinde yanıldığımı anladım. Tüm ekibe teşekkür ediyorum.
AHSEN ÖZDEN DANS ve MÜZİK AKADEMİ
turkiye genelinde hem kurulusumuzun tanıtımını yapmakta hemde halk oyunlarına ilgisi olan kisileri bize yonlendirmektedir.özellikle bizim bolgemizde istekli olanları bize yonlendirmesi bize buyuk katkı saglamakta TESEKURLER kurs.com
M - SANAT
Atölyemizi bir çok insanla tanıştırdığınız için çok teşekkürler.
Cüneyt İngiz Diksiyon ve Hitabet Kursu
Çok başarılı bir hizmet. Sorunlara anında çözüm ve en iyi kalite....Tebrik ederim....
SEVİLAY MAKE-UP
kurs nokta com firmama verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim başarı başarıları getiriyor başarılarınızın devamını diliyorum
Paten Dersim
Paten sporlarının gelişimi ve firmamız için büyük bir adım atmamızı sağlayan Kurs.com' a sonsuz teşekkürler
BEŞİK AKADEMİ SANAT EĞİTİMİ
Beşik Akademi' nin çalışmalarını internet ortamında iyi şekilde anlatan ve temsil eden kurs.com ailesine Sonsuz teşekürler
Dance Floor
Gerçekten sisteme girerken bu kadar faydalı olabileceğinizi tahmin etmiyordum. Özveriyle çalışan her konuda yardımcı olmaya çalışan personelinize de çok teşekkür ederiz. Sistemin hergün geliştiğini görmek de sevindirici. İyi çalışmalar dilerim.
DEMAY AKADEMİ
İyi niyet,çırpınış,destek olma çabası gerçekten insanı duygulandırıyor.Kuruma yeni bir dinamik getirdiniz.Bizden çok çabalamanız,bizi çok duygulandırdı.Çok teşekkürler...Ayrıca,kurumumuzun saygınlığı,somut bir şekilde arttı...
FOTOGRAFİNE Fotoğraf Eğitim ve Çekim Merkezi
Güzel elinize sağlık.
Mavi-Mi Sanat Merkezi
Mavi-Mi Sanat Ailesi olarak sağladığınız bu kusursuz hizmet için teşekkürü borç biliriz. KURS.COM ekibine daha güzel günlerde beraber büyümek umudu ile sevgilerimizi iletiyoruz... :)
Hobi Sanat Merkezi
Güzel ve kaliteli bir hizmet. Çok teşekkür ederim.
Gastro Akademi
Kurs.com'un, kurs arayan kişiler ile ilgili vakit kaybetmeden dönüş sağlayan sistemi ve veri kayıt özelliği sayesinde , kişilere anlık dönüşler yapabiliyor ya da dilediğimiz zaman iletişim bilgilerine ulaşabiliyoruz. Bu yönleriyle, kursiyerlerimizle iletişimimizi güçlendiren bir aracı kurum. Ekibe teşekkürlerimizi sunarız,
Beylikdüzü Müzik Akademisi
Beylikdüzü Müzik Akademisi olarak kurumumuza katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.
Düşsel Sanat Tiyatro ve Müzik Akademisi
Herşey mükemmel işliyor ekibinize teşekkür ederiz.
KAYNES EĞİTİM
Kurs.com'a profesyonel yaklaşımı ve kurduğu mükemmel alt yapı sebebi ile sonsuz teşekkürler. Sunduğunuz hizmetle birlikte daha fazla kurs talebi almaya başladık. Başarılarınızın devamını dileriz.
Fetih Spor Akademisi
Sizinle çalışmak büyük bir Keyif Spor Akademimizi Tanıtımı için Desteğinize teşekkür ederim
Tiyatro Keyfi Atölyeleri
İddialı, alışılmışın tersine çağdaş yöntemlerle çalışan ve öncelikle Tiyatro Keyfi'nin eserlerinde rol alabilecek kalitede oyuncular yetiştirme arzusunda olan bir atölye için kısa sürede farkındalık yarattınız. Teşekkürlerimizle.
AcademiaCity
Kariyer ve eğitim anlamında 19 yıllık bir birikimimizi, ortak bir noktada buluşturduğunuzdan ötürü büyük bir memnuniyet içerisindeyiz. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.
Troya Gençlik ve Spor Kulübü
Zamanla daha profesyonel bir çalışma içinde birlikte devam edeceğimiz bir site ..Çalışanlarınıza ve ilginize teşekkürler Kurs.com.
Alsancak Sanat Oyunculuk ve Yazarlık Atölyesi
Kendini devamlı geliştiren disiplinli ve samimi bir firma. Teşekkürler kurs.com sayenizde birçok kişiye ulaştık.
Paten Dersi 34 Spor Kulübü
Sizler ile çalıştığımız için memnun olduğumuzu söyleyebiliriz, teşekkürler :)
İstanbul Medya Akademisi
Kurs.com akademimiz için çok faydalı ve işlerimizi kolaylaştıran bir destekçi bizler için. Çok teşekkür ederiz. Her bir çalışanınız gayet nazik ve yardımcı oluyor!
Dahi Ders Evi
Öğrencinin kaliteli eğitime hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayan mükemmel bir araç.
ALDEMİR AKADEMİ
Tanıtım konusunda oldukça başarılı. Müşterileriyle ilgili olmaları Kurs.com a güveni arttırıyor. Başarılarının devamını diliyorum.
Hülya Gürdamar Kişisel Gelişim Merkezi
Son derece profesyonel bir ekip, tam anlamı ile çözüm ortağımız mantığıyla hizmet veriyor. Markamızın bilinilirliği ve hizmetlerimizin tanıtımında gösterdiğiniz destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Hep birlikte başarılarımızın devamı dileğiyle..
ŞENOL KAYA MÜZİK MERKEZİ
Son derece yararlı bir platform eminim kurs.com ile calışan herkes memnun kalacaktır.
Ardem Kariyer
İyi bir platform.
Ediz Müzik Kursu
Kurs.com ile çalışmak bir ayrıcalık... Bize kurumumuzun tanıtımını kolaylaştırma imkanı ve hedef kitleye ulaşma anlamında eşsiz bir ortam sağladığınız için tüm ekibinize teşekkürleri bir borç biliriz. Başarı her daim bizimle olsun...
Atölye D3 Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Atölyesi
Çok başarılı ..
Atölye 2B Güzel Sanatlara Hazırlık Atölyesi
sizinle çalışmaktan çok memnunuz,teşekkürler kurs.com.
Hsr Spor Akademisi
Akademimizin marka değerini yükseltiği için kurs.com a teşekkür ederim.
Teol Dil Okulları ve Yurtdışı Eğitim
desteğini hep arkamızda hissettiğimiz çok iyi bir ekip ve onlarla çalışmaktan çok mutluyuz.
AMFİBYUM DALIŞ ve DOĞA SPORLARI MERKEZİ
Kurs.com daha çok kitleye ulaşmamız ve kendimizi tanıtmak adına sosyal paylaşımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Sizinle çalışmak çok keyifli...
Formaksan Technology
Eğitim Programlarımıza olan olumlu katkılarınızdan dolayı Teşekkür ederim.
BURSA ESTETİK AKADEMİ
Hizmetlerinizden ve katkılarınızdan memnunuz.Başarılarınızın devamını diliyoruz.
MUSA KURT MÜZİK KURSU
kurs.com ile çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.. ekip olarak çok profesyonel çalışıyorlar, bütün ekibe çok teşekkürler..
NARA FİNE ARTS STUDIO
Çok yardımınız dokunuyor.teşekkürler!
ATAKENT YÜZME KULÜBÜ
tebrikler
Mustafa Sarı Dans Stüdyosu
Gerçekten gayet güzel ve başarılı bir site kurs.com insanlar bu sayede ulaşmak istedikleri kursları sizin sayenizde görüp inceleme şansları oluyor böylelikle aradıkları bilgilere kolayca ulaşıyorlar başarılar tüm ekibe ..
Dönüşüm Akademisi
Öncelikle kesinlikle çok iyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir site olduğunu söylemeliyim. Fikir sahibini/kurucusunu tebrik ediyorum. Ancak bunun yanı sıra müşteri temsilcim Kader Kapan hanımın da her detayla sanki kendi mağazasıyla ilgilenir gibi ilgilenmesi de başka bir teşekkürü hak eden durum. Ekip olarak sizi kutluyor ve sitenizin başarılarının artarak devamını diliyorum.
Ahmet Türker Sanat Atölyesi
Kurs.com ile çalıştığımız 3 ay içinde, yeni açılan atölyemize geri dönüşler tatmin edici düzeyde. Tüm ekibe teşekkürler...
Dilko English Şişli
Kurs.com Sitesinden çok memnunum. Öğrenciler kolaylıkla istedikleri alanda rahat bir şekilde kurs bulabiliyorlar. Yapılan emek yerini bulmuş, eğitim merkezimize çok sayıda kursiyer sağladık. Ayrıca Bölgesel olarak tanınırlığı da yükseltmekteler. Başarılarının devamını diliyoruz...
Deha Eğitim Danışmanlık Merkezi
Verimli çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederiz.
Digem Merkezi
Bu kadar memnun olacağımı işin gerçeği hiç düşünmemiştim. Şimdi her kursu olan arkadaşıma öneriyorum. İyi ki sizinle yolumuz kesişti ;)
Nirvana Akademi
Kişilerin bizi kolaylıkla bulmalarını sağlıyor. teşekkürler...
Akademihane
Kurs.com'dan çok memnunuz. Bir senelik kısa bir sürede işlerimiz katlandı. Eskiden sadece tanıdık tavsiyeleriyle yeni iş fırsatları bulabiliyorken şimdi sadece internet aramalarıyla bile birçok yeni fırsat yakalıyoruz. İnternet sitemizi artık çok kolay yönetebiliyoruz. Kurumsal telefon numaraları, kurumsal mailleşme servisleri sayesinde çok büyük gelişim kaydettik. Ayrıca Kurs.com ekibi ve teknik destek departmanının ilgisi bir harika. Her türlü sorunuma hemen müdahale ederek çözüyorlar. İşini seven, profesyonel bir ekip var. Kurs.com'a iş hayatında başarılar diliyorum çünkü bu aynı zamanda bizim de başarımız olacak :)
MEB ÖZEL SANAYİ-İ NEFİSE GÜZEL SANATLAR KURSU
Merhaba, öncelikle kurs com ekibi olarak sizlere çok teşekkür ederiz. Atölyemizede ilk görüşmelerimizi yaptığımızda ön yargılarım olmasına rağmen , vadettiğiniz kursiyer artışı gözle görülür oranda artmış bulunmakta.Daha sonra ki zamanlarda iletişim ağımızı mobil hatbağlayarak güçlendirdiniz.Her şey için teşekkür ederiz.Küçük bütçelerle binlerce kişiye ulaşmanın en hızlı en pratik yolu kurs.com.
KARACAN ANTALYA
Kurs.com adresinde eğitim merkezimize çok sayıda kursiyer sağladık. Başarılarının devamını diliyoruz
Yeni Umut Kişisel Gelişim Merkezi
Teşekkürler kurs.com
Başaran Bilişim Akademisi
Sizler bir harikasınız... Elinize emeğinize sağlık. "Sizi bilen bilir, bilmeyen kendi bilir" :) Kolay gelsin.... Ercan Yavaş/Kurucu
Firmanıza özel alan adına firmaadi.kurs.com Firmanızın adını temsil eden (firmaadı.kurs.com) bir adres ile sizin için kurs.com'da mağaza açıyoruz. Bu mağazaya firma bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizi, fotoğraflarınızı ve tüm kurslarınızı anahtar teslimi ve ücretsiz olarak ekliyoruz. Daha sonra size vereceğimiz panel bilgileri ile istediğiniz değişiklikleri 7/24 yapabilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.
kurs.com'da il/ilçe seçimi yaparak çıkan sonuç sayfasından firmanızın kursunu buluyor ve buradan kurs detaylarına bakarak size özel olarak ücretsiz kurumsal hattınızı arıyorlar. Size atanan 0850'li kurumsal hattınızı istediğiniz cep ve sabit telefonlara ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Böylece kurs.com'daki mağazanızdaki 0850'li hattınız arandığında istediğiniz cep ve sabit telefonlar çalacak ve kurs arayanlar sizinle görüşecektir. 0850 hat numarası sadece size özeldir ve kullanım ve yönlendirme ücreti kesinlikle ücretsizdir. Ayrıca mağazanızda yer alan bilgi talep formu sayesinde 7/24 size kurs talebi gönderebilirler.
Size gelen tüm arama sayısını, arama tarihlerini ve arayan numaraları görebilirsiniz. Ayrıca kurs bilgi talep formu sayısını, tarihini, talep bırakan kişinin adı/soyad, eposta ve telefon numarasını görebilirsiniz.
Kurs ekleme sınırı yoktur. Verdiğiniz tüm kursları sınırsız sayıda ekleyebilir veya bize ekletebilirsiniz.
Firmanız için ve her kursunuz için ayrı ayrı ve sınırsız sayıda fotoğraf ekleyebilirsiniz.
Firmanız ve her kursunuz için ayrı ayrı ve sınırsız sayıda video ekleyebilirsiniz. Not: youtube videolarınızı tek tuşla ekleyebilirsiniz.
Mağazanızı ve tüm kurslarınızı anahtar teslimi ve ücretsiz olarak biz kuruyoruz.
Kurs ekleme ve düzenleme için bizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2023

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.