4. YIL SAY SANAT
 • İstanbul
  1. Kadıköy

 • 1.761 kişi bu kursu inceledi

  Audition atölyesi başladı

  1.Hafta: Audition Nedir? Auditiona neden çağırılırız?

  Seçilme sürecinin başlangıcı olarak kabul edebileceğimiz auditionu tanımlayarak atölyeye başlamak hedefleniyor. Oyuncuya ayrılan zamanda o alanı en verimli şekilde nasıl kullanabilir? Kameraya karşılık vermek, verilen repliği yabancılamamak vb. stresli durumları nasıl yönetebiliriz?

  2.Hafta: Auditiona gitmeden önce oyuncunun yapması gerekenler

  Öncelikle bir metni çalışmak için verilen sürenin standartının olmadığı bu ön aşamada en kısa zamanda çözümleme nasıl yaparız onu araştıracağız. Uzun ve ‘’anlamsız’’ gelen aud. Metinlerini nasıl çalışırız? Tam olarak hazır hissetmek nasıl olur? Bekleme salonundan içeriye girdiğiniz ana kadar nasıl evreler geçiririz? Gibi soruları/sorunları araştıracağımız bir hafta olacak.

  3.Hafta: Menajer/Cast Direktörü gibi kavramlar üzerine araştırmalar

  Sektörel olarak sürekli isimlerini duyduğumuz ama görevleri konusunda net bilgiye sahip olmadığımız meslek kollarını konuşmayı hedefliyoruz. Atölyenin 3. Haftasında artık öğrencilerin verdikleri auditionlarla kimin ilgilendiğini kimlere hangi soruları sorulmayacağını bilmelerini hedefliyoruz J

  4.Hafta: Yönetmen Auditionu (Callback)

  Bir yönetmen görüşmesine nasıl hazırlanılması gerekildiği ile ilgili deneyimlerin ve fikirlerin paylaşıldığı bir hafta olması hedefleniyor. Türkiye’li ve yabancı yönetmenlerin meşhur filmlerindeki seçme videolarının izlenmesi, yönetmen ekolleri ve bu ekollere göre tavır oluşturmak/yıkmak gibi konuların tartışılması hedefleniyor.

  5.Hafta: Reklam Auditionları

  Ürün yeme-içme, fiziksel briefin dışında olduğunuzu düşündüğünüz bir reklam aud. Vermek gibi hassas olunan konuların üzerinde durulması hedefleniyor. Daha sonra reklam için verilen auditonların hangi aşamalardan geçtiğini Pre-ppm, Ppm gibi kavramların ne olduğu buralarda kimlerin söz hakkına sahip olduğu ile ilgili deneyimlerin ve bilgilerin paylaşılması hedefleniyor.

  6.Hafta: Oyuncunun çekmesinin istenildiği auditionlar

  Reklam, dizi veya film seçmelerinde istenmesi mümkün olan self- auditionda oyuncunun kendi imkânlarıyla neler yapabileceğinin araştırıldığı bir hafta olması hedefleniyor. Evde doğru ışığı nasıl yakalarım? Karşılıklı repliklerin olduğu bir sahneyse tek başıma ne yaparım? Gibi konu başlıklarını açmayı düşünmekteyiz.

  Daha Fazlası Daha Azı

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sınıflarımız 10 kişi ile sınırlıdır
  Marmara Üni. Radyo Sinema Televizyon (Lisans) - Kadir Has Üni. İleri Oyunculuk (Yüksek Lisans) İBB Şehir Tiyatroları Oyunculuk Atölyesi, Studio Cambridge Language Course eğitimleri almıştır. Bunun yanı sıra TAFF Pictures, Sh Management gibi şirketlerde cast ve yapım alanlarında çalışmalar yapmış olup bu çalışmalara devam etmektedir. Aynı zamanda bir çok dizi ve reklam projelerinde oyuncu olarak görev almıştır.
  Selçuk Üni. Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü (Lisans) Atiye,Çukur,50m2,Bir Derdim Var, Azize, Aykut Enişte, Sandık Kokusu, Şahsiyet, Yaratılan, Andropoz, BoldPilot,Azizler,Cici,Kulüp,İçerde,Beş Kardeş gibi projelerde oyuncu/oyuncu koçu olarak görev alan Gülay Say, Ay Yapım,BKM,Netflix,Süreç,İmaj,ANS ve birçok yapım şirketinde oyuncu/oyuncu koçu olarak çalışmalarını sürdürmektedir.Kurucu olduğu Yabancı Sahne’de,“Netoçka Nezvanova” oyunundaki performansıyla “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü almıştır
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %13 indirim 6.000 TL 5250 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  1 Ay (8 Saat) 1 x 6000 TL 1 x 5250 TL Kazancınız: 750 TL

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Kadıköy Rasimpaşa

  Rasimpaşa Mah. Halitağa Cad. No: 66 Daire: 1 Kadıköy

  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2024

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.