9. YIL KAYNES EĞİTİM
  • Kocaeli
    1. Gebze

  • 3.438 kişi bu kursu inceledi

    Köprülü Vinç Operatörü Seviye 3 Belgenizi Devlet teşviki alın!

    %100 DEVLET GERİ ÖDEME TEŞVİKİ KAPSAMINA ALINDI. (11 Kasım 2018 tarihli ve 30592 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan dördüncü Tebliğ ile)

    İşletmelerde Köprülü Vinç - Tavan vinci kullananlar için belgeli çalışma zorunluluğu getirilmiştir. 

    Verilecek belgeler Mesleki Yeterlilik Kurumu onaylı ve ISO 17024 standardına uygundur.

    Teşvik kapsamında sınav giren adaylara ek bir ücret ödemen 3 sınav hakkı tanınmaktadır.

    Sınavlardan başarılı olanların yatırdıkları sınav ücretleri devlet tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca belge masraf harçları alınmamaktadır. 

    Sınavlar yetkili belgelendirme kuruluşu Kaynes tarafından yapılmaktadır. Türkiye'nin tüm illerinde yetkili kuruluş olarak sınav ve belgelendirme yapmaktayız.

    Köprülü Vinç Operatörleri çalıştıran işletme/kurumlara nitelikli personel arzının sağlanması, bu faaliyetlerin eğitim almış ve nitelik kazandırılmış kişiler tarafından yürütülmesi ve çalışmalarda kalitenin artırılması için;
    •Adayların sahip olması gereken nitelikleri, bilgi, beceri ve yetkinlikleri tanımlamak,
    •Adayların, geçerli ve güvenilir bir belge ile mesleki yeterliliğini kanıtlamasına olanak vermek,
    •Eğitim sistemine, sınav ve belgelendirme kuruluşlarına referans ve kaynak oluşturmaktır.

    Daha Fazlası Daha Azı

    Sıkça Sorulan Sorular

    5544 sayılı Kanun gereğince; tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfa giren ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yayımlanan tebliğlerde belirtilen mesleklerde MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayan kişiler çalıştırılamamaktadır.
    Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı iş müfettişleri tarafından yapılan denetimlerde ilgili mesleklerde belgesiz çalışan tespit edilmesi halinde işveren veya işveren vekiline belgesiz çalışan kişi başına 775 TL idari para cezası uygulanması hükme bağlanmıştır.
    Belge zorunluluğu olan mesleklerde sınavlara girip belge almaya hak kazanan kişilerin, Bakanlar Kurulu kararıyla belirlenmiş limitler dâhilinde sınav ücretlerinin tamamı ile belge masraf karşılıklarının tamamı 2019 yılının sonuna kadar İşsizlik Sigortası Fonundan karşılanmaktadır.
    Kişinin teşvikten yararlanma talebinin yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu tarafından MYK’ye bildirildiği tarihi takip eden ayın 21’i ile 30’u arasında sınav ücretleri iade edilmektedir.
    Teşvikten yararlanmak isteyen kişilerin yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşlarına sınav başvurusu yaparken teşvikten yararlanmak istediklerini bildirmeleri ve kendilerine ait banka hesap numarası bilgisi vermeleri yeterlidir. Sınavlar sonucunda belge almaya hak kazanan kişilerin ödemiş oldukları sınav ücretleri kendilerine iade edilmektedir ve bu kişilerden belge masraf karşılığı talep edilmemektedir.
    10 kişi ve üzeri sayıda aday içinüçüncü kişiler veya kuruluşlar (işverenler) tek nokta başvurusu yaparak adayların sınav ücretlerini karşılayabilmektedir. MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanıp teşvikten yararlanma hakkı elde etmiş kişilerin sınav ücretleri, ödemeyi yapmış olan üçüncü kişiye veya kuruluşa geri ödenir.

    Fiyat ve kampanya bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

    Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

    Taksit Tutarı Toplam Tutar
    Tek Çekim TL TL
    3 Taksit TL TL
    6 Taksit TL TL
    9 Taksit TL TL
    Taksit Tutarı Toplam Tutar
    Tek Çekim TL TL
    3 Taksit TL TL
    6 Taksit TL TL
    9 Taksit TL TL
    Taksit Tutarı Toplam Tutar
    Tek Çekim TL TL
    3 Taksit TL TL
    6 Taksit TL TL
    9 Taksit TL TL
    Taksit Tutarı Toplam Tutar
    Tek Çekim TL TL
    3 Taksit TL TL
    6 Taksit TL TL

    Yorum Yapın

    Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

    Kocaeli Gebze Hacıhalil Mh

    Hacıhalil Mah. 1225/1 Sokak No:10 Gebze / Kocaeli

    Toplu taşımaya yakın
    Carşı Otobüs Durağı 150 m. uzaklıkta
    Çarşı Minibüs Durağı 150 m. uzaklıkta
    İstasyon Tren İstasyonu 1000 m. uzaklıkta
    Mesaj Gönder
    Şimdi Ara

    Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

    kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.