5. YIL HIZLI OKUMA İSTANBUL
 • İstanbul
  1. Üsküdar

 • 1.567 kişi bu kursu inceledi

  Sınav Kaygısına Son

  Sınav sistemlerinin değişmesi ile okul sürecinde ve sınav hazırlık sürecinde bir çok öğrencinin kabusu olan sınav kaygısına ortadan kaldırıyoruz.
  Sınav kaygısı; öğrenilen bilginin sınav öncesi veya sınav esnasında sırasında öğrenmiş olduğu bilgiyi etkili bir biçimde kullanılmasına engel olan ve başarının düşmesine yol açan yoğun kaygı olarak tanımlanır.Sınav kaygısının sebebi; sınava verdiği önem , sınavla ilgili negatif imajinasyon , sınav öncesinde sınav sonrasını kendisini değerlendirmesi ve durumdan rahatsız olması olabilmektedir.

  Örnek verecek olursak; öğrenci sınav öncesinde, sınavda sürekli çişinin geleceğini düşünürse sınavda çişi gelmektedir.Sınavda başarısız olacağını düşünürse, sınavda başarısız olacaktır.

  Sınav Kaygısında Bazı Belirtiler

  Kendine güvenememe, huzursuzluk, tedirginlik, sıkıntı, başarısızlık korkusu, çalışmaya isteksizlik, karın ağrıları, mide bulantısı, titreme,endişe, ağız kuruluğu, iç sıkıntısı, terleme, uyku düzeninde bozukluklar, bedensel yakınmalar, dikkat ve konsantrasyonda bozulma vb.

  Sınav Kaygısında Çözüm
  “Daha iyisi varken, vasatına razı olmayın”
  Başarılı öğrencilerin daha sınav kaygısı daha çok olduğunu hiç fark ettiniz mi? Her şeylerini okul başarısı üzerine kuran öğrenci. Anne babasının sevgisinde çevrenin ilgisi ve saygısını almayı okul başarısıyla ilişkilendirerek. Burada yaşayabileceği olumsuzluğun bütün bunları etkileyeceğini var sayar ve “kendini ya başarısız olursam”  sendromundan kurtaramaz.Sınav kaygısı sendromundan öğrenciler tek başına veya öğretmenlerin yardımıyla çoğu zaman kurtulamazlar.
  Hayat boyu öğrenmenin ve akademik başarının önemini bilen aile çocuğun bu kaygı sendromunu iyileştirmesi hayatındaki başarıları daha kolay elde ederek güvenle ilerlemesinde katkıda bulunmuş olur. Bunun için geliştirmiş olduğumuz tekniklerle birkaç seansta, sınav kaygısı stresinden kurtulabileceksiniz.

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Çalışmalar öğrencinin sınav kaygısının sebebi tespit edilerek, çözüm yolları paylaşılıp birebir uygulamalarla bir veya bir kaç çalışmada sonuçlandırılmaktadır.
  Sınav Kaygısı genel bir sorun olsa dahi öğrencilerin kaygı sebepleri birbirinden farklı olduğu için çalışmalar birebir yapılmaktadır.
  Bir çalışma ortalama 1-1,5 saat sürmektedir.
  Çalışmalar randevu sistemi ile yapıldığı için, iletişime geçerek randevu alınız.
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %17 indirim 300 TL 250 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  1 Gün (1 Saat) 300 TL 250 TL Kazancınız: 50 TL

  Gün ve Saatler

  Günler Saat Aralıkları
  Hafta İçi
  Pazartesi 9:00 - 20:00
  Salı 9:00 - 20:00
  Çarşamba 9:00 - 20:00
  Perşembe 9:00 - 20:00
  Cuma 9:00 - 20:00
  Hafta Sonu
  Cumartesi 9:00 - 20:00
  Pazar 9:00 - 20:00

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Üsküdar Barbaros

  Barbaros Mahallesi Mütevelli Çeşme Cad. No 241 Üsküdar / İstanbul

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2021

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.