5. YIL HIZLI OKUMA İSTANBUL
 • İstanbul
  1. Üsküdar

 • 9.967 kişi bu kursu inceledi

  Hızlı Okuma Eğitimi

  HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

  Ölçülebilir bir performans!
  Bir şeyi geliştirebilmek için ölçebilir hale getirmek gerekir. Bu nedenle seminer süresince mevcut durumdan hedeflenen ideal duruma yakınlaşmak ölçülebilir hale getirilecektir.


  Program yöneticisi Ufuk KILIÇ

  Normalde bir kişinin okuma hızı 120 kelime ile 250 kelime arasındadır. Buradan yola çıkarsak minimum 240kelime ile 750 kelime arasında bir artış olacağı söylenebilir.
   

  Hızlı Okumanın Tarihçesi
  1940 yıllarda ABD de çıkan bu teknik başlarda uçaksavar nişancılarının hedeflerini hızlı algılayabilmeleri ihtiyacından ortaya çıktı.   Önceleri gözün görme çabukluğunu, çevikliğini, atıl görme alanı (periferial alan) geliştirme çalışmaları olarak başlayan bu işlem, 1950’li yıllarda insan beyniyle ilgili bir takım bilinmezlerin çözümlenmesiyle eğitimciler tarafından, 1960-1970’li yıllarda bu eğitimi alıp Türkiye’ye döndüğünde uygulayan Prof Reha Oğuz Türkkan ilk uygulayıcılarını ve eğiticilerini yetiştirmiş oldu. 1980’li yıllarda birkaç eğitim kurumu bu eğitimleri düzenli vermeye başladı. 

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  6 saatte başlangıçtaki hızınıza göre 2-3 kat daha hızlı okuma sağlanıyor.
  Eğitim toplam 6 saat sürecek ve %25 Teorik %75 uygulama içerikli olacaktır.
  Program maksimum öğrenme stratejileri doğrultusunda en kısa sürede optimum faydalanabileceğiniz bir formatta hazırlanmıştır.Seminer süresince öğrenememe ihtimalini ortadan kaldıracak bilinçaltını etkileyen araçlardan yararlanılacaktır.
  Program sonrası yeni becerilerin kalıcı olması için günlük uygulama yönergeleri verilecektir.Sadece okuma hızı artmayacak Karar vermede, olayları algılamada, sürat ve intikal yeteneğiniz de artacak.
  Seminere katılanların mevcut okuma performanslarında %40 artış olması ve anlayarak okunan kelime sayısında 2.5 kat artış olması beklenmektedir.
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %10 indirim 1.000 TL 900 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat Fiyat Açıklaması
  1 Ay (6 Saat) 1 x 1000 TL 1 x 900 TL Kazancınız: 100 TL Özel Ders

  Gün ve Saatler

  Hızlı Okuma Eğitimi Kişiye Özel Verilmektedir.

  Günler Saat Aralıkları
  Hafta İçi
  Pazartesi 9:00 - 20:00
  Salı 9:00 - 20:00
  Çarşamba 9:00 - 20:00
  Perşembe 9:00 - 20:00
  Cuma 9:00 - 20:00
  Hafta Sonu
  Cumartesi 9:00 - 20:00
  Pazar 9:00 - 20:00

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  %100 doğrulanmış 16 yorum

  Kurs.com üzerinden kayıt olan kursiyerlerin yaptıkları gerçek yorumlar.

  HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu Ortalama 5.0/10, toplam 16 oy, 16 yorum.
  • A
   27 Mayıs 2021 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Eğitim alınıp uygulama sonrası sonuçlarları görmediğiniz sürece her ne kadar inandırıcı gelmese de gerçekten inanılmaz faydalı bir eğitim ben sınav öğrencisiyim ve son 1 ay kala başladım geç kaldığımı düşünüyordum fakat asla öyle bir durum yok hiçbir şey için hiçbir zaman geç değil mutlaka bir konuşun ve değerlendirin.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (0)
  • B
   22 Kasım 2020 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Okuma hızım çok arttı denemelerde kontrol etmek için daha fazla sürem oldu ve bu yüzden netlerim de arttı artık soruları daha hızlı ve daha akılda kalıcı yöntemlerle çözebiliyorum ve doğrularım artıyor.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
  • D
   08 Kasım 2020 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Buraya gelmeden önce sınavı yetiştiremiyordum 10 soru filan yetişmiyordu sözelde buraya geldiğimde ilk haftanın sonunda 2 soru filan yetişmedi 2. Haftada yetiştirdim sözel sayısal üstüne 5 dk filan tekrar ettim 2. Haftadan sonra yetiştirme derdim kalmamıştı 3. Hafta Daha çok Pratik yaptım soru çözdüm hergün sonra soru çözünce hızlandım sınavı 10 dakika önceden bitirdim ve tekrar yaptım Yani kısacası önceki şimdiki halim arasında büyük bir fark var kesinlikle öneriyorum

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
  • I
   23 Şubat 2020 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   İlk geldiğimde dikkatim dağılıyordu ve çok yavaştım fakat 4. ders sonunda konsantrasyonum arttı ve daha hızlı soru çözebiliyorum.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
  • B
   19 Şubat 2020 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Hızlı okuma kursunu YKS öğrencisi olduğum için tercih ettim.Paragraf sorularında işime yarayacağına inanıyordum.Hocamla 1.5 saat 4 seanstan oluşan bir çalışma sürecimiz oldu.Okuma hızım yaklaşık 3 katına çıktı.Paragraf sorularında 1 soruyu yaklaşık 1-1.5 dakikada çözerken şimdi 30-45 saniye arasında çözüyorum.Ve pratik yaparak okuma hızımı daha fazla arttıracağıma inanıyorum.Öncelikle her şey için hocama teşekkür ediyorum.Eğer YKS öğrencisi olup gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa hiç düşünmeden hiç bir kuşkusu olmadan gelebilirler çünkü gerçekten karşılığını alıyorsunuz.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
  • D
   06 Şubat 2020 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Lgs ye hazırlanıyorum ve sınavlarda sürem yetmiyordu. Annem hızlı okuma kursunun işe yarayabileceğini öğrenmiş ve kayıt yaptırmış.Önce pek işe yaracağını düşünmedim ama ilk günden itibaren okuma hızım artmaya başlayınca heyecanladım. Çalışma bitiminde denemeleri 3 kez kontrol edebiliyorum artık. Sizde denemelisiniz

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (0)
  • A
   10 Aralık 2019 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Çok fazla memnunun şiddetle tavsiye ediyorum. Eğitim hayatım da hızlı okuma koçum ufuk beyin katkılarını içinn ne kadar tşk etsem azdır

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (4) Hayır (1)
  • B
   29 Eylül 2019 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Ben lise öğrencisiyim ve öğretmenlerimin tavsiyesiyle hızlı okuma kursu aramaya başladım. Araştırmalarım sonucu hem ortamı açısından hem de vaatleri açısınıdan kendime en uygun yer olarak bu kursu seçtim ve çok memnum kaldım. Okuma hızımda rahatça fark edilebilecek değişiklikler oldu hızlı okuma hakkımda bahsedilenlerin doğru olduğunu ve insanın gerçekten hem okuma hem anlama hızını arttırabileceğini fark ettim. Ayrıca Ufuk Hoca’nın yardımıyla stresimle başa çıkmayı kolaylaştırdım. Bu yüzden özellikle bir sınav aşamasındaysanız kesinlikle tavsiye ederim.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (5) Hayır (1)
  • Z
   05 Eylül 2019 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Okuma hızım 2,5 kat kadar arttı, eğitmenime çok teşekkür ederim çok ilgili davrandı ve gelişmemizi kişi bazında çok iyi değerlendirerek hayat boyu işe yarayacak feedbackler verdi. Tekrardan her şey için çok teşekkürler.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (7) Hayır (0)
  • A
   05 Eylül 2019 tarihinde yorum yaptı HIZLI OKUMA İSTANBUL Hızlı Okuma Kursu

   Eğitmen gerçekten çok ilgili.Size kendinizdeki okuma ve anlama potansiyelini inanılmaz derecede gösteriyor. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

   Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (5) Hayır (0)

  Sonraki sayfa

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Üsküdar Barbaros

  Barbaros Mahallesi Mütevelli Çeşme Cad. No 241 Üsküdar / İstanbul

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2021

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.