İPEK KİRPİK + KİRPİK LİFTİNG EĞİTİMİ KAŞ LAMİNASYONU

4.Seviye Güzellik Uzmanlığı kursu aldığınızda iş yeri açabilirsiniz.Güzellik uzmanlığı kursu içinde İPEK KİRPİK, KİRPİK EKLEME  konusu yer almaktadır.4.seviye kursumuzu diğer sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Kim istemez ki uzun, kıvrık, muhteşem görünen kirpiklere sahip olmak. Kirpikler düz, seyrek, ince yapıda, güçsüz, kısa olduğu sürece bayanlar için çözüm aramak kaçınılmaz. Bu güne kadar, kirpik gürleştirmek için bir çok yöntem geliştirildi, fakat yine istenilen sonuç elde edilemedi. Tüm çözümler ya renkli kozmetikler ile yapıldı ya da bir iki günlük takılan yapay görünümlü kirpikler ile çözüme ulaştırılmaya çalışıldı.

Kaynak kirpik, ipek kirpik, 3 aylık kirpik terimlerini duydunuz mu?
Artık çözüm hem uzun süre kalıcı hem de tam istenilen görünümü verebildi bize. Kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanan ipek kirpik yöntemi ile uzun süreli yaz – kış muhteşem görünüm elde etmek çok kolay.

İpek Kirpik Uygulaması
İpek kirpik uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Ev kullanımı için uygun değildir. Tek tek tüm kirpiklerimizin üzerine ipek ya da vizon tercih edilen yapay kirpikler yapıştırılmakta. Yapıştırıcıların özellikleri de çok önem taşıyor. 2-4 hafta kalıcılık sağlayan ya da 4-8 hafta kalıcılık sağlayan özel ipek kirpik yapıştırıcıları tercih edilmelidir. 2-4 hafta kalıcılık sağlayan yapıştırıcılar kullanılıyorsa; kişi işlemden 15 gün sonra tekrar işleme çağırılmalıdır. Dökülen kirpiklerin yerine yenileri yapıştırılmalıdır. Her 15 günde bir bakımını yaptırdığınız sürece uzun zaman kullanacağınız çok doğal ama istediğiniz görüntüdeki kirpiklere kavuşmak mümkün. 4-8 haftalık yapıştırıcılar tercih ederseniz; kişi ay da bir kez size tekrar gelmeli, dökülenlerin yerine yeni kirpikler yapıştırmalısınız. İpek kirpikte 4-8 haftalık yapıştırıcılar tercih ederseniz 6 ay 1 yıl arası bu görünümü korumuş olursunuz.

2D, 3D, 4D, 5D ve 6D
Eğer kirpikleriniz seyrek ve güçsüz ise tek tek yapıştırılan ipek kirpiklerde sizi mutlu etmeyebilir. Şimdi hazır olun…Daha gür, daha yoğun kirpikler istiyorsanız artık 2D, 3D, 4D, 5D ve 6D kirpiklerde mevcut. Daha yoğun, daha uzun kirpiklere sahip olmak çok kolay. İpek kirpik yaptırırken en önemli şey kullanılan kirpiklerin ipek ya da vizon olması, yapıştırıcıların hipo-alerjik olmasıdır. Kirpikler yapay ve naylon ise karmaşık görünen, her sabah uyandığınızda biraz birbirine karışmış kirpikler ile uyanırsınız. Naylon kirpikler kendi kirğinize ağır geleceği için kendi kirpikleriniz bile dökülür.

İpek Kirpik Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler
İpek kirpik işleminden sonra bir kaç dikkat edilecek husus vardır.
İpek kirpik uygulamasından sonra isteğe bağlı olarak rimel kullanılabilir. Fakat rimeli temizlemek için kullanılan göz makyaj temizleyicisinin yağsız olması gerekmektedir. Yağlı göz makyaj temizleyicisi kullanırsanız ipek kirpiklerinizin kullanım süresini kısaltırsınız.
Sıcak Banyo, sauna, hamam, denize ve havuza girmeniz mümkündür. Buhar ya da su ekstra dökülmeye sebebiyet vermez. Fakat taktırdığınız ilk gün bunlardan uzak durmanız gerekmektedir.

Uzman kişiler tarafından uygulanması gereken ipek kirpik uygulamaları hayatınızı kolaylaştırırken, istediğiniz yoğunlukta ve uzunlukta ki kirpikler ile aylarca kullanabileceksiniz.
Malzeme konusunda çok hassas olunması gerekir. Çin malı kirpikler ve yapıştırıcılar hiç sağlıklı olmaması ile birlikte kirpikte kalış süresi maximum 1 hafta olacaktır.

 

Daha Fazlası Daha Azı
KURS VE İNDİRİM FIRSATLARI İÇİN HEMEN ARAYIN!

Fiyat Tablosu

Süre Fiyatı
2 Gün (12 Saat) 0 TL

Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL
9 Taksit TL TL
Taksit Tutarı Toplam Tutar
Tek Çekim TL TL
3 Taksit TL TL
6 Taksit TL TL

Yorum Yapın

Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

İzmir Bayraklı

Osmangazi Mah. Yavuz Cad. 617/10 Sk. No:354/A Bayraklı / İzmir

Mesaj Gönder
Şimdi Ara

Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.