2. YIL YARGI AKADEMİ ESENYURT
 • İstanbul
  1. Esenyurt

 • 803 kişi bu kursu inceledi

  YÖS'E EN UYGUN MATEMATİK EĞİTİMİ, MAXSİMUM 10 KİŞİLİK SINIFLARDA

  Haftanın iki gününe yayılmış olarak 10 saat verilen matemartik ve geometri dersleri sınava uygun olarak işlenir. Ayda 40 saat ders gören öğrenciler 5 aylık eğitimleri süresince yaklaşık olarak 200 saat ders görmektedir. Derslerin haricinde soru çözümleri ve etütler düzenlenmektedir.

  unutmayınız ki yabancı öğrencilere tanınan Türkiyede üniversite okuma imkanı, üniversitelerin düzenlediği yös sınavını kazanmakla mümkün olmaktadır. bu sınavın avantajı kişinin Türkiyedeki iki milyon öğrenciyle yarışmak zorunda olmamasıdır. Sınırlı kontenjanlar olmasına rağmen YÖS üzerinden Türkiye'de ki çok iyi üniversitelere ve çok iyi bölümlere yerleşmek YKS ye göre daha kolay bir ihtimaldir. YARGI AKADEMİDE alacağınız iyi bir matematik eğitimi ile bunu ihtimal olmaktan çıkartıyoruz.

  yös sınavları üniversitelerin resmi internet sayfalarından duyurularla belirlenir ve her üniversite kendi sınavını yapmaktadır. Bu sınavlar genellikle NİSAN-MAYIS-HAZİRAN aylarına denk gelmektedir. Bu nedenle YÖS eğitimine ARALIK ayının başında başlanır ve NİSAN ayının sonuna kadar devam edilir. (ARALIK-OCAK-ŞUBAT-MART-NİSAN) Şimdiden kaydınızı yaptırarak mevcudu 10'u geçmeyen sınıflarımızdaki yerinizi garantilemeyi unutmayınız. Erken kayıt imkanlarından faydalanınız. 

  birebir özel ders olarak verilen yös derslerinin fiyatı 12.000 liradır.

  YÖS Nedir Kimler Girebilir?

   YÖS sınavı yabancı uyruklu öğrencilerin Türkiye ‘deki eğitim kurumlarında öğrenim görmesini sağlayan bir öğrenci seçme sınavıdır.  İstanbul Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi gibi Türkiye ‘nin önde gelen üniversiteleri sınavla yabancı uyruklu öğrenci kabul etmektedir. YÖS, yabancı uyruklu öğrenciler için YKS-TYT-AYT denkliğindedir. Sınav, genelde IQ, Matematik ve Geometri sorularından oluşmaktadır. Fakat 2011 yılından sonra her üniversite sınavın içeriğini kendisi belirlemektedir. Bu nedenle bazı üniversitelerde IQ bölümü bulunmamakta veya IQ soruları ‘Temel Beceriler Testi’ başlığı altında toplanmaktadır.

  Çift Uyruklu Vatandaş Olma Durumunda:

  YÖS e kimler girebilir sorusu genelde yabancı uyruklu öğrenciler olarak cevaplanmaktadır. Fakat yabancı uyruklu iken sonradan T.C vatandaşlığı kazanan kişiler veya bu durumdaki çift uyruklu bireyler de YÖS sınavına başvuru yapabilmektedir.

   

  Daha Fazlası Daha Azı
  İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN İndirimin bitmesine kalan süre
  %20 indirim 7.500 TL 6000 TL

  Fiyat Tablosu

  Süre Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
  5 Ay (200 Saat) 7500 TL 6000 TL Kazancınız: 1500 TL

  Gün ve Saatler

  İŞİNİZE VEYA OKULUNUZA UYGUN OLARAK DÜZENLENEN PROGRAMLAR UYGULANABİLMEKTEDİR

  Bu Eğitime Özel Taksit Fırsatları

  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL
  9 Taksit TL TL
  Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Tek Çekim TL TL
  3 Taksit TL TL
  6 Taksit TL TL

  Yorum Yapın

  Doğrulama SMS'i gönderilecektir.

  İstanbul Esenyurt İncirtepe

  İncirtepe Mah. Doğan Araslı Bulvarı 236.Sk. No:1 Kat:3-4-5 Esenyurt / İstanbul (esenyurt üniversitesinin karşısında)

  Toplu taşımaya yakın
  Tabela durağı alt geçit Otobüs Durağı 10 m. uzaklıkta
  Mesaj Gönder
  Şimdi Ara

  Kurs.com - Tüm hakları saklıdır © 2014-2021

  kurs.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içerik, görsel, video, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından kurs.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için mağaza (ilan) sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.