Lazer Epilasyon

Neden Özel Akın Estetisyenlik Kursu?

2011 yılından itibaren güzellik sektöründe varlığını sürdüren ve Kocaeli/Adapazarı bölgesinde bu alanda hizmet veren tek eğitim kurumu olan Özel Akın Estetisyenlik Kursu, profesyonel eğitmenleri, öğrencilerine verdiği iş disiplini ve sektörde bilinirliği ile öğrencilerine yön gösteren bir kurumdur. Sürekli gelişen, güzellik sektöründe teknolojiyi takip eden, öğrencilerine hep yeniyi öğretmeye çalışan kurumumuzun mezunları Kocaeli ve çevre illerde bulunan hastaneler, klinikler, salonlar ve merkezler'de öncelikli tercih edilen personellerdir.

 

Neden Diode Lazer Epilasyon Kursu?

Gündelik hayatı kolaylaştıran teknolojik gelişmelere paralel olarak ilerleyen sağlık ve güzellik sektöründe uzmanlaşma gerektiren birçok yeni iş kolu ortaya çıkmış ve dolayısıyla bu sektörlerdeki istihdam alanları için talep artmıştır.

Günümüzde en çok tercih edilen ve en çok uygulanan işlemler arasında bulunan lazer epilasyon uygulamalarında uzman talebinin artmasında; kişilerin yoğun tempo içerisinde rahat etmesine olanak verilerek zamandan tasarruf etmelerini sağlamak ve ayrıca kişinin sir, ağda vb. uygulamalara efor harcaması engelleyerek kalıcı sonuçlar ile yaşam kalitesini arttırmaktır. Sürekli yenilenen lazer epilasyon teknolojileri ve işlemlerin sağlık açısından güvenilirliği dolayısıyla lazer epilasyon işlemi yapan kişilerde mutlaka uzman olma şartı aranır. Bu bakımdan bireylere hayalleri ve becerileri doğrultusunda profesyoneller tarafından eğitim verilmektedir. Bu eğitimlerin alındığı kurum, edinilen bilgi ve tecrübe kişinin kariyer hayatı için referans olmaktadır. Ergonomik uygulaması, dalga boylarının derinliği, açık-koyu ten ve kıl rengine sahip kişilere yapılabilmesi dolayısıyla Diode Lazer’in kişi bazında hizmet alanı daha geniştir. Arz ve talebe bağlı olarak Diode Lazer Uzmanları bu bakımdan işverenler tarafından daha aranır niteliklere sahip olmaktadır.

30 saat sürelidetaylı ve uygulamalı birebir dersler içeren, M.E.B sertifikalı Diode Lazer Uzmanlığı kursu ile sektöre daha donanımlı bir şekilde adım atarak, kurumların öncelikli aradığı bir personel olabilirsiniz.

 

Diode Lazer Epilasyon Kursuna Kimler Katılabilir?

Diode Lazer Epilasyon Kursuna katılabilmek için Cilt Bakımı ve Güzellik Elemanı Yetiştirme Kursu sertifikasına sahip olunması zorunludur.

 

Diode Lazer Epilasyon Kursu Ders İçeriği nedir?

 • Epilasyon yöntemleri
 • Kıl anatomisi
 • Işığın özellikleri
 • Ütüleme diode lazer epilasyon cihazı
 • Ütüleme diode lazer epilasyon cihazı ve güvenlik
 • Ütüleme diode lazer epilasyonu sonrasında yapılması gerekenler
 • Ütüleme diode lazer uygulaması sonrasında yapılması gerekenler
 • Ütüleme diode lazer uygulamaları

 

Diode Lazer Epilasyon Kursunda Mezun Olma Şartları Nelerdir ve Hangi Belge Verilir?

Diode Lazer Epilasyon kursunu başarı ile bitiren kursiyerlerimiz M.E.B Onaylı 30 saatlik "Diode Lazer Epilasyon Kursu" sertifikasını almaya hak kazanmaktadırlar. Kursiyerler, 30 saatlik Kalıcı Makyaj eğitimi sonunda iki aşamalı uygulama ve teorik sınavına girmektedirler. Kurs bitiminde yapılan uygulama ve teorik sınavı Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelen gözetmenler denetiminde yapılmaktadır. 

 

Diode Lazer Epilasyon Kursuna Kayıt Olmak İçin Neler Gereklidir?

 • Kimlik fotokopisi
 • 2 adet fotoğraf
 • Son mezun olunan okulun diploması veya öğrenci belgesi
 • 552 saatlik güzellik uzmanlığı belgesi aslı ve fotokopisi kayıt için yeterlidir
Daha Fazlası Daha Azı
İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
%11 indirim 9.000 TL 8000 TL

Fiyat Tablosu

Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
1 Ay (114 Saat) 1 x 9000 TL 1 x 8000 TL Kazancınız: 1000 TL

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

Kocaeli İzmit Tepecik

Tepecik Mah. Feridun Özbay Cad. Fahri Kavan İş Merkezi No: 7 Kat: 1 D: 1 İzmit / Kocaeli

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.