6. YIL ERC ATÖLYE BAKIRKÖY
 • İstanbul
  1. Bakırköy

 • 9.255 kişi bu kursu inceledi
  UZAKTAN EĞİTİM Bu kursu uzaktan eğitim olarak alabilirsiniz.

  Güzel Sanatlar Eğitiminde %50 İNDİRİM Sizde Hemen Faydalanın %90 Başarıyı Yakalayın

  %50 SENELİK İNDİRİMDEN SİZDE FAYDALANIN %90 BAŞARIYI YAKALAYIN.

  Güzel Sanatlara Hazırlık Kursuna Kayıtlar Devam Ediyor. 
  Geç Kalmadan Siz de Kaydınızı Yaptırın

  e®c  30  yıllık tecrübesiyle Türkiyenin en donanımlı

  GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK atölyesidir.

  Öğrencilerini sınav sistemine yönelik hazırlarken sahip oldukları çizgilerini korur ve geliştirir. e®c GÜZEL SANATLAR HAZIRLIK atölyesi olarak 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile öğrencilerinin yeteneklerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olur ve temelde bir desen alt yapısı oluşturarak gelişime zemin hazırlar.Atölye eğitimi programı sonrasında öğrencilerimiz özel yetenek sınavlarına hazır olurlar.Öğrencilerimizin hedef  ve ideallerine ulaşmaları atölyemizin asıl amacıdır.

  NEDEN GÜZEL SANATLARA HAZIRLIYORUZ.

  Resim bölümü, üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde bulunan pek çok bölümün de temelini oluşturmaktadır. Güzel sanatlar fakültelerinin resim bölümüne girmek isteyen öğrencileri ilk olarak baraj sınavı daha sonra bölüm sınavından oluşan iki aşamalı birçizim sınavı ve üniversiteye göre değişiklik gösteren bir genel kültür, mülakat sınavı beklemektedir. Resim bölümüne hazırlanan öğrenciler, temel çizim tekniklerini en ince detayına kadar, alanında uzman hocalarımız tarafından eğitim almaktadırlar. Temel resim kursu eğitimi altında öğrenciler başlıca şu konularda eğitilirler ; ölçü alma teknikleri, hizalama teknikleri, kağıda yerleştirme ,kompozisyon, perspektif, altın oran, geometrik form çizimi, natürmort, desen, ışık- gölge, anatomi dersi, canlı modelden çalışmalar, iç mekan ve dış mekan çizimleri, imgesel çalışmalar. Bu alınan temel resim kursu eğitiminin sonunda, öğrencilerin zihninde tasarladığı herhangi bir objeyi ve ya konuyu çizebilme yetisine sahip olmaları beklenir.

  Bize Uğramadan Güzel Sanatlara Hazırlık Kursuna Karar Vermeyin!

  Desen çizmenin uygulanabilir bir beceri olduğu, çağımızda bilimsel olarak ispatlanmış durumda. Çizim atölyemizde sanatın temel öğelerini beceri ile kaynaştırarak 30 yıla yakın bir zamandır uygulatmaktayız. Daha basit formlardan daha karmaşık formlara doğru giden bir çizim tekniği atölyenin ana eksenini oluşturmakta. Perspektif, anatomi, gölgeleme, oran orantı, kompozisyon, iç ve dış mekan gibi değişik aşamaları da bu süreçte çalışmalara dahil etmekteyiz.

  İç Mimarlık Grafik Endüstüri Ürünleri Tasarımı Resim Öğretmenliği Fakülteleri Seramik Heykel Fotoğrafçılık Sahne Dekor Kostüm Geleneksel Türk El Sanatları bölümlerine dereceli birçok öğrenci yerleştirdik.

  Güzel Sanatlara Hazırlık Sınavlarında Başarılı Olmak İçin Bizi Tercih Edin!


  Güzel Sanatlara Hazırlık, derslerimiz haftada iki gün günde ikişer saatten toplamda haftada 4 saat verilmektedir. Derslerimizde her ayrıntı birebir hocalar eliğinde işlenir. Kurs saatlerini ve günlerini kursiyerlerimiz belirler. Kursiyerlerimiz kendilerine en uygun saatleri hocalarımızla konuşup ayarlayabilirler ve gelemeyecekleri zamanlarda önceden haber vermeleri koşuluyla derslerini erkene alabilir yada erteleyebilirler. Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültelerinde Öğrenci ya da Mezun Binlerce Referans... Bu kurs Ortaokul (Güzel Sanatlar Lisesi için) Lise, Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi Öğrenci ve Mezunlarını (4 Yıllık Lisans Bölümleri için kapsamaktadır. Kurs sonunda Güzel Sanatlar Lisesi veya Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Eğitim Fakülteleri bölümlerinin yetenek sınavlarına hazır olacaksınız.

  Öğrencilerimiz en iyi okulların en iyi bölümlerinde...SIRA SİZDE!

  e®c en iyi bildiği işi yapar:“GÜZEL SANATLAR SINAVLARINA ÖĞRENCİ HAZIRLAR!”. Biz öğrencilerimizi her yönüyle geliştirir, en iyi okulları kazandırırız. Sanatçı ya da Tasarımcı olmak için en doğru yol güzel sanatlar üniversitelerinde eğitim almaktır. Bu üniversitelere girmek için ise giriş yetenek sınavlarında başarılı olmanız, sizden istenen sınav sorusunu karakalemle en doğru şekilde resmetmeniz gerekir. Unutmayın ki güzel sanatların hangi bölümünde eğitim almak isterseniz isteyin AYNI YETENEK SINAVINA GİRECEKSİNİZ!!! Nasıl ki üniversite sınavında başarılı olmak için zeki olmak yeterli değilse, yetenek sınavlarında da başarılı olmak için yetenekli olmak yeterli değildir. Yetenek sınavında başarılı olmak için sizden istenenleri bilmeli, aranan temel özellikleri çiziminizde vermeli, istenen boyutta ve sürede çiziminizi tamamlamalısınız. e®c size bu noktada sahip olduğu birikimi sonuna kadar aktarmayı ve öğrencilerini her yönüyle sınavlara hazırlamayı amaç edinmiş bir "GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK RESİM ATÖLYESİ"dir.


  Güzel Sanatlara Hazırlık Atölyemiz Sizleri De Bekliyor…
  Güzel Sanatlar Lise ve Üniversitelerine hazırlıkta; Deneyimli eğitmen kadromuzla, Bireye özel eğitim sistemimizle, Doğru, pratik, özgün teknik ve yöntemlerle farklı bakış açıları kazandırarak, hedeflerinize en güçlü şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

  Resim Bölümünün Bulunduğu Fakülteler 

   - Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 

   - Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 

   - Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 

   - Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Balıkkesir Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - İnönü Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Kahramanmaraş Sütçü İmamÜniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Karadeniz Teknik Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Muğlu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Yüzüncü Yıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Fethi Töker Güzel Sanatlar Ve Tasarım Fakültesi

   - Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

   - Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Aslında her ikisi de aynı olarak bilinse de atölye ortamında eğitim almak çok daha faydalıdır. Eğitim veren kişinin sadece öğretmen değil aynı zamanda Sanatçı olması Güzel Sanatlara Hazırlıkta ve özellikle de Mimar Sinan GSÜ ve Marmara Üniversitesi GSF ye hazırlıkta çok önemli bir detaydır.
  Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık Karakalem & Desen Eğitimi ortaokul ve lise öğrencilerinin okul süresi boyunca hafta sonu, yaz tatili boyunca hafta içi her gün günde 8 saat yapılmaktadır.
  Öncelikle öğrencinin girmek istediği bölümü iyi belirlemesi ve gerçekten sevmesi gerekmektedir. Çünkü unutulmamalıdır ki öğrenci hayatını bu bölümü adayacak ve geleceğini bu bölümde öğrenecekleri sayesinde kuracaktır... Sınavlar ile ilgili detaylar üniversitelerin web sayfalarında mevcuttur...
  Kişinin performansına göre değişen bir durumdur... Öğrenci gerçekten istediği ve geleceğini şekillendirmek istediği bölüme sistemli bir şekilde ortalama 3-12 ay arası bir hazırlık süreci sonunda istediği devlet ya da vakıf üniversitelerinin güzel sanatlar ve tasarım fakültelerini kazanabilir..
  Elbette kazanabilirsiniz. Bu işin %30 u yetenek ise %70 i çalışmaktır. Çalışmadığınız sürece yeteneğin hiçbir anlamı yoktur. Eğer verimli çalışır size verilen ödevleri yaparsanız başarmamanız için hiçbir sebep yoktur. Daha önce resim çizmemeniz ya da kötü resim yapmanız engel teşkil etmez.
  Kurs programı her bir katılımcı için özel şekilde ve katılımcıların talep ve beklentileri doğrultusunda belirleniyor. Uzman ressamlarımız bu konuda katılımcılara yol göstererek en uygun programı hazırlıyorlar.
  Belirli bir süre ön görmüyoruz. Katılımcılarımızın talepleri doğrultusunda süreç ayarlanıyor.
  İyi bir resim yapabilmek öğrencinin kabiliyetine, çalışmasına ve çizimine ayırdığı süreye bağlıdır. Kişiden kişiye bu süre değişkenlik gösterir. Eğitmenlerimiz alanında çok uzman olduğundan, en kısa zamanda doğru bir eğitim programıyla kursiyerlerimizi netice ulaştırmaktadırlar.
  Uzun süreli kurs satın almak isteyen katılımcılarımıza yardımcı oluyoruz. İrtibata geçmeniz yeterli.
  Resim Bölümünün Bulunduğu Fakülteler - Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi - Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Afyon Kocatepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Atatürk Üniversite

  Kurumun Tüm Kursları İçin Tıklayınız

  KURS VE İNDİRİM FIRSATLARI İÇİN HEMEN ARAYIN!
  280 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Fiyatı
  10 Ay (400 Saat) 280 TL

  Gün ve Saatler

  Günler Saat Aralıkları
  Hafta İçi
  Pazartesi 9:00 - 22:00
  Salı 9:00 - 22:00
  Çarşamba 9:00 - 22:00
  Perşembe 9:00 - 22:00
  Cuma 9:00 - 22:00
  Hafta Sonu
  Cumartesi 0:00 - 22:00
  Pazar 0:00 - 22:00

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Bakırköy Cevizlik

  Bakırköy Cevizlik Mah. Beyaz Zambak Sok. No:17

  Toplu taşımaya yakın
  Bakırköy merkez. Metro Durağı 50 m. uzaklıkta
  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.